çoook uzun bir proje

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
merhabalar! ben mert bayadır forum dan yardım alarak sunucumu yapıyordum yaklaşık 1 haftadan beri :D hub yapmayı düşünüyorum ve pvp sunucusundan yapmaya karar verdim çalışıyor olduğum için oldukça zor yapmam akşam eve yorgun geliyorum yıkandıktan sonra belki pc ye bile oturmadan direk uyuyorum hafta sonları ise arkadaşlarım la dışarı v.s. çıkıyorum derken zaman kalmıyor, bana yardım edicek skripter ve builder kişiler lazım ama sadece pvp için değil komple hub sunucusu için yardım edicek kişiler ve ben az girdiğim için çook uzun sürücek bir proje bu yüzden sabırlı kişiler de lazım :/ skript te tıkanırsak plugin yazabilicek arkadaşım var o konuda sıkıntımız olmasın ama takılıcağımız bir yer olacağını sanmam. sunucuyu anlatmak gerekirse tek çeşit vip grubu olan tek para ödedikten sonra yok yarım özelliğe değil bütün özelliklere sahip olan bir vip verilmesi gibi bir düşüncem var sunucu parası hazır geriye sunucuyu hazırlamak kaldı yaş sınırı yok edebi ahlakı olsun yeter skripter veya builder olarak yardım etmek istiyorum yazıp skyp adresinizi vermeniz yeterli :)

serhatke1

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
builde yardım etmek istiyorum

Myrix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
build: darkstreet.mrwilliamo

Ben_Kimim

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, çalışıyorsunuz hafta sonları ise arkadaşlarınızla dolaşıyorsunuz ve vaktiniz kalmıyor ise bence sunucu kurmak ile uğraşmayın, hayatın tadını çıkarın. Belki de bir açık oluşacak ve çoğu kişi kullandıktan sonra haberiniz olacak ya da aldığınız yetkililerden birisi oyunculara kötü davranıp sunucuya zarar verebilir. Sunucu kurmak ve sunucu ile ilgilenmek vakit gerektiren bir iştir.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
sunucuna zaman ayırman gerekiyor bende gündüzleri evde olamıyorum işlerim oluyor mutlaka gece ne kadar yorgun olsamda mmo projem var bnmde onunla ilgileniyorum gece 3 ekadar falan ne uyku düzenim var ne başka bişeyim

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, çalışıyorsunuz hafta sonları ise arkadaşlarınızla dolaşıyorsunuz ve vaktiniz kalmıyor ise bence sunucu kurmak ile uğraşmayın, hayatın tadını çıkarın. Belki de bir açık oluşacak ve çoğu kişi kullandıktan sonra haberiniz olacak ya da aldığınız yetkililerden birisi oyunculara kötü davranıp sunucuya zarar verebilir. Sunucu kurmak ve sunucu ile ilgilenmek vakit gerektiren bir iştir.
2 sene çok fazla boş vaktim vardı ve gece gündüz sunucu işleriyle uğraştım vede gerçekten güzel bir faction sunucusu yaptım ancak teknolojiye ayak uyduramadım :)
açık bırakıcağımdan şüpheliyim ki her sunucu ayrı kapalı beta olarak bir süre hizmet vericek açıklar buglar bulunucak
sunucuna zaman ayırman gerekiyor bende gündüzleri evde olamıyorum işlerim oluyor mutlaka gece ne kadar yorgun olsamda mmo projem var bnmde onunla ilgileniyorum gece 3 ekadar falan ne uyku düzenim var ne başka bişeyim
same answer

b
bulunamadı

Ben_Kimim

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
2 sene çok fazla boş vaktim vardı ve gece gündüz sunucu işleriyle uğraştım vede gerçekten güzel bir faction sunucusu yaptım ancak teknolojiye ayak uyduramadım :)
açık bırakıcağımdan şüpheliyim ki her sunucu ayrı kapalı beta olarak bir süre hizmet vericek açıklar buglar bulunucak
Teknoloji hep gelişiyor ve gelişmeye devam edecek. Umarım güzel ve başarılı bir sunucu açarsınız, kolay gelsin.