Çaylak Takım |İlk Videomuz

Heloper

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
abi :( video işine azıcık saygı duyun önüne gelen video çekiyor ! ayıptır rezalet abi ayıp ya siz bu video izlemedenmi upload lıyorsunuz ? kend, videonu izlemiyormusun ?

Crowley07

Nether Yerlisi
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
evet bencede arkadaşlar biz size yapmayın kötü gibi bir şey demiyoruz bu iş de çok çocuklar felan çok hevesli bu işlerden bir şey kazanamazsınız biraz olgun olun 17.18 felan olun öyle başlayın çünkü herkes bu çocuk deyip izlemez ve biz bunu nedense hep söyleyince bizim kötü bi amaçla yorumu yazdığımızı zannediyor ve küfür olayı daha yaşınız genç küfür edebilirsin ama video da yakşık kalmıyor biraz olgunlaşın ama bunu neden yaptını biliyorum bende çocuk ken çok tuaf şeyler yapıyordum bu işler boş

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi :( video işine azıcık saygı duyun önüne gelen video çekiyor ! ayıptır rezalet abi ayıp ya siz bu video izlemedenmi upload lıyorsunuz ? kend, videonu izlemiyormusun ?

ben izledim gayet güzeldi[DOUBLEPOST=1372412436,1372412347][/DOUBLEPOST]
evet bencede arkadaşlar biz size yapmayın kötü gibi bir şey demiyoruz bu iş de çok çocuklar felan çok hevesli bu işlerden bir şey kazanamazsınız biraz olgun olun 17.18 felan olun öyle başlayın çünkü herkes bu çocuk deyip izlemez ve biz bunu nedense hep söyleyince bizim kötü bi amaçla yorumu yazdığımızı zannediyor ve küfür olayı daha yaşınız genç küfür edebilirsin ama video da yakşık kalmıyor biraz olgunlaşın ama bunu neden yaptını biliyorum bende çocuk ken çok tuaf şeyler yapıyordum bu işler boş

video çekmenin yaş sınırı olmaz bu tuaf bişe değil kim ne düşünürse düşünsün:sessiz:

Heloper

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

:D gençlik ateşiyle yanıyormuşun :D

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
herkes bebe leri sevmez ama bu benim hevesimi kaydıramaz ben bunu sevdim ben zaten bebe değilim sesim ince

Heloper

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
herkes bebe leri sevmez ama bu benim hevesimi kaydıramaz ben bunu sevdim ben zaten bebe değilim sesim ince

boşa kürek çekersin demeye çalışıyoruz ama sen anlamiyorsun hevesin varsa onu tutucaksın senin yaşında 10000 tane insan vardir bu işlere hevesli hepsi video çekerse ne olur ? sen bu video yorumlar için buraya atmadinmi ? he kötü yorumu kaldıramacaksan koymucaksin eğer aldırış etmiyorsan yorumlara sen boşa kürek çekersin analyın şunu artık !.

RaptorEX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
REKOR KIRDIM youtubeye yüklediğim videolardan en çok görüntüleni (başka channellerim de var)

Heloper

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
REKOR KIRDIM youtubeye yüklediğim videolardan en çok görüntüleni (başka channellerim de var)

ne dememiz lazim ? aferimmi ? ne kanıtlıyorsun yani biz yorumuzu yaptık sen tınlamıyorsan senin zararnin ? bide videolarin altina yorumlari bekliyorum yazma zaten tınlamıyorsun .[DOUBLEPOST=1372530655,1372529654][/DOUBLEPOST]ha bu arada video işini sevmek yetmez emek gerekir zaman gerekir sevmek yetmez .!

Black_Ace_171

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İzledim diyorsun sesin kulağımı patlattı 18 yasina felan gel bu ise ozaman basla videoculuk işinin cıvki cıktı