[Complex]PvPlanet [Mob arena-seviye sistemli,Ticaret,Market ve Arena]

Haritanın seviyesi kaç

• Kullanılan toplam oy
    42

TheGreey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
PvPlanet arkadaslarınızla oynayabiliceginiz bir survival planet haritasidir
Resimler:

Pvplanet de Kırmızı Yesil Beyza Mavi( Mavi oyuncu admindir bahsedecegim) takımlardan birini secer ve kendi adasına ısınlanır normalde spawnınız direkt orası olur ama eger bir hata olursa yatağınıza yatın.dunyanızda bir köylü göreceksiniz bu köyluyle bazı takaslar gerçeklestirebiliyorsunuz bu takasların en önemlisi ise kum alışverisidir bu kum oyundaki market siistemini olusturur her oyuncunun dunyasında oyuncu paneli bulunur[Mavide admin panelide vardır]bu panelde market butonuna tıklayarak kum ile alışveriş gerceklestirebilirsiniz[Çakıl taşıda geçerlidir ve çakıl taşı dunyanızdada bulunabilir]yine panelden gidilebilen ticaret bölgesi ile arkadaşlarınzla alış yapabilirsiniz su şekilde bir arakdaş bir odaya biri başka bir odaya gecer odalar başkaları girmemesi için kilitlenir sonra itemler suya atılır iki kiside basınc plakasına basmadan antlaşma gercekleşmez.mobarena sisteminde ise 3 buton vardır Kolay Normal Zor bunlardan biri secilir ve dövüş başlar :) zorluk seviyesine gore surede değişiyor tabi neyse sure bitince fırlatıcıdan dusen ödulleri almayı unutmayın.daha sonra dunyanıza geri dönuyorsunuz arena sistemi ise sizin baska dunyalara yolculuk yapabilmeniz için bir yol su sekilde biri arenaya gelir savasa katılmak için ise kapısını acar(Dunyasina gidis kapısı bir nevi) daha sonra baskası onun dunyasına gidebilir ama bir ws olması muhtemeldir:) dikkatli olun siz birinin dunyasına gittiginizde kapınız açık kalır

Mediafire:
http://www.mediafire.com/?0fcgk617v7pmxoa

PlanetMinecraft:
http://www.planetminecraft.com/project/pvplanet/

Video:
bazı yerlerde arkadaşlar hata yapmış bazı yerlede ben onlardan saniyesini vererek bahsediyorum cunki yanlıs anlıslmalar olmasın diye

*00:58 evet bazı tabelalara yazıları sıgdıramadım biraz özululuk oldu kitapla değiştirecem onları
*01:30 orada kum miktarını yazmamısım cok pardon sanırsam 6 yada 5ti
*02:11 saol :)
*02:50 yine tabela özürlülüğü
*03:20 oradaki tp command blogunun rangesi var cok yaklasmalısınız butona ölme yönteminizide sevdim bu arada :) Maviden bahsetmek gerekirse onun tek özelliği admin paneline gidebilmesi[oraya bir uyari koyacagim yaklasmanız gerek diye cunki mapi kime önersem tplenemiyor :)]
*05:30 I Love TNT :)
*06:18 o bugu çözmustum savede bir yanlıslık olmus sanırsam duzeltecegim ve rehbere ticaret sisteminide ekleyeceğim suya item atıyorsunuz ikinizde basınc plakasına basıyorsunuz ve itemler yer değistiriyor
*08:30 ilk 2günü bariscila alacagim bende o gezegen basma isini farkettim
*09:45 neden creeper patladiginda block kirdi anlamadim normalde grief kapaliydi onu duzeltecem
*10:00 sure bitmeden mobarenadan çıkılmasın diye var
*10:26 dikkat ettiyseniz isinlanan kisi ile spawn pointi değisen kisi farklı onu duzeltecegim benim sucum
*10:34 merdivene sag tiklayarak oturabiliysunuz
*10:54 buildim gercekten kötü
*11:36 onu gorursem seni hatırlayacagım :)
*11:56 spawnin değismeyince yine mobarenaya geldiniz
*12:20 ışıklandıracagım kesinlikle hep unutuyorum
Notlar ve Kurallar:
1.Market ve Ticaret yasaktır başka bir değişle sadece arenada pvp serbesttir
2.Başkasının gezegenine sadece arena ile gidilebilir herhangi bir kopru vb buildler yasaktır
3.TnTCannon serbesligi sizin arkadaslar aranızdaki seçiminiz
4.Ortak alanlarda donus butonu yoktur dönmek için itemlerinizi endercheste koyun ve kendinizi öldurun
5.Haritada Hata bulursanız lütfen bildirin
6.SphaxPureBD craft texture packını tavsiye ederin
7.Çok iyi ingilizce bilen bir arkadaş varsa bana ulaşsın planetminecraft çiin Haritayi birde ingilizceye çevirmem gerekiyor

Son düzenleme:

TheGreey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
dekor açısından diyorsun değilmi bende öyle dşünüyorum o yanım biraz zayıf yorum için teşekkürler dikkate alacağım

TheGreey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır hepsi tamamen bana ait neden böyle bir düşünceye kapıldınki

lolkraltrol

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
alıntı çünkü isteyene videosunu verebilirim

TheGreey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
istiyorum panpa gönder ne zaman bir türk iyi bir şey yapsa böyle kötulemeye çalışıyorsunuz ve lutfen videonun tarihine bak birde bu konunun okey
hatta videounun linkini direk paylaş ki öyle bir video yok herkes gorsun niye isteyene atıyorsunki ben bu haritayı minecraftta turklerinde payı olsun istedim diye yaptim hep yabancilir ileride biraz bizim katkımız olsun dedim ama kendi ülkemdekiler böyle alıntı felan diye kotuluyecekse ben direk minecraftın forumunda paylaşayım mapimi

QanmaQ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Süper bir map eğlenceli arkadaş çok uğraşmış

TheGreey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok saol eger mapin videosunu cekerseniz konuya konarım

TheGreey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
saol maple ilgili fikirlerinizide paylaşırsnazı sevinirim ayrıca ingilizce bilen birini arıyorum(aşırı iyi)video cekersenizde konuya koyarım hatırlatıyım

TheGreey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
oynadıktan sonra fikirlerinide paylaşırsan sevinirim

Mob Arenadaki devredeki hatayi düzeltildi
Markette MobSpawnı engellendi

TheGreey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
tabii ki yok ne kadar çok kişiye gosterirseniz o kadar iyi bu arada serverine eski surumu alma devrelerde birkaç hata var cunki yeni surumu al ve Bi yere TheGreey yazmayi unutma :)
ıp yı banada ver.

TheGreey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak markete gittikten sonra gezegenime dönmeyi diyorsan satin aldigin itemi ender cheste koyup öluyorsun(Ordaki şömine ile)
yok en başa gezengen seçim yerine diyorsan oraya sadece mavi gezegendeki admin panelinden dönebilirsin admin panelindeki baslangic[Herkes] butonuna tıklaman lazım

TheGreey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
saol bu arada planetminecraft ustunden indirirseniz daha iyi olur wiew sayısının artmasını istiyorumda