Bu pc de bu fps i alıyorum yardım

AcTiwe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam önceden 500+ fps alırken şu an en düşük ayarda 20fps alıyorum max. ve bu sade online da oluyor mesela pvp atarken single player da bir şey yok format attıktan sonra yaşamaya başladım bu sorunu sistemim de bu: gtx 970 ekran kartı 4gb ram 256 bit, 16gb ram, işlemci i7 4.3 ghz.

Tros

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ekran kartını güncelle.
Anakartın driverlarını kur.
Bios Güncelle.
Eğer yapmadıysan nvidia denetim masasından minecraftı yüksek performanslıya çevir.

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Gerçekten çok üzücü bir olay... 970 ile 20 fps...
Nvidia ise BU adresten ekran kartını bularak sürücüleri kurabilirsin.
  • İstersen sitenin kendi otomatik tarama özelliğini kullanabilir ya da manuel olarak da seçebilirsin. Eğer eski bir kartsa ya da BETA sürücüleri indirmek istersen orada bir seçenekte mevcut. Ayrıca eposta sistemlerine abone olarak en güncel sürücülerden haberdar olabilirsin.
Ayrıca Minecraft ayarlarını onarmayı düşünebilirsiniz.

Ayrıca sadece Ekran kartı değil tüm ama tüm sürücüleri güncellemeyi düşünebilirsiniz.

GreyderNT

Legend Server is back...
En iyi cevaplar
0
Minecraft > Ayarlar > Video Ayarları'na girip resmini atar mısın.

AcTiwe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ekran kartım güncel minecraft video ayarlarında herşeyi denedim değişen bir şey yok tekrar format atmayı deneyeceğim bakalım

Format attım ve sonuç aynı ayrıca sorun sade minecraft da var diger oyunları ultrada sorunsuz oynuyorum yardım :(

MegaCraftTV

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ekran kartım güncel minecraft video ayarlarında herşeyi denedim değişen bir şey yok tekrar format atmayı deneyeceğim bakalım

Format attım ve sonuç aynı ayrıca sorun sade minecraft da var diger oyunları ultrada sorunsuz oynuyorum yardım :(
Aynen Ya Aynı Sorun Bendede Var Bende İntel HD Graphics 1 GB lik Ekran Kartı Var Normalde etraftaki bloklar az iken 120 fps ama bloklar çoğaldıkça 5 fps kadar düşüyor !

AcTiwe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sorun hala devam ediyor modlu minecraft ta 400 450 fps alırken modsuz optifine mcde multiplayer da oyuncuyu gördüğüm an 10-20 arası fps ye düşüyor yukarı baktığımda fps çoğalıyor yardım..