Ceza VS Tankurt

Hangisi daha hızlı?

• Kullanılan toplam oy
    6

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizce hangisi daha hızlı Ceza mı yoksa Tankurt Manas mı?

Ceza ;

Tankurt Manas;

DarwinDoplhie

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zamanında hiphop için deliren birisi olarak,
Bu karşılaştırılma sürekli yanlıştır. Bir yanda bu akımı başlatan insan diğeri ise daha sonradan piyasa çıkmış biriside. İkisi de inanılmaz saygı değer yetenekler ama bu karşılaştırma yanlış yani. Şimdi ceza tarafından baksan, adam yılların tecrübesi. Piyasa rapi tanımıyorken ortalığı alt üst eden birisi. Tankurt ise gayet sağlam yetenek. Sözleri, flexi gerçekten sağlam bir mc.
Hangisi hızlı dersen daha çok flexci var. Hepsi birbirinden hızlı, sağlam. Ama favorim her zaman Türkiye'deki rapin üstadlarından ceza.
Ama son zamanlarda ki piyasada ki yaş kitlesi aşırı düştüğü için neredeyse hiç dinlemiyorum. Piyasa çok saçmaladı son 1-2 yılda.

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zamanında hiphop için deliren birisi olarak,
Bu karşılaştırılma sürekli yanlıştır. Bir yanda bu akımı başlatan insan diğeri ise daha sonradan piyasa çıkmış biriside. İkisi de inanılmaz saygı değer yetenekler ama bu karşılaştırma yanlış yani. Şimdi ceza tarafından baksan, adam yılların tecrübesi. Piyasa rapi tanımıyorken ortalığı alt üst eden birisi. Tankurt ise gayet sağlam yetenek. Sözleri, flexi gerçekten sağlam bir mc.
Hangisi hızlı dersen daha çok flexci var. Hepsi birbirinden hızlı, sağlam. Ama favorim her zaman Türkiye'deki rapin üstadlarından ceza.
Ama son zamanlarda ki piyasada ki yaş kitlesi aşırı düştüğü için neredeyse hiç dinlemiyorum. Piyasa çok saçmaladı son 1-2 yılda.
İyi de ben sizce hangisi? diye sormadım , dikkat edersen , hangisi daha hızlı? dedim , sadece fikirlerinizi merak ettim.

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Böyle Bir Karşılaştırma Yaptığına Göre Dinlediğin Rap Sayısı Max 20 Falanmı ?
Hadi Hızlı Olsa Ne Değişecek ?
Binlerce Kişi Var Daha Hızlı Söyleyenlerde Ama Sen " Oha Adama Bak Hızlı Söylüyor " Diye Dinlemiyorsun
Bir Kişi Belirli Yere Gelmişse Onu Tahtından İndirmek Her Baba Yiğidin Harcı Değildir Cartel Var Mesela Türkiyeye Rap'ı Getiren İlk Adam 1990 Ların Başlarında Hanginiz Biliyor Bunu Bir Rap Hızlı Okunuyor Diye Karşılaştırırlmaz Sağlam Punçları Vurucu Flexleri Var Hangisi İşini Daha İyi Yapıyor Diye Karşılaştırrılır Bunlardan Daha Hızlı Söyleyen Onlarca Kişi Atabilirim Sana Böyle Saçma Karşılaştırmaları Yapmayı Bırak

_AcaRz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tankurt kimmiş la xD[DOUBLEPOST=1437740272,1437740102][/DOUBLEPOST]
Binlerce Kişi Var Daha Hızlı Söyleyenlerde Ama Sen " Oha Adama Bak Hızlı Söylüyor " Diye Dinlemiyorsun
Bir Kişi Belirli Yere Gelmişse Onu Tahtından İndirmek Her Baba Yiğidin Harcı Değildir Cartel Var Mesela Türkiyeye Rap'ı Getiren İlk Adam 1990 Ların Başlarında Hanginiz Biliyor Bunu Bir Rap Hızlı Okunuyor Diye Karşılaştırırlmaz Sağlam Punçları Vurucu Flexleri Var Hangisi İşini Daha İyi Yapıyor Diye Karşılaştırrılır Bunlardan Daha Hızlı Söyleyen Onlarca Kişi Atabilirim Sana Böyle Saçma Karşılaştırmaları Yapmayı Bırak
Adam Haklı Dağılın xD

