ÇILGIN TÜRKLER [1.7.X] Factions/ PvP/ Repair/Lapis/Kafa Düşürme/Arsalarda Fly/Villalar

SilentDeadTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Açııkçası Ben Begenmedım
O Kadar Faction Server Varken Bunu Oynamak Biraz Sacma Geldi
Nedenleri:
1) Buildi Gercekten Berbat Spawn Ful Quartz'dan Ibaret Ve /spawn'ın Ormanda Oldugu COk Belli Bari Biraz Saklamaya Calissaydiniz
2) Vip Olunca Yenilmez Oluyorsunuz VipHammadde De 1 Saat Diamond Toplıyıp Sattıgınızda Server'ın En Zengini Olursunuz
Normal Oyuncuların Vip'ler Ile Savasa Gırıp Yenmesı %1 Ihtımal Yani: Serverda Denge Yok
3) Lapis Hammadde vb.. Otomatik Yenilenmıyor Sabahleyin Sorun Olmaz Ama Gececiler Iıcn Cok Sorun Olucaktır
4) Birçok Minigames Çalışmıyor
5) Pluginlerinizi Düzeltmenizi Onerırım Cok Sade Ve Basit
6) Cok Fazla Minigames Var Faction Oldugu Belli Degil Keske Hub Kursaydınız
7) Cogu Warplar Spawn'a Cok Yakin Ve Spawn Gozukuyor Hic Hos Bir Goruntu Olmuyor
8) Bazi Warplarin Ismı Yanlis Yazilmis
9) Emek Verilmemis Bir Server Adeta Acele Ile Yapmıslar
Ve Sonuncusu
10) Bir Faction Serveri Icın Yeterince Ram Yok !
Haklısınız.

Acarz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Çocukları Forumda Yalnız Bırakın Diye Kaç Kere Dedim :D

kapanmax

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Açıkcası servere girdim oynadım felan filan , emek verilmemiş kelimesini bende anlayamadım spawn ı gayet güzel hoş kötü yanlarına gelecek olursak gerçekten bir warpa gidiyorum başka bir warpı görüyorum o çok kötü bir şey heleki benim gibi bilgisayarı eski olup minecraftı kasanlar için hammadde de vb.. yerlerde hiç kasamadım ve hammadde resimdeki gibi değil sanırım bozulmuş artık bilmiyorum warp çiftlik hoşuma gitti çünkü normalde başka serverlerde tarıma önem verilmez eğlenmek için yapılmış bir server olduğu belli herşeye önem verilmiş ama benim tercihim boş bir dünya açıp bütün warplarınızı en baştan yapmanız ve birbirine gözükmiyecek şekilde :D kısaca özetlemek gerekirse warpları birbirine gözükmicek şekilde felan yaparsanız kasma felan azalır benim gibiler için o kadar bide warpları biraz düzenlerseniz daha iyi olur he birde viphammadde de altın olayı çok saçma olmuş ordan altın kazıp enchli elma yapıp bi çıksalar kimse indiremez vipleri onun dışında güzel warp arsadaki fly i sadece vipler için verseniz daha iyi olur

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Açıkcası servere girdim oynadım felan filan , emek verilmemiş kelimesini bende anlayamadım spawn ı gayet güzel hoş kötü yanlarına gelecek olursak gerçekten bir warpa gidiyorum başka bir warpı görüyorum o çok kötü bir şey heleki benim gibi bilgisayarı eski olup minecraftı kasanlar için hammadde de vb.. yerlerde hiç kasamadım ve hammadde resimdeki gibi değil sanırım bozulmuş artık bilmiyorum warp çiftlik hoşuma gitti çünkü normalde başka serverlerde tarıma önem verilmez eğlenmek için yapılmış bir server olduğu belli herşeye önem verilmiş ama benim tercihim boş bir dünya açıp bütün warplarınızı en baştan yapmanız ve birbirine gözükmiyecek şekilde :D kısaca özetlemek gerekirse warpları birbirine gözükmicek şekilde narsfelan yaparsanız kasma felan azalır benim gibiler için o kadar bide warpları biraz düzenlerseniz daha iyi olur he birde viphammadde de altın olayı çok saçma olmuş ordan altın kazıp enchli elma yapıp bi çıksalar kimse indiremez vipleri onun dışında güzel warp arsadaki fly i sadece vipler için verseniz daha iyi olur

Spawn çalışmaları basladı yenisini yapıyoruz suan en kısa sürede bitirecegiz o zman rahatca oynarsınız :D server lapis yerine tarımla ilgilenirseniz daha fazla para kazanıyorsun ama bir cok kisi farkında degil altın olayı hiç aklıma gelmemisti ona bakacam arsalarda fly herkese acık olsa daha iyi olur :D

IErimI

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum Bu adamların hiç birine takma sen sw kurmuşsun daha ne istiyon tamam eksiklerin olabilir bunlar zamanla düzelicek şeyler takma kimseyi kafana

Ben sw yi beğendim o herkesin abartarak yazdığı şeyler ise 30 dk düzeltilecek sorunlar.

