| Blaze Network - Tekrar Açılsın mı? |

Sunucu Factions Olarak Açılsın mı?

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Arkadaşlar Ben Blaze Network Sahibi, Burak
Bildiğiniz üzere bizim bir sunucumuz vardı ilk Dayz olarak açtık fakat tutmadı daha sonra Hub'a çevirdik gene tutmadı
ama gene geri gelsin diyen kişiler mevcut eğer gelmesini istiyorsanız Oy'unuzu bırakın
Fakat Dipnot düşmek istiyorum Sunucu açıldığın'da
Rütbeli Factions sunucusu olup her hafta Cumartesi pazar günleri
Sürpriz event'ler yapılacaktır.

R

RealyRevenGe

Ziyaretçi
Amiralde olacaksa olur ama hub açın dayz ,survival , minigameler ,skyblock,faction vs

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
tutmadıysa bırak.
Bırakmasının alemi yok, hub açınca direk 500 oyuncu bekleyemez zaten.

Faction ile başla mesela stabil oyuncu belirle yani ne demek istiyorum; "ya ben faction açıcam günde 100-110 online çekersem skyblock eklicem" gibisinden.
Oyuncuların sabitse oyun ekleyerek sonradan hub'a çevirebilirsin fakat önceden ÇakmaLobi ve ardından Lobi kur sonra oyun ekleyeceğin zaman uğraşmazsın hemde sunucun açık kalır bungeecord kurmakla uğraşmazsın.
Ha sunucu açılırsa MineTürkle mi yapacaksın bunu? Bence kendi eklenti paketini oluşturmalısın... MineTürk'de fazla bir şey yok...

mertylol

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen ginede ankete güvenme, geliyorum diyip gelmeyenleri çok gördük biz.

Tarık Hacıoğlu

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen ginede ankete güvenme, geliyorum diyip gelmeyenleri çok gördük biz.
Anket değil de hub olarak başlamamalı bence... En iyi seçenek "Faction" senin için, başarılar.
NOT: Şu sıralar Türkiye de çok sunucu açıldı ve proje hazırlayan bi' çok insan var, online çekmen zor gibi duruyor.

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Üzdünüz beyler okadar mı kötüyüz yaptığımız işte?

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Üzdünüz beyler okadar mı kötüyüz yaptığımız işte?
Ankete ve forumun kitlesine takılma.
Bu forumdakilerin %90'ı sunucu sahipleri yada bir sunucuda moderasyon yapmak isteyen kitleden oluşuyor....
Açacaksanda reklama youtuberlara en az 1000 TL bütçen olmalı. Öbür türlü imkansız tutulması bu devirde.. O kadar fazla sunucu var ki ortada, her sunucuda 10-15 oyuncu olarak dağılmış vaziyette.Şu anda youtuberlarla anlaşmadan sunucu açmak vakit ve nakit israfı olur.

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Ankete ve forumun kitlesine takılma.
Bu forumdakilerin %90'ı sunucu sahipleri yada bir sunucuda moderasyon yapmak isteyen kitleden oluşuyor....
Açacaksanda reklama youtuberlara en az 1000 TL bütçen olmalı. Öbür türlü imkansız tutulması bu devirde.. O kadar fazla sunucu var ki ortada, her sunucuda 10-15 oyuncu olarak dağılmış vaziyette.Şu anda youtuberlarla anlaşmadan sunucu açmak vakit ve nakit israfı olur.
Teşekkür ederim güzel yorumun için. :)

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bir kez daha kanser ve cringe, mi ? Mümkünse hayır efendim. sunucuda 1 hafta oynarken ayak üstü kanser oldum plugin hataları acemi yetkililer. Kabus ötesi idi sürekli şans verip durdum ama hayır işte olmuyor.

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Bir kez daha kanser ve cringe, mi ? Mümkünse hayır efendim. sunucuda 1 hafta oynarken ayak üstü kanser oldum plugin hataları acemi yetkililer. Kabus ötesi idi sürekli şans verip durdum ama hayır işte olmuyor.
Çünkü Yeterli miktar'da paramız yoktu ama sağlam idik eğer sponsorumuz olsaydı ve yeteri kadar ekibimiz olsaydı herkesin hayalin'deki sunucuyu açabilirdik demek ki bizi çok yanlış tanımışsın veya'da bilerek böyle bir şey söylüyorsun yetkililer acemi diyorsun ama forumdaki admiraldus adlı Eskiden yazar takımı lideri olan kişi sunucumuz'da yetkiliydi ve gereken ilgiyi veriyorduk herkese eğer sevmiyorsanız sunucumuzda oynamayabilirsin zorla tutmuyoruz biz sadece gerektiği kadar ilgi veriyoruz yüz versek tüm sunucudaki oyunculara cıvkını çıkartıyolar ki biz acemi olsaydık buralara kadar gelmezdik emin ol tanısaydınız belki böyle demezdiniz neyse iyi akşamlar.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
ilk bi bakındım ama o spawndan çıkamadım yine aynı hatayı yapmışsın oyuncuları başlangıçta tutma salıver ormana

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Peki yorumun için teşekkür ediyorum dostum :)
beni yanlış anlama sakın, görevlerde iyileştirme yap söylediklerimi yap sunucun tutmaz ise beğenilmez ise beni suçlamakta özgürsün :D ama akıcı bi server bekliyorum senden fazla olmasada açık dünya olmalı