Bu sadece bendemi var

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sadece sizde var. Tarayıcınıza bulaşan Pop-up'lardan ve virüslerden kaynaklanıyor olabilir.

Nothing3Lose

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
hergün tarama yapıyorum. Ve googleden hergün japon sitelerine giriyorum. + googleden anime izliyorum. bunla alakalı olabilirmi?
+Avast Paralı Sürüm Var

qlawing

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben de arada garı kız oluyor da japonca hiç olmadı

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hergün tarama yapıyorum. Ve googleden hergün japon sitelerine giriyorum. + googleden anime izliyorum. bunla alakalı olabilirmi?
+Avast Paralı Sürüm Var

Chrome'ye sağ tıklayın. > Özellikler > Hedef kısmında "C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe" şeklinde bir kısım olucaktır. Eğer exe den sonra başka bir adres vb. birşeyler yazıyorsa sil ve kaydet.

Chrome'yi açın ayarlardan uzantılara göz atın. Ccleaner ile de bir temizlik yapmaktan zarar gelmez.

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Bende hiç olmuyor. (gerçi reklam engelleyicisi kullanıyorum :S) Çok fazla japonca sitelere girmişsen bunun olması gayet normal.
Google reklamları çerezlere göre ayarlanır.

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Google girdiğin sitelere gore reklam koyar

Nothing3Lose

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Chrome'ye sağ tıklayın. > Özellikler > Hedef kısmında "C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\chrome.exe" şeklinde bir kısım olucaktır. Eğer exe den sonra başka bir adres vb. birşeyler yazıyorsa sil ve kaydet.

Chrome'yi açın ayarlardan uzantılara göz atın. Ccleaner ile de bir temizlik yapmaktan zarar gelmez.
Yaptım.gidiyor fakat başka japon sitelerine girince durum aynı. isterseniz özelden sitesinide verebilirim. bissürü var. Silince biraz gidiyor. sora yeniden geliyor.
Bende hiç olmuyor. (gerçi reklam engelleyicisi kullanıyorum :S) Çok fazla japonca sitelere girmişsen bunun olması gayet normal.
Google reklamları çerezlere göre ayarlanır.
sizin yaptıgınız dogru. gizli sekme durumunda böyle şeyler çıkmıyor.
Edit= Baktımda sanırım çince ve sorun çözülmüştür.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Google yaptıklarını tkp eder ve adsenseye yanstr

WhatNCO

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Benim bildiğim google reklamı değil mi? Sen googleden en çok hangi sitelere girdiysen onun reklamını yapıyor diye biliyorum

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
girdiğimiz sitelere göre, googlede sorguladığımız şeylere, alakalı yazılar içerince bu tür şeylerle ilgili şeyler çıkar. mesela araba sitelerine girersen reklamlarda araba çıkar. sende japon sitelerine girdiğin için japonca reklamlar çıkıyor.

Nothing3Lose

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
girdiğimiz sitelere göre, googlede sorguladığımız şeylere, alakalı yazılar içerince bu tür şeylerle ilgili şeyler çıkar. mesela araba sitelerine girersen reklamlarda araba çıkar. sende japon sitelerine girdiğin için japonca reklamlar çıkıyor.
şunuda cevapla:
Adult Siteye Girince 2.El Oyun Konsolu reklamı çıkıyor.? :D