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Basit oldugu ortada kardesim. Neyse umarim gelisirsiniz basarilar.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TheDrayS

www.Filo.ooo
En iyi cevaplar
0
Sunucu nuzda bug var lütfen iletişime geçiniz

TheCrafter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1-) Serverin Builder'i Gercekten Berbat. Tamam Fikirleriniz Cok Guzel Fikirlerinizi Gayet Begendim Ama Fikirleri Gercege Donusturme Konusunda Biraz Sıkıntı var.
2-) Yapılar Cok Sade. Acıkcasi bende Cok Şaşalı Şeyleri Pek Sevmem Ama Buda Cok Sade Cogu Yer Quartz Block ve Camdan Oluşuyor.
3-) Biraz Lag Var Ama Cok Sıkıntı Yapmaz.
4-) 2 Admin 12 Saat Açık Demişsin Ama Arada Bakıyorum Servere Pek Goremedim Dun Aksam 1 Tane Vardi.
5-) Lapiste Pek Sıkıntı Yok. Ama Kazdikca Arkadan Dolan Bir Lapis Olsa Daha Guzel bir Goruntu Oluşurdu. (10. Madde Bunun İçinde Geçerli)
6-) Çiftlige Gelince Sağdaki Tarla Cok Basit ve Duzensiz Ama Korkuluklari Begendim, Soldaki ev Aşırı Buyuk 2 Blocktan Yapılmıs Cok Boş ve Basit, Onun Dışında Gozume Batan Bir şey yok.
7-) Çiftlikten İleri Gidince Bir Merdiven Var Cok Saçma Bi Şekilde Merdiven Olmuş Merdivenden Çıkınca Kendınızı Orman Gibi Bir Yerde Buluyorsunuz Açıkçası Merdiven Çok boş. Merdivenin Yanındaki Warp Cok Kotu Bi Goruntu Oluşturuyor.
8-) Vip Konusuna Gelince Kımse Size Para Verip Kitsiz Bi Vip Almak İstemez Kitsiz Vip Sistemi Cok Şaçma. VipHammadde Yenilenmiyor Adam Gidip 64 Luk Emerald Block Kasınca 25k ya Satıyor Biraz Adilsizlik Gibi Biz Burda 500 Lapisi 4k ya Satıyoruz. Ben Server Kursaydim VipHammadde'de Vipler Rutbelerine Gore 3 dk 5dk 7dk Gibi Surelerde Kalabilirlerdi ve 1 saat Sonra Tekrar Girebilirlerdi.
9-) Serverinize Acil Builder Lazim.
10-) Bir Warpta Gittigimizde Diger Warpi Goruyoruz Cok Hos deil Bence
11-) Spawn Ortali Degil Ve Diğer Warplar.
12-) HungerGames Cok Basit Bir Maptan Olusuyor Oyun 10/10 Olsa Bile 2 Dk da Biter. Cunku Cok Kucuk Bir Map ve Basede Haraket Etmeden Butun Sandıklari Acabiliyoruz.
Serverin Fikirleri Cok Guzel Ama Bu Fikirleri Ortaya Dokememissiniz. Kusura Bakma Ama Aceleye Gelmis Gibi Serveri Bakıma Al Yeni Bir Ekip Kur Harbi Bir Builder Bul Cunku Buildiniz Cok Berbat. Rehber Alimlari Reklamciler Ve İyi Bir Kadroyla Serveri Yeniden Aç İstersen Benimle İletişime Geçebilirsin
Hadi Kolay Gelsin :)

fare315

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1-) Serverin Builder'i Gercekten Berbat. Tamam Fikirleriniz Cok Guzel Fikirlerinizi Gayet Begendim Ama Fikirleri Gercege Donusturme Konusunda Biraz Sıkıntı var.
2-) Yapılar Cok Sade. Acıkcasi bende Cok Şaşalı Şeyleri Pek Sevmem Ama Buda Cok Sade Cogu Yer Quartz Block ve Camdan Oluşuyor.
3-) Biraz Lag Var Ama Cok Sıkıntı Yapmaz.
4-) 2 Admin 12 Saat Açık Demişsin Ama Arada Bakıyorum Servere Pek Goremedim Dun Aksam 1 Tane Vardi.
5-) Lapiste Pek Sıkıntı Yok. Ama Kazdikca Arkadan Dolan Bir Lapis Olsa Daha Guzel bir Goruntu Oluşurdu. (10. Madde Bunun İçinde Geçerli)
6-) Çiftlige Gelince Sağdaki Tarla Cok Basit ve Duzensiz Ama Korkuluklari Begendim, Soldaki ev Aşırı Buyuk 2 Blocktan Yapılmıs Cok Boş ve Basit, Onun Dışında Gozume Batan Bir şey yok.
7-) Çiftlikten İleri Gidince Bir Merdiven Var Cok Saçma Bi Şekilde Merdiven Olmuş Merdivenden Çıkınca Kendınızı Orman Gibi Bir Yerde Buluyorsunuz Açıkçası Merdiven Çok boş. Merdivenin Yanındaki Warp Cok Kotu Bi Goruntu Oluşturuyor.
8-) Vip Konusuna Gelince Kımse Size Para Verip Kitsiz Bi Vip Almak İstemez Kitsiz Vip Sistemi Cok Şaçma. VipHammadde Yenilenmiyor Adam Gidip 64 Luk Emerald Block Kasınca 25k ya Satıyor Biraz Adilsizlik Gibi Biz Burda 500 Lapisi 4k ya Satıyoruz. Ben Server Kursaydim VipHammadde'de Vipler Rutbelerine Gore 3 dk 5dk 7dk Gibi Surelerde Kalabilirlerdi ve 1 saat Sonra Tekrar Girebilirlerdi.
9-) Serverinize Acil Builder Lazim.
10-) Bir Warpta Gittigimizde Diger Warpi Goruyoruz Cok Hos deil Bence
11-) Spawn Ortali Degil Ve Diğer Warplar.
12-) HungerGames Cok Basit Bir Maptan Olusuyor Oyun 10/10 Olsa Bile 2 Dk da Biter. Cunku Cok Kucuk Bir Map ve Basede Haraket Etmeden Butun Sandıklari Acabiliyoruz.
Serverin Fikirleri Cok Guzel Ama Bu Fikirleri Ortaya Dokememissiniz. Kusura Bakma Ama Aceleye Gelmis Gibi Serveri Bakıma Al Yeni Bir Ekip Kur Harbi Bir Builder Bul Cunku Buildiniz Cok Berbat. Rehber Alimlari Reklamciler Ve İyi Bir Kadroyla Serveri Yeniden Aç İstersen Benimle İletişime Geçebilirsin
Hadi Kolay Gelsin :)

