ÇOKK ACİL YARDIM LAZMM HMEN GELİN BAKN CEVAP VERN LÜTFEN !!!!

Greenday

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR BEN SV KURDUM FAKAT ACTIGIMDA HANİ ALTTAN JAVAMI SV Mİ NE ACIYORUZ YA ORDA ŞU HATAYI VERDİ
[WARNING] **** FAILED TO BIND TO PORT!
[WARNING] The exception was: java.net.BindException: Cannot assign requested address: JVM_Bind
[WARNING] Perhaps a server is already running on that port? YARDIM EDİN LÜTFENNN !!!!!!!!!!!!

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Team Wiever bilgilerini verirsen yardım etmeye çalışırım.

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bilgisayarınızda çalışan tüm java ları kapatın hizmettekiler dahil yada ben yapamam diyorsan bilgisayarı yeniden başlat düzelecektir.
NOT: Server consolunu asla çarpıya basıp kapatmayın, her zaman stop yazın ve kapatmak için bir tuşa basın yazısı çıkana kadar bekleyin.

Silin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarınız da iki tane server dosyasını açmış ve tam olarak kapatamamış olarak bulunmaktasınız. Görev yönetici ile tüm java dosyalarını kapatın olmazsa bilgisayarınıza reset atın .

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
hamachi kurdunmu ve oradayi İPv4 adresini server.propertes dosyasinin içine yazdinmi ki

rikodou

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teamwiver ver halledeyim bende de aynı sorun vardı.

Silin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server properties dosyasına yazdığınız ip adresinizi kontrol ediniz. Ve server port 25565 olmalıdır.

Silin

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server ip adresinizi yanlış yazdıysanız ve hamachiyi tekrar yüklediyseniz ve önceki kaldırmada tam olarak silemediyseniz . Önceki ip adresiniz ve ya yine silemeyip hamachinin başka sürümünü kullanıyorsanız yine önceki ip adresini kabul edicektir ve server [WARNING] Perhaps a server is already running on that port diyecektir.