Build Konusunda Aşırı Acemiyim

Skeleton

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Her şeyi atıyorum buraya ama bu son. :( Bu son çünkü bu sefer gerçekten bir yapı yapmaya çalıştım. Oynadığım serverda survival modunda 32x32lik alan. Ağaçları geçidi evi duvarları hepsini ben yaptım. Bu tür hepsini bir araya getirdiğim ilk çalışmam. Bu yüzden son kez atmak istedim. :(

İnşallah kendimi az da olsa geliştirmişimdir.

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Ev ve ağaçlar çok iyi olmuş ama çevresindekilere bir anlam veremedim.

Skeleton

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ev ve ağaçlar çok iyi olmuş ama çevresindekilere bir anlam veremedim.
Öncelikle çok çok teşekkür ederim çok iyi cevabını beklemiyordum. :D
Kullandığım ortam herhangi bir faction server arsası. Bir yandan oynarken bir yandan inşaat yapıyordum. O yanındakiler pek önemli değil yani sandık deposu iksir standı falan. :)

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Her şeyi atıyorum buraya ama bu son. :( Bu son çünkü bu sefer gerçekten bir yapı yapmaya çalıştım. Oynadığım serverda survival modunda 32x32lik alan. Ağaçları geçidi evi duvarları hepsini ben yaptım. Bu tür hepsini bir araya getirdiğim ilk çalışmam. Bu yüzden son kez atmak istedim. :(

İnşallah kendimi az da olsa geliştirmişimdir.
Bence devam et eğer ki buildini ilerletirsen iyi yerlere varırsın.Bence ev ve ağaçlar güzel olmuş survivalda olmana rağmen.

MhyK0L

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok çok teşekkür ederim yorumun için. Bayağı heveslendirdi beni. :D
İstediğin sürece her zaman zirveye yaklaşırsın önündeki engelleri merdiven olarak kullan ve zirveye ulaş
Umarım daha iyi yerlere varırsın
Başarılar :)

ilayda

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evin çatısında merdiven kullanırsan daha güze olabilir

Skeleton

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Evin çatısında merdiven kullanırsan daha güze olabilir

Normalde öyle yapıyordum ama çok sade durduğu için yeni bir metot denemek istedim. :D

İstediğin sürece her zaman zirveye yaklaşırsın önündeki engelleri merdiven olarak kullan ve zirveye ulaş
Umarım daha iyi yerlere varırsın
Başarılar :)
Yorumlarınız için çok çok teşekkürler. :D Fikirler geliyor sürekli ama çok karmaşık şeyler. Bir gün onları yapabilecek konuma gelmek için her şeyi yapacağım. :)

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Normalde öyle yapıyordum ama çok sade durduğu için yeni bir metot denemek istedim. :D

Yorumlarınız için çok çok teşekkürler. :D Fikirler geliyor sürekli ama çok karmaşık şeyler. Bir gün onları yapabilecek konuma gelmek için her şeyi yapacağım. :)
Eğer ki daha çok gelişmek istiyorsan (Bu işler sırf ev yaparak olmaz.)kendine bir bukkit sunucu aç(Araştırırsan nasıl olduğunu bulabilirsin olmadı bana özelden mesaj at.)Sonra auto save world edit ve voxel sniper indir(Voxeli terraform pek yapmayacaksan indirmene gerek yok.)Bu sayede daha farklı şeyler yapabilirsin ve yapması bşraz daha kolay olur.

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xdzaa21

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Güzel olmuş, gelişmeye her zaman devam ediyoruz zaten. Diğer çalışmalarını da beklerim :)