BUKKİT SERVER KURDUM AMA BAD LOGİN HATASI VERİO (YARDIM ETMENİZ UMUDUYLA...)

yok soru felan

• Kullanılan toplam oy
    1
  • Anket kapatılmış .

exdataa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
SELAM LAFI FAZLA UZATMADAN KONUYA GEÇİYİM
ben bukkit server kurmayı bitirdm yeni metin belgesini i txt ye cevirdm onu bunu yapıstırdm sonra uzantısını .... .bat yaptım craft bukkit duruo tabi sonra çalıstırdm geldi butun hersey sonra servre properties i de txt ye çevirdim sonra no ıp den ıp aldım exdata.zapto.org (henüz fail ama ilerde olr ins) sonra kendi pcmden olmuomus localhost yazdım minecraft multiye ama bad login hatası verdi her seyi anlattım asada da bir kaç resim vr yardım edebilirseniz cok sevinirim
(not: 5 tl karsılıı yazanlara kafa göz dalarm)
dip not:BANA YARDIMI DOKUNAN KARDESİME/LERİME ADMINLIK VE OPLUK VERİCEM

Ekli dosyalar

• ss.png
    ss.png
    124.3 KB · Görüntüleme: 376
  • sss.png
    sss.png
    22.6 KB · Görüntüleme: 375
  • sssss.png
    sssss.png
    68.7 KB · Görüntüleme: 480
  • ssssss.png
    ssssss.png
    123.6 KB · Görüntüleme: 285

exdataa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bak admınlık ve op söz konusu map hazır world bildiin uzay üssü gibi kaleler şatolar uzay gemileri ucakalr f16 lar gemiler uff uf lamborgini galardo bile vr mk:D

exdataa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bak admınlık ve op söz konusu map hazır world bildiin uzay üssü gibi kaleler şatolar uzay gemileri ucakalr f16 lar gemiler uff uf lamborgini galardo bile vr mk:D

TechNine

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kardeş ben kurdum bad login flnda almiyorum ama gel istersen beraber yönetelim serveri ? istersen ipyi ö.m dan atayım

exdataa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
olr at sen bekliyorum bukkit dimi pluginler vr bende bende sana atarm olmadı onları bilgim vr

TechNine

Marangoz
En iyi cevaplar
0
olr at sen bekliyorum bukkit dimi pluginler vr bende bende sana atarm olmadı onları bilgim vr
bende pluginler var kardeş valla sayamadım ama 30 35 belki daha fazla plugin var + 0 lag :D bu performansı pcmden 20 30 kişidede bekliyorum :D
ben sana ip yi yolliyim bana pluginer ve builder lazım yardım edicek banada ögreticek w.e w.g bilgisi olucak pluginlerden anlıyacak 2 kisi lazım :D

CmJustice

I started a joke...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
WordPad kullanarak
'Online-Mode : False'
yapmayi dene.

TechNine

Marangoz
En iyi cevaplar
0
abi bi fark olmuyor o ip yerine kendi ipconfig de yazan IPsini yazması gerekiyor .zapto.org ile baskalari girebilir kendisi kendi ip si ile girecek diye biliyorum

memomistik

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ya olmuyor arkadaş bende denedim false yapmayi bad login diyor

OĞUZHAN69

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler ben de server kurdum.Server properties değişik çıktı.Onu sildim internetten server kurma videoları varya,onlara bakarak yaptım.Online mode yi false yaptım,ip yi yazdım yani hamachi ıpsini falan filan hepsini videodaki gibi yaptım.Yinede Bad login hatası verdi :gerçektensinirli: -1 .Bilen varsa lütfen yardımcı olsun.Bu arada bir video izledim.Güvenlik duvarı ve Windows updatedeki güncelleştirmeleri yap dedi.Güncelleştirme çıkmadı.Lütfen yardımcı olun.Yardımcı olursanız,isterseniz servere gelince size opluk veririm :şık:[DOUBLEPOST=1372690878,1372432488][/DOUBLEPOST]cevap veren kimse yokmu

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
online mode : false yazın bide o kodda bir şey bişet true yazar
onuda falseye çevirin olur