BrutalSurvival/1.8/Emek/Profil/Gladyatör/Kanat/MobStackSpawnerStack/AntiXray/PazarAçıkarttırma/ClaimMarket/Zindan ve dahası !![3. GÜN]

Berke_VEVO

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu güzel görünüyor açıldığı zamanda oyuncu bol olursa çok güzel devam eder.

burakkankal19

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eklenmesini istediginiz veyahut sormak istediginiz bir şey var ise discord adresimden beni ekleyip konuşabiliriz .
Buraq#3898

Lviel

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu Tasarımı değiştirilmeli.Sunucuya özgü birkaç sisteminiz var ama bu yetecek mi? Gelişmeniz dileğiyle iyi forumlar..

burakkankal19

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Tasarımı değiştirilmeli.Sunucuya özgü birkaç sisteminiz var ama bu yetecek mi? Gelişmeniz dileğiyle iyi forumlar..
Öncelikle yorumunuz için teşekkürler efendim Sunucuda burda anlattıgımdan fazla özellik vardır ve oyuncuların seyrine/isteklerine/şikayetine göre ayarlamayı düşünüyorum sunucuyu.Konuyu enyakın zamanda daha düzgün bir hale getirecegim iyi günler :)

Thorin_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu hazır ise 16:00'dan daha erken bir vakite alma gibi bir imkanınız var mıdır ? Bi an önce girmek için sabırsızlanıyoruz

burakkankal19

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu hazır ise 16:00'dan daha erken bir vakite alma gibi bir imkanınız var mıdır ? Bi an önce girmek için sabırsızlanıyoruz
Öncelikle değerli yorumunuz için teşekkür ederim Sunucu hazır sayılır şu an ufak şeyleri halledip yeni neler ekleyebiliriz diye düşünüyoruz yarım aramızda görmekten mutluluk duyarız :)