Build Battle

mehmet234

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Build Battle oynayacağım cracked Server Bulamıyorum bilen biri varsa sölesin :D

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkiye sunucu yok diye biliyorum. Build Battlede yapmaya kalkışanlar var ama açan yok daha diye biliyorum.

Yanlış biliyorsam af ola*

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Formattan Sonra Sunucuların Yedeğini Alsaydım Atardım Güzel Bir Yabancı Sunucu Vardı :(

CmJustice

I started a joke...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Craftoliada build battle falan oynanmaz Harabe konusu çıktı Küçük medieval bi ev yapıp bi bölümünü patlamış gibi kırdım ve yaktım. Oylama bölümünde bi vélet
arsayı lav ve suyla doldurmuş espiri amaçlı "krdş bu ney?" yazdım sonra sövdü anlamassın *3harflibiküfür" cahili seni dedi geldi benim eve poop verdi hadi kininden kıskançlığından poop verdi bi de utanmadan bu ney ahahah ezik falan yazdı her oyun da bu şekilde geçiyor zaten şu ana kadar bir kez bile hakkıyla kazanan görmedim
Sandık konusunda hayvan gibi çeyiz sandığı yaptım poop verdiler tahtadan 6x6 lık kare sandık yapan adam kazandı[DOUBLEPOST=1439473459,1439473313][/DOUBLEPOST]Ha bi de emek yokcular var kuyu konusunda kazanlı tasarımı kullananları aklınca hırsız kefesine koymuşlardı her konuda yapıyorlar bunu banyo konusunda da 3x2 lik merdivenden küvet yapanlara poop vermişti bi çocuk emek yok ezikler yazıp

Bu dediğin olay maalesef her sunucuda mevcuttur. Oylayan kişiler insandir bilgisayar değildir ve herkes herkesin yapisini beğenecek diye bir şey söz konusu değil. Tabii ki arada güzel yapilar da haksizliğa maruz kalip kaybetmiyor değil. Üzülerek söylüyorum ki bu durumun önüne hiçbir şekilde geçilemez. Bunun aksini düşünen varsa tavsiyelerinizi bekliyorum. Sunucumuzda iyi eğlenceler :)

CmJustice

I started a joke...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Kaliteli oyuncular sayesinde önüne geçilebilir
Hypixelde hiçbir şekilde böyle şeylerle karşılaşmadım Önerim seçin bi kaç kişi arada ajan olarak girsin build battle a saçma sapan şeyler yapana atsın banı
Forumlarimiz bunun için var, oyuncularimizin kötü davranış gösteren kişileri rapor edebilmesi için :)

MısırTanesi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Craftolia evet var ama.. Orası şu an hypixel gibi şey.. yani... lav falan döküyolar ghast çıkarıyolar...
Herkes poop veriyor ama...
Şunu da diyim şu an build battle yeni açıldı. Daha da geliştiricekler...