Blazerd MMORPG / Rüya , Görev, Tarım, Yükseltme ve Birçok Sistem /Yapım aşamasında / White List YOK

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aslında düşününce türkiye rpg haklısınız sizde bi blackonea soruyum

Erenakkya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
RPGde yillarca ugrasmis sadece minecraftta degil warhammer warcraft magic gibi oyunlardada RPG yapmis biri olarak soyluyorum turkiyede rpg olmuyor

GG WP REPORT TEAM !
evet turkiyede rpg olmuyor rp de hapishane rpsı oynadım napip ne edip odamın camıını kırıp cıktım nede olsa o hapishaneye ilegal isten girdim icerde sut kuzusuu olmamam geerekirdi cıktım camdan kactım admın banladı hileymis ki admine soledim kactıgımı bilsin banlasın ben bole kacarsan banlanırsın gıbı mantııkla rp ilerlemez

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hepiniz haklısınız keşke türkiyede rpg deneyimi gelişmiş olsa

Erenakkya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
hepiniz haklısınız keşke türkiyede rpg deneyimi gelişmiş olsa
kardesim sole bisey var adamlar sizzi yonetmek istiyo simdi rp serverinde oynuyoduk tatli tatli beta tester olarak prisonda cidden baslarda iyi bir swydi ben ve cete grubumuz 5 kurucudan olusan en guclu gruptu bi bizde demir kazmaa vardı yanı kimse elmas kazamıodu bizde bulunanlari rahatca kazabilioduk kazandık baya bi sonrasinda markette elmas sattilar faction gibi butun hevesim kactı neyse birde su sorun var bi hapishanede herkes hekeze saldırabılır ama bu oyunda pvp acık olan yer yoktu koridorlarda acık olsa en kotu orda tehtıdden para falan kazancaktık ve rpde rol olduguu surece hersey yapılması gerek turkiyede gelismez arkadaslar ugrasmaya gerek yok sadece minecraftta degil her rpde bu boyle

aserman01

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
haklısın aslında m&b pw 4.4 te bi tr server var ondan başka güzel rp serverı görmedim bu bütün oyunlarda geçerli

Erenakkya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
haklısın aslında m&b pw 4.4 te bi tr server var ondan başka güzel rp serverı görmedim bu bütün oyunlarda geçerli
bendede mb var steamdaa ve herkes non rp adaba dur desem kufur ediyo kazmayla saldırmaya calısıyo bu nasıl rol annayısı o vakitlerde biri kazmayla dalabilirmiydi bi lonca baskanına onu bicerlerdi

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucudan vazgeçerken aklıma bir şey geldi belirli bir kişi sayısı olacak ve 7/24 açmıyacağım.Ve sadece seçtiklerim oynayacak ilgilenmiyosanız şimdiden takibi kesebilirsiniz.Bizi sabırla bekleyenlere teşekkürler.En yakın zamanda Açık Beta olarka açmayı planladığım bir sunucu.Belirlediğim miktarda ki kişilerin sunucuyu beğeniceğinden 100% KESİN eminim çünkü burada ben varım :)

Hiracles

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba rol severler role play'ın ne olduğunu bilmeyenler,merak edenler,ortaçağın,ilkçağın veya değişik efsanelerin kültürlerini tarzlarını öğrenmek isteyen meraklı arkadaşlar hepinizi grubumuza bekleriz yazılar paylaşıp serverler öneriyoruz isteklerinizi sorabillir ve öğrenebilirsiniz...
Grubumuz Rol Oyunu: https://forum.gamer.com.tr/grup/roloyunu.725/group-detail[DOUBLEPOST=1408986602,1408986572][/DOUBLEPOST]
Sunucudan vazgeçerken aklıma bir şey geldi belirli bir kişi sayısı olacak ve 7/24 açmıyacağım.Ve sadece seçtiklerim oynayacak ilgilenmiyosanız şimdiden takibi kesebilirsiniz.Bizi sabırla bekleyenlere teşekkürler.En yakın zamanda Açık Beta olarka açmayı planladığım bir sunucu.Belirlediğim miktarda ki kişilerin sunucuyu beğeniceğinden 100% KESİN eminim çünkü burada ben varım :)
katılmayı isterim

Erenakkya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
aslında oyle bi arkadas ortamı guzel olurduda boyle 200 300 kısılık olsa ve herkes rpyı ıyı bılse cok ıyı gıderdı plugınlerde cok ıyı

xyzhide

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ne zaman açılır? İp yok

Cevap verin lütfen çok merak ettim server iyi olcak gibi :D:)

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Öncelikle özgüven :o Ayrıca gelmeyi isterim. Sunucudan neden vazgeçtiğini anlamadım ama dediğin gibi mesela 18 kişilik bir server kurup belirli kişileri alarak rol yaparsak güzel olabilir haber bekliyorum. :lol:

blackone1991

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle özgüven :o Ayrıca gelmeyi isterim. Sunucudan neden vazgeçtiğini anlamadım ama dediğin gibi mesela 18 kişilik bir server kurup belirli kişileri alarak rol yaparsak güzel olabilir haber bekliyorum. :lol:

Kartımın şifresini unuttum :) .Parada çekemiyorum anlarsın işte.Rol yapma çok tutulmuyor ediler bakız artık :/