Bu Ülkede Adalet Sadece Sarayların İsmi .

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Belkide unutmak istiyoruz artık ? o küçücük çocuklar unutmak istiyordur ? o analar oğullarının öldüğünü unutmak istiyordur ? onlaradamı hatırlatcaksın ?
Cennete gittiklerini anneleri babalari çocuklari biliyor.Sen rahat ol.

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bilip bilmeden konuşmamanız sizin için yararlı olacaktır ki burada 301 şehidimizi siyasete karıştıran kişiler var ayıp, yapmayın. Siyasete bulaşmayın bu yaşlarda, forumda da bu tür konular yasak. İyi günler.

mine.master

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım işi siyasete dökmek istemediğin çok belli. Sizin gibi kıt görüşlülerin fikirlerini değiştirmek imkansızdır biliyorum ama yine de cevap vereyim. Somada 301den fazla kişi ölse cnn-kanal d onların ailelerini bulur gözümüze sokardı. Tıpkı gezide ölenler gibi. Sonrasında twitt hesabının resmini değiştirmek destek değil, bir ülkeyi rezil etmektir. O rihanna neden filistin bayrağı asmıyor peki? 3. Sü. Milli müşavir bilmem nesi gerçekten haksız yere vursa oradakiler aval aval bakmaz müşaviri linç ederlerdi. Tabi bunları söylemem ne değiştirir bilmiyorum. Kendinizi fazlasıyla birşeylere inandırmışsınız. Gerçekten hükümetin suçlı olduğunu düşünüyorsanız youtube'dan erdoğanın villalarını anlatan videoları seyretmek yerine araştırın. Gidin tartışma programında tüm türkiyeye anlatın. Bu yaşta kıyıda köşede forumda için için nefret beslemeyin, tartışın. Hatta bu mesajıma cevap vermenizi özellikle istiyorum çünkü dışınıza vurdukça haksız olduğunuzu göreceksiniz. Azarlayıcı sözlerimi sabırla okuduğunuz için teşekkür ederim.

Tapatalk ile Kamyon Kasasına Davar Yüklerken Gönderildi

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilip bilmeden konuşmamanız sizin için yararlı olacaktır ki burada 301 şehidimizi siyasete karıştıran kişiler var ayıp, yapmayın. Siyasete bulaşmayın bu yaşlarda, forumda da bu tür konular yasak. İyi günler.
ben siyasete dökmedim (benden söz ediyorsan) Ben Sadece Acımızı Paylaşmak İstedim. Siyasetten Banane !

Googledoodle

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çizmelerimi çıkarayımmı sedye kirlenmesin diyen abiye sesleniyorum: Dünyadaki en temiz şey senin çizmelerin.

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mesaj Değiştirildi. --> Kötü bir olaydı...