Bu Ne Böyle!

normender2012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben creative oynarken bunları buldum nedir bunlar ?

[DOUBLEPOST=1376723199,1376723165][/DOUBLEPOST]resmi yeni sekmede aç derseniz açılır :D

Mahoni

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yeni Sekmede Açılmıyor Maalesef :D

normender2012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
mousetan sağ tık yapın resmi yeni sekmede aç var öyle yaptınızmı ?

Krafte

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
onları senin koymadığın ne malum belliki bu yalanı getirip getirip herobrine yaptı yapcaksınız

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Herobrine diye bir şey yok!

normender2012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben herobrine yaptıı demedim ben yapsaydım forumda başka bir yerde gösterirdim !! Zorin Sayrus sağolsun cevap vermiş ama bende verim inanmayacaksan derdim değil yalan söylemeyede meraklı değilim Saygılarına...
onları senin koymadığın ne malum belliki bu yalanı getirip getirip herobrine yaptı yapcaksınız

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Ben herobrine yaptıı demedim ben yapsaydım forumda başka bir yerde gösterirdim !! Zorin Sayrus sağolsun cevap vermiş ama bende verim inanmayacaksan derdim değil yalan söylemeyede meraklı değilim Saygılarına...

Ben aslında resmi göremediğim için öyle dedim :):):)

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendisi yapmıştır. Çocuk kandırdığını sanıyor ahmak herif . Daha ne diyeyim !

JellyBean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çocukmu kandırıyorsunuz kardeşim böyle şeyleri kendiniz yapıp millete yutturuyorsunuz

normender2012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tek bir şey söyleyeceğim ben hayatımda ne bir yerde ne de kimseye yalan söylemedim ve söylemeyeceğim.Bana çocuk muamelesi yapmayın! bazılarınızdan büyüğüm ve ahmak diyecek söz bulamıyorum...

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Git kumda oyna ne işin var forumda

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar rica ediyorum forum içerisinde birbirimize hakaret içeren kelimeler kullanmayalım. Kullanan kişiyi maruz kalan kişi şikayet etme hakkına sahiptir.
Deneme Modaratör, forumda her üyenin eleştiri hakkı vardır, bir eleştiride argo/küfür içermiyorsa bir işlem uygulanamaz.Eğer eleştiriyi kabullenemiyorsa karşı tarafın suçlu olduğu anlamına gelmez.

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim takıldığım husu "ahmak" kelimesidir. Ahmak kelimesinin bir eleştiri olarak kullanıldığını sanmıyorum. Ayrıca işlem ancak kişi şikayette bulunursa uygulanır . ( şikayetin konusu şahsa hakaret ve küfür ise )
Yorumlarınızda daha açık konuşup ''Ahmak'' kelimesini belirtebilirsiniz,ayrıca konuda konuyu açanda ''Ahmak'' kelimesini kullanmış, şikayet ederse bile uyarı puanı alacaktır.