(Çok Tırstım)

akıllaı avcı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben minecrafta ilk başlayınca herobirineyi bilmiyodum bir yerden vidiosunu izledim artik tuvalete gidemiyodum :zombikatili:sonra aliştım korkmuyorum ama şuanlar minecraft oynarken evimi dağın tepesine yapıyom herşeyimi daimod dan yapmaya başladım evim hariç tabi :kötüsırıtış: bide daimod lar herobirineyi çeker hemde mıknatıs gibi hatta herobirine madenlerde dörtlü daimodlar oluyo ama madende yani hazır deyil sonra daimodu kırıyon herobirine çıkıyo valla çok korkuyon buyuzden madene giderken her önlemi alın evininizi yüksek yerlere yapın ve mutlaka evinizde bi kule olacak ki herobirine gelirken ok yamuruna tutacan :D
bu arada minecraftı multapilayer türkçe yamasında herobirine çıkabilir

CriM1Nal

Marangoz
En iyi cevaplar
0
yav Bİ BEN Mİ BUNALDIM ŞU HEROBRİNE KONULARINDAN!!!Arkadaş gelmiş bi sorununu yazmış diğer arkadaşlarda gelmiş ona yardımcı olmuş bu kadar bitti.Ama malesef 5 - 10 yaş grubu yüzünden her konuda bi herobrine bi herobrine oluyo bıktık artık yeter!ıktım şu 5 - 10 yaş grubundan!!!

Ancalagon

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Vay arkadaş! Neymiş, "Herobrine vardır" "Herobrine yoktur" hepimiz susalım! Bunu notch biliyor ve sır olarak kalacak, acaba Notch'un herobrine hakkında verdiği cevaplar neden böyle kısa? Bunun olup olmadığını ancak Notch bilir, tam olarak kanıtımız yokken konuşmayalım.[DOUBLEPOST=1375440239,1375440159][/DOUBLEPOST]tabi bide kalemde bulduğum "Scared?(Türkçesi: Korkuyor musun?)" tabelası var ama başka bir şey de olabilir, mesela, endermanlar, bloklar ve tabelalar koyabilir, bunu unutmayın!

İnferi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kırık disk ten korkuyorsan sen bence masaüstü arkaplanını koyu renkte yapma :D

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Amnesia oynayın korku fln kalmaz demir gibi olursunuz (kendimden biliyorum)
Not: Anne ve Allah korkusunu geçirmez