1- Bu konuda haklı olabilirsiniz fakat yeni bir builder takımı kuruldu ve yeni bir spawn yapıldı son eksiklikler tamamlanınca en geç 2 güne yeni spawn flat bir dünyada faaliyete geçecektir
2-Modern bir şehir görüntüsü verilmeye çalışıldı mapa
3-Ram 6 gbta yükseltildi bu konuda yapıcak pek fazla bir şey yok
4-Ben işte çalışıyorum artık her zaman oyuna giremiyorum diğer adminde tatilde dandik bir bilgisayardan yönetmeye çalışıyor fakat kısa bir süre sonra bu sorunda düzelecek
5-MRL pluginimiz vardır lapis 6 saatte bir güncellenir
6-Zevk meselesi eğer eski mesajlara bakarsanız çiftliği beğendiklerini açık bir şekilde yazan kullanıcıların mesajlarını görebilirsiniz
7-Dediğim gibi şehir görüntüsü verilmeye çalışıldı her ülkenin ormanı vardır hatta bazı ülkeler dağın tepesine kurulmuştur. Sakın şehri ormana kurduğumuzu düşünmeyin eğer bir yöne doğru yeterince ilerlerseniz daha fazla ilerlemenizi önleyecek camların olduğunu görürsünüz
8-Viplerin özellikleri çok kısıtlı bu yüzden hammadde açısından iyi yapalım dedik mesela 30tl verip diavip alan birisine sadece 400k veriyoruz bunu normal bir oyuncu 1 günde rahatlıkla yapabilir. Kit vip olmamasının sebebi viplerle oyuncular arasında uçurum yaratmak istememizdir. Şahsen ben oyuncu olarak oynasam eğer vipi kesemiyorsam önceki mesajlarda arkadaşın dediği gibi bu sw pay 2 win derdim ve bırakırdım. Ki bütün bunlara rağmen şu an ki vip sayımız 6 Normal Vip 5 Tane de Diavip Olmak üzere toplam 11 tane vipimiz vardır ki serverimiz açılalı 1 ayı doldurmadı
9-Dediğim gibi builder takımı kuruldu
10-Yeni spawn 2 güne kalmaz aktif olur
11-Dediğim gibi yeni spawn yapıldı
12-Hungergamesin SG (SurvivalGames) plugininde olan bir bug o. Oyunda ölünce eski itemlerinle yeniden doğuyosun ve oyunun dışında olup diğer oyuncuları öldürebiliyorsun. Bunu biz plugini yapanlara bildiremedik sen bildirirsen sevinirim. Fakat yni plugin bulup yeni hungergames mapı yapılıp bu şekilde hataları düzeltmeyi planlıyoruz

Fakat hepinizin bu baltalama çalışmalarına rağmen serverimiz 10 Ağustos 2014 Pazar Günü saat 13:55 de 76 kişidir. Serverimizde ortalama gündüzleri +50 çevrimçi geceleri +30 çevrimiçi oyuncumuz vardır.Zaten bütün bu yazdıklarının sadece yetkili olma çabası olduğu belli. Madem serverimizi beğenmiyorsun neden yetkili olma çabası içindesin. Ha eğer düzeltmede yardımcı olmak istiyorum diyorsan önce kendini düzeltip insanları boş yere bilip bilmeden rencide yada rezil etmemeyi öğren. Fakat eksikliklerimizi söylediğin için sana ve söyleyen herkese teşekkür ederim sizin sayenizde serverimiz hataları kapatılıp geliştiriliyor.