Can Kutucuğunuzu Arttıran Zırh !

Ata Arda Alpat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar,
Başlıktanda Belirttiğim gibi bugün sizlere Can Kutunuzu Arttırmayı (10 İse 15) Öğreticeğim. Bunun İçin Bize 1 tane Command Block gerekiyor.

Command Block için Yazı Yazma Bölümüne (Chat)'e:
/give (Oyundaki İsminiz) 137 1
yazmanız yeterlidir.

Command Block'a Şu Codu yazınız:
/give @a iron_chestplate 1 0 {AttributeModifiers:[{AttributeName:"generic.maxHealth",Name:"generic.maxHealth",Amount:0.1,Operation:0,UUIDLeast:894654,UUIDMost:2872}]}

Direk Kopyalayabilirsiniz. Şimdi size Açıklıyım. Baştaki @a Kime vericeğini belirler. Orayı Tamamen Siz Ayarlaya Bilirsiniz Örn: @p (Yakındaki Kişi) @r (Rastgele Bir Kişi) Onun dışında, iron_chestplate yazısı vericeğiniz zırh türünü belirtir. Oraya Diamond_chestplate yazabilirsiniz. Onun Dışunda Arkadaşlar Ortada Bulunan Amount:0.1 yazısı Extra Kaç Can vericeğinizi Gösterir. Her 1.0 Yarım Kutuya Eşittir. (Sanırım :D) Orayıda istediğiniz gibi değiştire bilirsiniz. Ve Bukadar :) Command Block'a Redstone Enerjisi yollayın ve tamamdır :) Zırh elinize gelicektir :) Giyin ve Canınıza Can Katın :) İyi Forumlar :)

-Alıntıdır !!!

Son düzenleme:

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teorik redstone`cu ...

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
alıntı olduğunu yaz o zaman
Haklısın fakat bu alıntı olduğu yazılacak bir şey değil, örneğin 2 + 2 = 4 derken yanına bu işlem matematiği bulan *bla bla bla tarafından alıntıdır mı yazıyorsun :D Bu da ona benziyor yapılabilecek kolay bir şey ve sadece 1 kişinin değil ben bunu hiçbir yerde video izlemeden biliyorum NBT Taglerle uğraşan kişilerin %80'i bunu bilir neyse iyi forumlar.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Haklısın fakat bu alıntı olduğu yazılacak bir şey değil, örneğin 2 + 2 = 4 derken yanına bu işlem matematiği bulan *bla bla bla tarafından alıntıdır mı yazıyorsun :D Bu da ona benziyor yapılabilecek kolay bir şey ve sadece 1 kişinin değil ben bunu hiçbir yerde video izlemeden biliyorum NBT Taglerle uğraşan kişilerin %80'i bunu bilir neyse iyi forumlar.
2+2=5 olmasın :D

Ata Arda Alpat

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Muhabbete bak yaw :D Neyse Teşekkürler :) Alıntıdır diye genede yazıyorum.