BungeeCord sorunu

CreeperLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba
Bir kaç ay önce bir sunucu üzerinde çalışıyordum. Daha sonra çalıştığım ekip dağılınca ara vermiştim. Bugünlerde biraz devam etmeye başladım fakat Hub dahil 4. sunucuyu açtığım zaman bir hata verip okunmadan kapanıyor. İşte o anda çektiğim ss:

Yaptığım şeyler ise:
1) BungeeCord'u çalıştırmak
2) Tamamen açıldığı zaman Hub sunucusunu başlatmak
3) O da tamamen açılınca diğer (2.) sunucuyu başlatmak
4) O da tamamen açıldığı zaman diğer (3.) sunucuyu başlatmak
5) O da tamamen açılınca 4. sunucuyu açmaya çalıştığım zaman işte hemen o hata geliyor ve aynı salisede geri kapanıyor.

Nasıl çözüleceğine dair bir bilgisi olan birisi umarım vardır.
Şimdiden teşekkürler.

Not: Minecraft 1.8, Spigot

CreeperLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya RAM yada HDD az geliyor.
Bana sorarsan RAM'den kaynaklı.
Sunucu RAM'ini arttır ve tekrar dene.
Yeterince Boş Yer Olmadığını mı Söylüyor Acaba ..
Yer Açmayı Dene
Yada @TheProfessional 'ın Dediği Gibi Ram Ver.
Teşekkürler fakat demek istediğiniz bütün sunuculara daha fazla RAM vermem mi yoksa sadece birisini mi daha fazla yapmalıyım?

4. Sunucuyu 14'e yükselttim fark etmedi.

CreeperLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Toplam makine'nin RAM'ini sunucu miktarını böl.
Makinen 8GB'ram 'e sahipse ve 4 sunucu kuracaksan her sunucuya 2GB ram vereceksin.
şu an deniyorum fakat BungeeCord'a hepsinin toplamını mı vereceğim yoksa yine diğerlerine verdiğim gibi mi vereceğim onada?

CreeperLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiçbir fikrim yok ben sadece hatayı tercüme ettim,bungee cord deneyimim yok bu eklenti konusunda daha deneyimli birini çağırsak sanırım daha iyi olur.
@Javatist395 ,@KadirBerk
Teşekkürler, daha fazlasını açabildim yinede BungeeCord'un kendisine toplam mı yoksa diğerlerinin eşidini mi vermem gerek bilsem iyi olur.
Her neyse tekrardan teşekkürler.

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hiçbir fikrim yok ben sadece hatayı tercüme ettim,bungee cord deneyimim yok bu eklenti konusunda daha deneyimli birini çağırsak sanırım daha iyi olur.
@Javatist395 ,@KadirBerk
BungeeCord hakkında hiçbir şey bilmiyorum efenim. Zamanında BungeeCord kurmaya çalışmış olsam da becerememiş ve karmaşıklığı nedeniyle bırakmıştım. Üzgünüm ama yardım edemem.