byBluera - Böyle bir sunucu nasıl olur ?

Crack mi ? Premium mu ?

• Premium

Kullanılan: 17 81.0%
  • Crack

Kullanılan: 4 19.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

bluera

Fiercely unapologetic.
Geliştirici
Emekli
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
Merhaba arkadaşlarım, newler, oldlar. Bu gün sizlere bir soru soracağım. Öncelikle Ultra Hardcore Survival bir sunucu açacağım.
- Can gittiği zaman tekrar dolmayacak. (Gapple, iksir vs. hariç)
- Kömürü bile bulması zor olucak.
- Herkes rastgele yerlerde doğucak ve harita 1 ayda 1 yenilenecek. (İtemler hariç.)
- Yetkili olarak mikrofonlu ve sadece 14+ kişiler alınacak.
- VIP, can doldurma eşyaları internet sitesinden alınabilecek. (Eğer sunucunun açılmasını isterseniz ve açılırsa, rastgele 20 kişiye tek kullanımlık Doktor Paketi referans kodu kodu vereceğim. Sadece MINECRAFTTURK'e özel.)

Bildiğiniz gibi ya da bilmiyorsanız Java dili biliyorum. Sizce açılırsa tutarmı neler istersiniz, VIP nasıl olsun(vipde şunlar olmasın, şunlar olsun) sorun istediğiniz kadar.

Market Sitesi:

Tıkla ve Git

Vodie

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence tutar çünkü yabancı bir ultra harcore server vardı 50 kişi fln rahat doluyodu şu an ip fln aklımda değil kb
Birde böyle serverler türkiyede az bulunur (dikkate almalısın) insanlar değişik şeyleri sever (bana göre)
KESİNLİKLE TUTAR

Vodie

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@byBluera birde yukarıdaki anketi kaldır bence :/
1.Preminium için tavsiye
a.premium açarsan diğer ülkelerin girmesinide sağla (ddos bot fln koruasız kalır)
b.premium olarak açma
2.Crack için tavsiye
a.bence böyle aç çünkü türkiyede %99 u crackli
b.ddos ve bot koruması hala durur

Vodie

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@Mr_TeneKe ama su suratına lapis atılan diamondların içinde yüzenlerde elinde sonunda sıkılacaklardır bunu hiç düşündünmü

bluera

Fiercely unapologetic.
Geliştirici
Emekli
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
Minecraft oynaya kitle gelecek "Çok zor burası ben adminlerin suratıma lapis attıkları elmaslarda yüzdüğüm sunucuya gidiyorum" diyip gidecek. Kaliteli fikirlerin genel sorunu kitle. Kolay gelsin :)
Fakat sunucuyu ingilizce dil destekli yapıp yabancılarlada paylaşırsam olabilirmi sence ?

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
@Mr_TeneKe ama su suratına lapis atılan diamondların içinde yüzenlerde elinde sonunda sıkılacaklardır bunu hiç düşündünmü

1,5 senedir sıkılmadılar. bekliyoruz azizim.

Fakat sunucuyu ingilizce dil destekli yapıp yabancılarlada paylaşırsam olabilirmi sence ?

Eğer Türkiye'de server almazsan ve dil konusunda sıkıntın yoksa Türkiye'deki kitle konusunda kafa yormana gerek yok :) Yurt dışında her serveri seven insan var. Kitlenin bir kısmını çekebilirsin. :)

bluera

Fiercely unapologetic.
Geliştirici
Emekli
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
1,5 senedir sıkılmadılar. bekliyoruz azizim.

Eğer Türkiye'de server almazsan ve dil konusunda sıkıntın yoksa Türkiye'deki kitle konusunda kafa yormana gerek yok :) Yurt dışında her serveri seven insan var. Kitlenin bir kısmını çekebilirsin. :)
Mc Pro Hosting'den ya da Nitrado'dan alacağım. Fakat içimde korkuda yok değil. tr.rightcraft.net ve eu.rightcraft.net projelerinide yapabilirim. Türk görmek istiyorum sunucumda. Hiç olmazsa sizin gibi birkaç insan olsa yeter.

AhmetCanSARAC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zor. Yabancı kitleyi çekebilirsen gelirim ha ama eu serveri için fikir lazımsa premium yap bence.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mc Pro Hosting'den ya da Nitrado'dan alacağım. Fakat içimde korkuda yok değil. tr.rightcraft.net ve eu.rightcraft.net projelerinide yapabilirim. Türk görmek istiyorum sunucumda. Hiç olmazsa sizin gibi birkaç insan olsa yeter.

Benim şimdiye kadar oynadığım bir iki server vardır. Oturup muhabbet edebileceğim adamlar olursa takılırım arada sırada. Türk oyuncuların da gelmesi tamamen senin marketing stratejine bağlı ve ben olsam Premium açardım.

bluera

Fiercely unapologetic.
Geliştirici
Emekli
En iyi cevaplar
13
Ruh hali
Peki. Builder konusunu nasıl yapacağım ? VIP ödüllü yarışma yapsam kimse takmaz herkesin gözü çıkarlarında. Yokmu şöyle yardımcı olucak arkadaşlar. Ciddi söylüyorum aşırı derecede uğraşacağım belki Hypixel gibi yaparım.

Minigame anlamında. Kendimize özgü sadece.

Vodie

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben build konusunda az da olsa yardım edebilirim :D ama az da olsa