umut_

En iyi cevaplar
0
Kardeşim burası Amerika mı ? Buraya dikkat çekmek için böyle bir konu açıyorsun fakat Rap dinlemeyi bırakman gerekiyor. Rap demek hız demek değildir, sizin gibi zihniyetsiz çocukların uydurduğu bir şeydir bu. Rapde önemli olan şey barlardaki anlamlardır. Bir de gitmiş Ceza'yı newschool amatör biriyle kıyaslamışsın. Ceza Tech N9ne ile feat atarken Tankurt yetenek sizsiniz de ünlü olmak için çırpınıyordu. Bir de anime izliyormuşsun hentaü diye sızlanıyorsun. Git hayatında yapmaya bile cesaret edemeyeceğin (!) şeyleri izle. Rap dinleme mümkünse. İyi forumlar.
@rayandu06 Mutelendiği İçin Bana Yazdırdı Buda Onun Yorumu Koydum Kaçıyorum

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben hayatlarını ıvırlarını zıvırlarını sormadım.
Ben bu iki şahıs arasındaki hangisi daha hızlı söylüyor? merak ediyorum. Dedim.Eğer anlamadıysan bir Türkçe öğretmeni çağırabilirim.

umut_

En iyi cevaplar
0
Ben hayatlarını ıvırlarını zıvırlarını sormadım.
Ben bu iki şahıs arasındaki hangisi daha hızlı söylüyor? merak ediyorum. Dedim.Eğer anlamadıysan bir Türkçe öğretmeni çağırabilirim.
Büyüyünce Gel Evlat Buraya Laf Kalabalığı Yapma Ne Sanıyorsun Öyle Kalın Yazınca Ego kastığını Senden Korktuğumuzu Daha Çok Dikkate Aldığımızı Falanmı ?

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Büyüyünce Gel Evlat Buraya Laf Kalabalığı Yapma Ne Sanıyorsun Öyle Kalın Yazınca Ego kastığını Senden Korktuğumuzu Daha Çok Dikkate Aldığımızı Falanmı ?
Yok sadece daha çok hoşuma gidiyor böyle kalın fontları severim ben.[DOUBLEPOST=1437742218,1437742187][/DOUBLEPOST]
Ayrıca laf kalabalığı yapan sensin.

umut_

En iyi cevaplar
0
Yok sadece daha çok hoşuma gidiyor böyle kalın fontları severim ben.[DOUBLEPOST=1437742218,1437742187][/DOUBLEPOST]
Ayrıca laf kalabalığı yapan sensin.
Şöyle Ergenleri Hiç Anlamıyorum İllaha Ağızımızı Bozdurup Rapor Etmek İçin Yer Arıyorlar :p
Neyse Konudan Çıkayımda Klavyemin O Tuş Basma Ömrünü Gereksiz Yerlerde Harcamayayım Belki Kayda Değer Şeylerde Kullanırız

efe2002ozyay

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şöyle Ergenleri Hiç Anlamıyorum İllaha Ağızımızı Bozdurup Rapor Etmek İçin Yer Arıyorlar :p
Neyse Konudan Çıkayımda Klavyemin O Tuş Basma Ömrünü Gereksiz Yerlerde Harcamayayım Belki Kayda Değer Şeylerde Kullanırız
Kardeşim benim anlamadığımda şu ;
Benim söylediğim;
Beyler şu iki şahıs arasındaki hangisi daha hızlı söylüyor merak ettim , söylerseniz sevinirim.

Senin anladığın;
Beyler bunların hangisi daha iyi söylüyor(daha hızlı) ona göre dinlicem de.