Conquest resorcue pack doku hatası(çözüldü)

Dümüdü

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi 3 gün önce conquest resorcuepack indirip kullanmaya başladım.İlk başlarda 1.9 da oynadığımdan adam bug lı blok koymuş(bug lı blok dediğim 1.10 da olanda 1.9 da missing texture olanlar) sandım fakat elime aldığımda odun olarak geldi odunda mı sorun var diye koydum sıkıntı yok fakat odunu yan koyunca hataya dönüşüyor yardımcı olursanız sevinirim edit:arkadaşlar düzgün gözükenlerde kırarken 404 parçacıkları saçıyor

resorcue pack linki https://drive.google.com/open?id=0B-POeCs5e9KDLVZUbXpQXzVjZDA
virüstotal:128 mb den fazla olduğu için taranamadı
Çözdüm:resorcuepack'in olduğu klasöre girip block states isimli dosyaya girip oradan ..._log dosyalarını bulu siliyoruz

Son düzenleme:

ilkeroyun2

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sorun değil bana da at :D belki sorunu çözerim

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Optifıne yada mcpatcher ile oyuna girmen gerekiyor.

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Resource pack editlenirken onun dokusunu ayarlamayı unutmuş olabilirler.

Dümüdü

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
zaten ben optifine sız mc oynamam :D

doku paketini ben editledim fakat blocklara falan dokunmadım sadece zırhlar silahlar sesler gökyüzü ve elytra editledim ben ayrıca editsiz halindede vardı aynı problem (yada ben yanlış indirmişim)
Editlenirken lafını o anlamda söylemedim, yani RP yapılırken o doku hatalı eklenmiş olabilir.

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
zaten ben optifine sız mc oynamam :D
resource packin versiyonu minecraftı desteklemiyor olabilir doğru versiyonu indirdiğinden emin ol ayrıca conquest reforged indirdiysen eğer reforged, conquestin modudur.

Dümüdü

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Editlenirken lafını o anlamda söylemedim, yani RP yapılırken o doku hatalı eklenmiş olabilir.
ben yalnış anlamışım ozaman kusura bakma bu konuda kurtarmak için herhangi bir şey yapabilirmiyim yoksa tekrardanmı yapmam lazım

resource packin versiyonu minecraftı desteklemiyor olabilir doğru versiyonu indirdiğinden emin ol ayrıca conquest reforged indirdiysen eğer reforged, conquestin modudur.
2 sini birleştirip kullanıyorum acaba onları birleştirirkenmi çıktı sorun ayrıca rp sürümü destekliyo bunu magma blok kutup ayısı vs şeylerden denedim

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben yalnış anlamışım ozaman kusura bakma bu konuda kurtarmak için herhangi bir şey yapabilirmiyim yoksa tekrardanmı yapmam lazım

2 sini birleştirip kullanıyorum acaba onları birleştirirkenmi çıktı sorun ayrıca rp sürümü destekliyo bunu magma blok kutup ayısı vs şeylerden denedim
Evet sorun birleştirmende.

Dümüdü

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet sorun birleştirmende.
öncelikle teşekkürler kardeş dediğini yaptım oldu , fakat 3d modeleri nasıl atacağım atarsam yine bozulacaklar :/ yardım edersen sevinirim ayrıca 3d yapanların sayfasında herkes aynı hatayı yazmış sanırım çözüm başka rp aramakta yardım eden herkeze teşekkürler

Son düzenleme:

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
öncelikle teşekkürler kardeş dediğini yaptım oldu , fakat 3d modeleri nasıl atacağım atarsam yine bozulacaklar :/ yardım edersen sevinirim ayrıca 3d yapanların sayfasında herkes aynı hatayı yazmış sanırım çözüm başka rp aramakta yardım eden herkeze teşekkürler
3D modelleri 1.8 destekliyor hata almaman için 1.8 optifıne ile oyuna giriş yapacaksın sonra rp seçim kısmında 1.8 conquest rp ve 3D modeli seçeceksin.(Dosyaları elinle birleştirmeye çalışma bozarsın)

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
3d texture pack editlemek sıkıntı. Bazılarında fazla dosya bazılarında eksik dosya bazılarında farklı dosyalar var. 3d ler normal rp gibi değil. Normal çizilerek olmuyor ona bi dosya ile baktım içinde kodlar vardı. O kodları da muhtemelen bir program var onunla yapıyorlar o da koda çeviriyor. Ayrıca 3d ler tek 1.8 de yok 1.8 üstü tüm sürümlerde var.