Bu golemler harbiden salak la

Deli0yuncu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ARKADAŞLAR GOLEMLER BİR ARA BENİ GERÇEKTEN ENDERMEN SANDI VE BANA VURMAYA ÇALIŞTILAR :D
2013-07-10_23.15.42.png

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kandırmaya çalışmassan sevinirim. golemlere vurmuşsun. bilgisayardan biraz anlayan herkes anlar bunu unutma onların gözleri yok kodlar üzerinden çalışıyolar.

Deli0yuncu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kandırmaya çalışmassan sevinirim. golemlere vurmuşsun. bilgisayardan biraz anlayan herkes anlar bunu unutma onların gözleri yok kodlar üzerinden çalışıyolar.

ama bir ara harbiden vurmaya çalıştılar her halde bug oldu

kemal yagi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aynen yada mod yüklemişsindir not enough items gibi modlar golem spawnlama yumurtası getiriyorlar.ve golemlere vurursak dalmaya başlıyorlar

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
hayır o yaptıysa bu golemleri dalmaz vursa bile ama dediğim gibi not enough items gibi modlar golem spawnlama yumurtası getiriyorlar.ve golemlere vurursak dalmaya başlıyorlar
aynen kendi yaptğın golemler sana asla vurmuyo sadece köylerde kendiliğinden spawnlananlar vuruyo. Yumurtayla spawnlayıp(onlarda vuruyo) vurmuş :D

kemal yagi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aynen kendi yaptğın golemler sana asla vurmuyo sadece köylerde kendiliğinden spawnlananlar vuruyo. Yumurtayla spawnlayıp(onlarda vuruyo) vurmuş :sırıtmak:
hiç köylerde spawnlanan golem görmedim eski sürümler dışında 1.5.2 de