BlueLifeTR| 1.8.1--1.8.7 |[ Survival ] Kalite Kılavuz İstemez | Görevler / Trambolin / Arabalar /o-o

xUfuky

Hayat Çok Sıkıcı.
En iyi cevaplar
0

#################################
<BlueLifeTR Survival © 2015-2016 >
|| Server IP : Oyna.BlueLifeTR.com||
|| Web :
BlueLifeTR.Com||
|| Sürüm :
Spigot 1.8.7 (1.8.x)||
|| Kapasite :
34 SLOT - 3GB RAM||
||

• Survival Bir Hayatta Kalma Oyunudur . Tek Oyunculuda Survival Biraz Basit Gibidir Ama Çok Oyunculu Oynarken Bu Iş Bu Kadar Da Kolay Değildir . Çünkü Rakipleriniz Ve Dostlarınız Hergün Sizden Bir Adım Öne Geçicektir . Tabii Onlar Gelişirkende Siz Bakmayakcaksınız ? Sizde Her Geçen Gün Gelişeceksiniz . Ve Hayatta Kalıcaksınız !

Oturma Plugini Eklendi
Anti-X-R-A-Y Tam Koruma Sağlandı
1.8 İçin Skin Hataları Fixlendi
TitleManager Eklendi
Hammadde Değiştirildi (Özel Günlerde Açılır)

Raid Açılacak (TNT Aktif Edilecek)
Rütbeler Gelecek
Yeni Görevler Eklenecek
GlobalMarket Eklenecek
Evlenme Plugini Gelecek
Susuzluk & Islaklık ve Kanama Gelecek (Çalışmalar Sürüyor)
Sarı Şans Kutusu
AçıkArttırma Full Türkçe Olacak

GÖREV NPC'LERİ

EKİNCİ (TİCARETİN OLMAZSA OLMAZINDAN)

Tabikide KÖYLÜ TAKAS !

Spawna Yerleştirilen TRAMBOLİN !

Açık Arttırma !

Anti-X-R-A-Y :)

1.9 Çıkmak Üzere Fakat Halen birçok Sunucu 1.7 Sürümünde Bizde Düşündük Taşındık Karar Verdik Hem Yenilik Olsun Hemde Güncel Kalsın Diye Sunucumuzu 1.8 Açtık. Unutmayın Bu Sunucu Diğer Serveler Gibi Kalitesiz Değildir! Sunucumuza Gelenlerin %90'ı Sunucuyu Seviyor ve Tamda Böyle Server Arıyordum Diyor ! Kalite Uzaklarda Değil BlueLifeTR'de Yaşanır !

[DOUBLEPOST=1439136984,1438372018][/DOUBLEPOST]Güncel[DOUBLEPOST=1439639616][/DOUBLEPOST]Güncel

Son düzenleme:

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Düzeltiriz Ayıpsın :)
Ve konuşma şeklinide düzelt ergenliğe yeni girmiş çocukların konuşma şekli gibi ama tebrik ediyorum sunucunuz güzel.[DOUBLEPOST=1438962956,1438962836][/DOUBLEPOST]bir dakika hammadde mi ? survıval sunucuda hammadde olmaz ki !?!?

xUfuky

Hayat Çok Sıkıcı.
En iyi cevaplar
0
Ve konuşma şeklinide düzelt ergenliğe yeni girmiş çocukların konuşma şekli gibi ama tebrik ediyorum sunucunuz güzel.[DOUBLEPOST=1438962956,1438962836][/DOUBLEPOST]bir dakika hammadde mi ? survıval sunucuda hammadde olmaz ki !?!?
Nasıl Konuşacağımı Sana Soracak Değilim / Survival Sunucuda Hammadde Olmaz evet ben onu eventler için yaptım sürekli açık değil

LımonBerk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Birazdaha atar yaparsan sunucuna balon atacam[DOUBLEPOST=1438975298,1438975250][/DOUBLEPOST]bir kişinin kötü huyları eleştirilmezse o kişinin huyu ömür... boyu kalır.

xUfuky

Hayat Çok Sıkıcı.
En iyi cevaplar
0
Birazdaha atar yaparsan sunucuna balon atacam[DOUBLEPOST=1438975298,1438975250][/DOUBLEPOST]bir kişinin kötü huyları eleştirilmezse o kişinin huyu ömür... boyu kalır.
Nerde Kötü huyumu gördün kendini heçkır sanan Lamer seni

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

xUfuky

Hayat Çok Sıkıcı.
En iyi cevaplar
0
Güncel

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sayılı kaliteli survival sunuculardan biri şahsen. Bunu hak ediyor. Diğer sunuculardaki survivalin lapisi olan köylü takas yok. Sırf bunun için bile oynanır. Köylü takası gören türk velvetler konuya atlıyorlar resmen ne anlıyorlarsa.
Başarılar t_y
*sunucuya bağlanmıyor* şu anda

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ufuk5454

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sayılı kaliteli survival sunuculardan biri şahsen. Bunu hak ediyor. Diğer sunuculardaki survivalin lapisi olan köylü takas yok. Sırf bunun için bile oynanır. Köylü takası gören türk velvetler konuya atlıyorlar resmen ne anlıyorlarsa.
Başarılar t_y
*sunucuya bağlanmıyor* şu anda

Sunucuyu Düzelttim. Bütün sistemler sıkıntısız çalışıyor şu an girebilirsiniz :)

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
1-2 saat sunucuda oynadım, fakat genel izlenimim kötü. Kitle hakkında Gokusq kendisi küfür ediyor, küfür edenleri mutelemiyor. The_obsider di sanırım bu rehber de kimseyle ilgilenmiyor sayılır, arada bi' kafasına esince konuşuyor ;(

harun800

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1-2 saat sunucuda oynadım, fakat genel izlenimim kötü. Kitle hakkında Gokusq kendisi küfür ediyor, küfür edenleri mutelemiyor. The_obsider di sanırım bu rehber de kimseyle ilgilenmiyor sayılır, arada bi' kafasına esince konuşuyor ;(

Oyunu 1haftadir oynuyorum sizin dediginizede katiliyorum bence 2-3 kisi deneme rehber almak ve arasinda hangisinin daha iyi yaptigina bakmaktir ?? Bide bu Gokusg gercekten adam afedersiniz serveri s•••• takmiyor...