Çekiliş | Minecraft Türk Üyelerine Özel Gta 4 Çekilişi !!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Torchlight II & Magicka Çekilişi
Merhaba arkadaşlar, uzun zamandır forumla pek ilgilenemiyorum, Ders açısından yoğun bir zamandayım ve bir süre daha forumla ilgilenemeyeceğim. Bende hem telafi amaçlı olsun hemde uzun zamandır oyun çekilişi yapmadık diye 2 oyun birden veriyorum.​
Çekilişimizin süresi 2 haftadır [06/07/2013-06/21/2013]. Çekilişimiz forum üzerinden değil Facebook üzerinden olacak. Facebook sayfamızdaki "Giveaway" uygulamasından çekilişe katılabilirsiniz. Çekilişe katılırken size Steam isminizi soracak doğru doldurmalısınız. Çekiliş biter bitmez oyun o Steam ismine gönderilecek.​
Bol Şans!​
KAZANANLAR
Torchlight II Kazananı: Özgür Mert Kavak
Magicka Kazananı: Coşkun Yaman

Excuted

-Calibre-
En iyi cevaplar
0
Katıldım :).
Gerçekten içimde çok iyi bir his var kazanıcam galiba. :D

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Şu sıralar biraz yoğunum. Bugün açıklamaya çalışcam.[DOUBLEPOST=1371916303,1371871171][/DOUBLEPOST]Torchlight II & Magicka çekilişimiz sonuçlandı.
18 tane sahte başvuru yapılmış hesap sayfadan banlandı.

Torchlight II Kazananı: Özgür Mert Kavak
Magicka Kazananı: Coşkun Yaman

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Borderlands 2 & Alan Wake Franchise & PAYDAY™ The Heist Çekilişi
ÇEKİLİŞ BİTMİŞTİR...
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere Facebook sayfamızda 10.000 beğeniye ulaştık. Çekiliş yapmayı düşünüyordum ve 10.000. beğeni, Ramazan bayramına denk gelince 3 oyun birden vereyim dedim.
-
-
Çekilişimizin süresi 10 gündür [08/08/2013-08/18/2013]. Çekilişimiz forum üzerinden değil Facebook üzerinden olacak. Facebook sayfamızdaki "Giveaway" uygulamasından çekilişe katılabilirsiniz. Bütün oyunları Steam üzerinden vereceğimiz için çekilişe katılabilmek için Steam hesabınızın olması lazım. Çekiliş bitince kazananları Facebook ve bu konu üzerinden açıklayacağım.
Bol Şans!
-
Oyunlar:
-
Borderlands 2

Alan Wake Franchise

PAYDAY™ The Heist

Kazananlar:
Mustafacan Kavaklı
Emre Saraçoğlu
Yuşa Kara
Kişiye Göre Oyun Vermeyeceğim, İlk Bana Ulaşan istediğini seçer...
Kazananlar bana 1 hafta içinde ulaşmaması durumunda oyun yedeklere verilecektir.
Steam hesaplarınıza teklif yollandı oradan veya Facebook sayfamız üzerinden bana ulaşabilirsiniz.
Yedekler:
1.Arda Koksal
2.diefgo
3.Yiğit Yanık

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ne diyelim.Müthiş.[DOUBLEPOST=1375980478,1375980159][/DOUBLEPOST]bir şey soracağım.Ben hiç giveaway ı denemedim.E-posta adresi versem ne olur facebook ile girsem ne olur anlatır mısınız ?

ta1ha

Sosyal Medya Yöneticisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
owen_1 bir şey farketmez kazanmanız durumunda size oradan iletişime geçeceğiz. Hangisine daha çok giriyorsanız onu verin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...