Böyle bir şey Yapabilecek Varmı?

BeyzanurAy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Şöyle Güzel Bir Köy Gibi Haritası Olan Npc'leri Olan Bir Modlu Survival Paketi İstiyorum Haritayla Birlikte
Tam Olarak Şöyle Mesela Bana Bir Köylü Görev Vericek Ben O Görevi Yapıcam Bana Ödül Olarak Moddan Bir İtem Mesela Süperman Kostümleri Fln Vericek
Ve Haritada Bir Pazar Gibi Biyer Olucak Orda Altın Parçasıyla İtem Fln Alınabilecek Altın Parçalarıda Görevden Gelse?

Ben NPC Modunu Yapamıyorum Anlamadığımdan Dolayı Şöyle Güzel Düzenli Bir Modlu Survival İstiyorum
Böyle Bir Harita Ve Mod Paketi Yapabilecek Bir Kahraman Varmı Acaba ^_^

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
NPC Modu ile falan uğraşmaya gerek yok.Skydaz'da tüm modlar ile ilgili oto kurulum mevcut.Mapıda internetten bulabilirsiniz.

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
O Ne :D[DOUBLEPOST=1440865239,1440833733][/DOUBLEPOST]
O Dediğini Buldum Fakat Çok Karışık İndirme Linklerini Fln Bulamadım Sen Link Verebilirmisin?
O update edilmemişti en son galiba. Zaten bir mod paketi istiyorsan forge ile yapılması lazım. Tales of Kingdoms ModLoader ile çalıştığı için uyumsuzluk sıkınıtısı çıkarır. Ben hiç yükleme derim. Hala yükleyecem dersen ararım tabi :)

LoaderSensei

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen ne tür şeylere bulaşıyorsun böyle ya? CustomNpc için rehber çektim şu an renderleniyor ulaşabilmen için link veririm.