Bombayı Patlatıyorum ! ...

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha şimdiden 3 user kazandı baksana :sinsi: (sadece 3müz oynamasak daha iyi olur tabii ki)

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bugun pluginleri ayarlamaya başladım , bu haftadan sonra işim bitiyor ve bütün gün bununla ugraşmayı planlıyorum :) kısa sürede açmak için haydi bismillah diyelim ... :)

Monkeygunner5000

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bugun pluginleri ayarlamaya başladım , bu haftadan sonra işim bitiyor ve bütün gün bununla ugraşmayı planlıyorum :) kısa sürede açmak için haydi bismillah diyelim ... :)
Kısa sürede açmaktan ziyade bugları giderip açsan daha hoş olur malum bydemirin serverinden ders almış olmalısın

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

Ben buradayım yardım lazım olursa. Tarihsel accuracy istersen tabi. Bir de gerçek dünya haritasını kullanabilirsin. Büyükçesini bulabilirsen. Türkiye'de tutar mı bilmem ama

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ayrı bir krallık kurabiliyorsak israil olup gelicem XD

Bu arada güzel gibi duruyor sadece fikir güzel gibi, yapımındaki sistemler nasıl olacak bilemedim şimdi ^_^ Yağmalaması falan zor iş yani

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrı bir krallık kurabiliyorsak israil olup gelicem XD

Bu arada güzel gibi duruyor sadece fikir güzel gibi, yapımındaki sistemler nasıl olacak bilemedim şimdi ^_^ Yağmalaması falan zor iş yani

Fikir güzel, yapılmışını da gördüm zaten. Yapılırsa oluyor esasında.

CeapLinCess

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hımm yağmalama konsuunda :) şu an .D .D 404 :D bir düşüneym onuda onu en sona bırakayım :)

nightmare321

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
zaman olarak bir şey söylesen
mb yapıyorsan kaçırmam asla dostm
bide vaegir eklesen olmamı bea[DOUBLEPOST=1438717109,1438716955][/DOUBLEPOST]olmadı kore olup hepinizi asarım