Çok Korkuorum lüffen yardim

ahmet5406

Marangoz
En iyi cevaplar
0
arkadaslar ben modlu minecraft oynuodum küçük bir ev yaptım madene indim barıscıldı madenlerimi topladım evime geldim evimin üs katını bisey kiriordu hemen oyunu kapattim şimdi ise minecrafta girmeye korkuyorum :(

ahmet5406

Marangoz
En iyi cevaplar
0
evet olabilir madene gidince peşimden küçük insanlar geldi

ismkdc

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Allah cezanızı vermesin ya :D enderman o minecrafttan korkuyosunuzya diyicek şey bulamıyorum bööö

UmßRélla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Allah cezanızı vermesin ya :D enderman o minecrafttan korkuyosunuzya diyicek şey bulamıyorum bööö
La Senin Okuma Yazman Kaç ?? Adam BARIŞÇILDAYIM Diyor. Barışçılda Zombi Mombi Çıkmıyor Minecraft'ı Kasaptamı Öğrendin ?

ismkdc

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
La Senin Okuma Yazman Kaç ?? Adam BARIŞÇILDAYIM Diyor. Barışçılda Zombi Mombi Çıkmıyor Minecraft'ı Kasaptamı Öğrendin ?
Senin yatma satin gelmedi hadi bakim cinler gelir yer seni gece gece 12 yaşındasın fazla konuşma büyüklerine saygılı ol.

UmßRélla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Senin yatma satin gelmedi hadi bakim cinler gelir yer seni gece gece 12 yaşındasın fazla konuşma büyüklerine saygılı ol.
Yaşınıda Anlamadım Havan Kime Adresini Ver Bana.

Not : Minecraftı Bilmiyosun. Barışçılda Enderman Diyor Yahu A:DASDASDDD

UmßRélla

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
:) Tahmin etmiştim adres versem nolucak gelicenmi 12 yaşındasın daha yolun başındasın bırak bu atarları yaşının adamı ol
Karalisteme Ekledim. Senin Gibi Çocuklarla Uğraşçak Vaktim Yok. Senin İçin Mic Mi Alıcam Şimdi Kara Listemdeysen Dediklerin Bana Gözükmez.
Çocuklarla Ugraşmıyorum Artık.

Thaum

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bendede korkunç bir korku müziği çalıyordu modludada çaldı modsuzdada videosuda var