Builderlik Dersleri Vermeyi Düşünüyorum (Oxuruk)

Oxuruk

Hexakosioihexekontahexaphobie
En iyi cevaplar
0
Selam genç arkadaşlar.Gördüğüm üzere forumda çok fazla builder olmak isteyen veya bu işi kendi çapında yapmaya çalışan arkadaşlarımız var.

Bildiğiniz gibi gerçek bir builder olmak zaman , araştırma , sabır , ve hayalgücüne bağlıdır.Bende buna küçük çaplı bir destek vermek istedim.

5-10 kişi ile her hafta creative server açarak her tarzdan binaları , onların detaylandırılması , nereden başlanacağını , iskelet sistemini göstermek için vakit geçirmek isterim.

Katılmak isteyen herkes ismini bu konuya yazabilir.Her hafta 5 kişi ile yaklaşık 2 - 3 saat (Duruma göre değişebilir )
zaman geçireceğiz.katılmak isteyen her arkadaşa belli bir gün ve saat söyleyeceğim ki karışıklık olmasın.

Ders Zamanları Henüz Kararlaştırılmadı arkadaşlar.

Evet arkadaşlar.Gösterdiğiniz İlgi için sizlere teşekkür ederim. Artık Başvurular Kapanmıştır.Aşağıda nickleri yazan arkadaşlar ile derslere başlayacağız.Ancak şu an hala sınavı olan veya bitmemiş arkadaşlarımız var.Bu yüzden Onlarıda beklemek istiyorum.En geç haftaya kadar derslere başlıyoruz.

Katılım Listesi:

SWAT007
Nicelokohero48
Tommy_Nikols
Dmngirl
Steve
Emonstar
Onurutkan
InsaneJ
Sherlocked
AtomTR.
Alexbaon
cetvel07
Draika
Erolzan
KroFessionaL
Assasins2
PSY
Nicelokohero48
LifeHunter
MimarBekor
Minemangary
DimondCrass
MaSKoT
DarkGame
Tokeli
Stuff
TheCulebra
minersmann38
Tario76
Fedheden
TCYILDIZ
HovR
Counteroyna
baybars1234
Tentrillicon
Kotra
lider12
hjdama

iyi forumlar :)

siyahprens00011

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nicelokohero48 önemli eserlerim var ama daha detaylı bi buildir olmak istiyorum

kartalonur12323

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyundaki adım:Tommy_Nikols BUilderlik hakında fazla bir şey bilmiyorum ders almak istiyorum .
Yalnız ne zaman öğreticeğinizi söylermisiniz çünkü perşembe gününe kadar yazılı varda :D

Puntono

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yıkılmış alanlar,Ortaçağ ve Yapay Biome konusunda bilgim var ama Asya Mimarisi dersleri almak istiyorum ve eğer biliyorsan Modern Mimari.

Edit: Dmngirl

Oxuruk

En iyi cevaplar
0
Yıkılmış alanlar,Ortaçağ ve Yapay Biome konusunda bilgim var ama Asya Mimarisi dersleri almak istiyorum ve eğer biliyorsan Modern Mimari.

Çoğu mimari tarz hakkında bilgim var dostum.Katılmak istersen nickini yazabilirsin.

MacSqL

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nickim Emonstar Her Türlü Yapı Türünü Öğrenmek İstiyorum Ders Günü İçin Haftasonlarını Seçersen Benim İçin Büyük Bir kolaylık Olur Malum Okul Var ama Yinede Sen bilirsin En Büyük Hayalim Minecraftın en İyi Builderi Olmak Şu Anda Perf-Gaming'te Yer Alıyorum.

BetterWhitMe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Süper Olur Oyundaki Adım Onurutkan

Katılmayı En Çok İstediğim Etkinlik Bu Olucak Sanırım

MimarBekor

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
katilabilirmiyim acaba iznin varsa ha bide hamachidenmi vercen? ismim MimarBekor k.b unutmuşum yazmayı da

MySherlocked

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben daha çok Modern Mimari ve Asya Mimari görmek istiyorum arkadaş gibi küçük çaplı alanda Talan edilmiş binalar alanındada bilgi alabilirim İsmim Sherlocked

Oxuruk

En iyi cevaplar
0
AtomTR. Yapılar yapıyorum fakat sunucu için yaptığın yapıyı görünce hasta oldum :D inanamadım :D senden ders almayı çok istiyorum :)

elbette hepbirlikte daha güzellerini yapacağız :)

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
cetvel07 ders istiyorum