EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Önsöz

Merhabalar, yeni konu açarak temel factions paketinde yepyeni bir sayfa açıyorum. Plugin sayısının yeterli olmadığından sürekli olarak bahseden kullanıcılarımızdan dolayı, paketi tekrardan gözden geçirmeye karar verdim. Bazı pluginlerin yapılandırma dosyalarında değişiklik yaptım, ayrıca yeni ve gerekli pluginleri ekledim. Yorumlarınızı esirgemeyiniz, eksiklikleri lütfen konu altına mesaj ile iletin.

NOT: VIP grubu özelliklerinde ve kitlerinde değişiklik yapılmamıştır. Zaten kitler uygun, vip gruplarının izinleri de öyle. Başka pluginler, yetkiler eklemek istiyorsanız istediğiniz gibi ekleyebilirsiniz. Temel bir pakettir, bir o kadar da stabildir.

Paket Özellikleri

Top 5 Oyuncular

İstatistikler

Başlangıç Eşyaları + /kit tools

Meslekler

Gruplara Göre Tab Listesi

1. Admin
2. GoldVIP
3. MegaVIP
4. UltraVIP
5. Rehber
6. Moderator
7. Kurucu
8. Oyuncu

Yasaklı Kelime Kullanımı ve Hızlı Mesaj Uyarısı

Giriş Ekranı

Eklenti Listesi

Mob Can Barı

Sunucu Giriş Ekranı

Eklenti Açıklamaları & Özellikleri

GoldVIP

MegaVIP

UltraVIP

İndirme Linkleri

Virus Total

Yenilikler & Güncellemeler

Rar Şifresi

www.nitrado.net

Kesinlikle reklam yapmak amacıyla bu şifre seçilmemiştir, 2 forumda da farklı dosya olmaması için şifre bu şekildedir.

Son düzenleme:

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Virus Total Koymalısın

Minecraft Yasağı Varken Galaxy S5 Aracılığı ile gönderildi

JusticeWhipsss

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cok hosuma gitti.Konu düzeni ve plugin paketi.Birde bir şey sorucam yazılar neden öyle.Cok güzel yani doku paketimi var? Varsa özelden atar mısın linkini?

successed

PLAY.İZMİRMC.COM 1.13 #BİR BLOK DÜNYASI!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
oyun gidişatını hiçbir şekilde etkilemeyen yani repair gibi isminin yanına vip yazması gibi ufak şeyler yaparak daha mantıklı bi server olacagını düşünüyorum.bu şekilde bi çalışmanız var ise bizleri mutlu edersiniz

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Konu ismi hiç güzel gelmedi ama konu düzeni inanılmaz çok ilgili çekti aşık oldum <3

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yorumlar için teşekkürler.

• Konu başlığında değişiklik yapıldı.
  • Bazı resimler düzeltildi.
  • Virus Total eklendi.
NOT: Konu başlangıcında belirttiğim gibi, lütfen iyi/kötü yorum yapınız. Eleştiriler her zaman önemlidir, olumlu/olumsuz her eleştiri bana yardımcı olacaktır.
İyi forumlar.

Son düzenleme:

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Herzaman aynı şeyleri tekrarlıyorsunuz.Bıkmadınız mı bundan? Hep facyionda faction artık beneler bile faction server açıyor!

Sent from my iPad using Tapatalk

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herzaman aynı şeyleri tekrarlıyorsunuz.Bıkmadınız mı bundan? Hep facyionda faction artık beneler bile faction server açıyor!

Maalesef her saniye Türkiye'de açılan Factions sunucuların fazlalığını takip edemiyorum. Evet tabii ki, size göre bu şekilde olabilir. Her zaman aynı şeyleri tekrarlamak derken? Sanırım Faction sunuculara verilen bir tepki bu. Her Faction paketi gibi değil fark ettiyseniz, en azından dosyalar benzerse bile konu diğer kullanıcıların açtığı gibi değil. Belirli bir düzen var, verilmiş bir emek var.

SkyWars, KitPvP, Creative buna benzer paketlerim de var, Faction çok sıkıyorsa sizi paylaşabilirim.

Son düzenleme:

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Maalesef her saniye Türkiye'de açılan Factions sunucuların fazlalığını takip edemiyorum. Evet tabii ki, size göre bu şekilde olabilir. Her zaman aynı şeyleri tekrarlamak derken? Sanırım Faction sunuculara verilen bir tepki bu. Her Faction paketi gibi değil fark ettiyseniz, en azından dosyalar benzerse bile konu diğer kullanıcıların açtığı gibi değil. Belirli bir düzen var, verilmiş bir emek var.

SkyWars, KitPvP, Creative buna benzer paketlerim de var, Faction çok sıkıyorsa sizi paylaşabilirim.
Tamam güze emek verilmiş.Ama bir farklılık yok! Örneğin hub plugin paketi fln çıkart.

AssetGroup

[AF]AloneFellow, Farkı Yaşa.
En iyi cevaplar
0
Konu Hakkında Söylemem gerekirse gayet başarılısın. Bazıları hiç ve hiç uğraşmaz forum 'a değer verdiğin çok açık Teşekkürler..

Leolutanis

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konunun düzeni gerçekten de güzel fakat pluginlerini denemedim o konuda yorum yapmicam o güncellemeleri yorum atarak değilde konunun sonunda bildir.

Nihat533531

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kardeşim her şey güzel de birine yetki verince geri alınmıyo mesela birine Rehber verdim Tekrar oyuncu yapamıyorum nasıl olacak o iş ?

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim her şey güzel de birine yetki verince geri alınmıyo mesela birine Rehber verdim Tekrar oyuncu yapamıyorum nasıl olacak o iş ?

Merhaba, sorunu çözmek için "/manuadd isim default" yazabilirsiniz. Örnek olarak, /manuadd egen7 default yazdığımızda oyuncu normal oyuncu grubuna tekrar geri aktarılır.