Builder ve Bukkitten Anlayan Birisi Lazım

JimboMelon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server açtım fakat bazı sorunlarım var. İlk olarak pluginlerle ilgili sorunlarım ve inşa sorunlarım var ve bunları halletmek için sizden yardım istiyorum. Bana builder ve bukkitten iyi anlayan birileri lazım. İlk önceliğim pluginler. Özellikle Authme gibi kritik pluginlerden anlaması lazım. Başvurularınızı bu konudan yapabilirsiniz. Server şu anda test aşamasında ve bana şimdi yardım edenlere tam sürümde bazı hediyeler vereceğim.

Plugin için başvuran arkadaşlar sizden çok şey istemeyeceğim. Oyunu mümkün olduğu kadar orijinal haliyle tutacağım için sadece genel şeyleri isteyeceğim.

Başvuru şeysi:

Ad:
Pluginse iyi anladıklarınız:

• Server IP:
  • Banana.minecraft.gs
  • 85.131.157.69

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bu forumdan kimseyi arama.Builder dersin adamın biri çıkar gelir '' 500.000'lik lapis yaparım ! '' der.Mimarlığı böyle sanan çok kişi var.En azından forumda yapı paylaşan biriyle anlaşmaya çalış.Bukkit'ten anlayan biri desek biri gelir derki '' ben pluginerim config'ten ayar yapabiliyorum ! '' Bir kere pluginer değil Developer.Ayrıca Config ayarı yapmak kolay bir iştir.Sende config ayarı yapabilen birini aramıyorsun sanırsam ?

JimboMelon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu forumdan kimseyi arama.Builder dersin adamın biri çıkar gelir '' 500.000'lik lapis yaparım ! '' der.Mimarlığı böyle sanan çok kişi var.En azından forumda yapı paylaşan biriyle anlaşmaya çalış.Bukkit'ten anlayan biri desek biri gelir derki '' ben pluginerim config'ten ayar yapabiliyorum ! '' Bir kere pluginer değil Developer.Ayrıca Config ayarı yapmak kolay bir iştir.Sende config ayarı yapabilen birini aramıyorsun sanırsam ?
Yapı paylaşan kimler var peki? config ayarı kolay bana plugin bilen birisi lazım. Bu arada hiç "pluginer" demedim :).[DOUBLEPOST=1386431110,1386343308][/DOUBLEPOST]Bugün inşa işleriyle uğraşacaktık fakat bilgisayarıma kola döküldü ve tüm gün onla uğraştım. Her neyse artık geçti. Şimdi herkesin yine boş olabielceği hafataya cumartesi yapmayı düşünüyorum o işler.

MahmuTr

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biri Mimar Mı dedi?
Ad:Mahmut
Plugin mi inşa mı?2 side.
Pluginse iyi anladıklarınız:Bazı Pluginlerin Kodlarını vb biliyorum worldedit'de uzman diyebilirim abartmadan kendime.

YusaKrkc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ad: Yuşa Kürkçü (YusaKrkc)
Plugin mi inşa mı? İnşa ve Plugin
Pluginse iyi anladıklarınız: World Edit.

noiz12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ad:Eren
Plugin mi inşa mı?: İnşa Ama Plugindende Anlarım
Pluginse iyi anladıklarınız: Wg,We,Group Manager,Permissions Vb... Anlarım

ppanket

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ad:Ulaş
Plugin mi inşa mı?ikisinde de iyiyim
Pluginse iyi anladıklarınız:Esentils ve nerdeyse bütün pluginler

SanoralTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ad: Şan
Plugin mi inşa mı? İkiside iyidir .
Pluginse iyi anladıklarınız: Groupmanager , Essentials .
Not : Ege naber bro .

JimboMelon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi pek çok kişi gelmişken sorayım mesela şu anda jobslardan para gelmiyor. Bunun çözüm nedir? Yani işi yapıyorsunuz fakat para getirmiyor.
Plugin diyenlerin de bilgisini ölçmüş olurum hem :D( Az da olsa).

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Joblara girdinmi :D eger girdiysen 2 ihtimal vardir 1 configde gelen para 0 dir yada plugin uyumsuzdur calismiyodur/bozukdur :D

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tunasadsad

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ad:Tunahan Melek
Plugin mi inşa mı? Şimdi 2side iyi yalan olmasin ama pluginim biraz daha iyi
Pluginse iyi anladıklarınız:We wg Market Plotme Groupmanager essentials ...