Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

İlk başta Lemon Foxundur yazmıştım ondan sonra kendi map'imizi yapıp resim koymadık ama emin ol yazdım.

Bilmeden konuşmassan sevinirim.İlk açtığımda okuyanlar bilir.
Tabii canim oyledir kesin "Map tamamen bize aittir " emek hirsizindan baska bisey degilsiniz ya

GG WP REPORT TEAM !

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tabii canim oyledir kesin "Map tamamen bize aittir " emek hirsizindan baska bisey degilsiniz ya

GG WP REPORT TEAM !
Arkadaşım bekle ilk okuyanlar bize kanıtlar.

ARKADAŞLAR KONUYU İLK AÇTIĞIM ZAMAN BU MAP LEMON FOX'A AİTTİR YAZDIM MI ?
(CEVAP VERİRSNİZ SEVİNİRM ŞU KONUYU AÇIKLIĞA KAVUŞTURALIM.)

Eğer fotorafları neden kaldırmadın dersen o benim hatam ÖYLE DEMEK İSTEDİYSEN özür dilerim senden ve herkezden.En kıs zamanda değiştirim.Ama illa yalan diyorsan diğerlerini bekle.

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
alfaya girenlerde mapın fotolarla alakasız olduğunu anlar zaten sor istediğine alfaya girenlerden

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Simdi oldu umarim boyle seyler tekrardan yasanmaz

GG WP REPORT TEAM !

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Simdi oldu umarim boyle seyler tekrardan yasanmaz

GG WP REPORT TEAM !
Şunu bilin ilk başta yazmıştım sadece tek bir hatam var resimleri değiştirmemişim o yüzden herkezden özür dilerim.Ama resimleri koyup map benim BİLEREK DEMEM.

ercan1999

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bende RPG Server Plluginleri Arıorum Satan Veya Verebilen Olursa Skype: Bartu Aykurt[HomelessTR]

Ranork

Lapis Toplayıcısı
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rakibiz, ama mmorpg yapmak cesaret ister. Tebrik ederim. Birde o form fazla işlevsiz değil mi ?

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rakibiz, ama mmorpg yapmak cesaret ister. Tebrik ederim. Birde o form fazla işlevsiz değil mi ?
Diğer konun forumdan bahsetmiyelim :D Teşekkürler bu arada.[DOUBLEPOST=1407796157,1407795778][/DOUBLEPOST]Güncel +

BÜYÜK GÜNCELLEME

Fix : =

Bug : %
Eklendi : +

+ Meslek Sistemi eklendi ( Madencilik ve Odunculuk )
+ Sınıf Sistemi eklendi ( Savaşcı,Okçu,Büyücü,Şifacı )
+ Yetenek Sistemi eklendi ( Hasarınızı 0iken bir zombiye 1 vuruyorsanız 2iken 2 vurursunuz.Her 2 levelde bir 1 Yetenek Puanı gelir.Yetenek Puanı Menüsünü açmak için /bm durumunuza bakmak için /bm profil )
+ Sınıf Yetenek Sistemi ( Sınıflarınızın kendi yetenekleri olacak.Levellere göre yetenekler açılacak.[YAKINDA KİTAPLA AÇILABİLİR.] )
= Duelloda Hasar 2 iken başka bir hasar vurması düzeltildi.
= Duello başlatmak için oyuncuya sağ tıklamalısınız.( Yakında güncellenecek. )