Birtürlü bulamadım kıvamı.. oyuncuların istedigi bir server..

Hangi serveri açayım Arkadaşlar..

• 1. Aç kesinlikle bu iyi !

Kullanılan: 4 50.0%
  • 2. Aç kesinlikle bu iyi !

Kullanılan: 2 25.0%
  • Kararsız..

Kullanılan: 2 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    8

NecipCan999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar başlıkta dedigim gibi Birtürlü bulamadım kıvamı.. oyuncuların istedigi bir server.. nasıl istiyorsunuz.. Survival server ile ilgili nasıl bir server olmalidir ?

Nasil sizi tatmin eder sizi bir survival server ?

1. Evet Bu ... Bunu Aç.. => %100 Survival vardır Warp, Kit, Yardım, Etkinlik, Event, Jobs yani iş plugini, Market, KöylüTakasMarketi, /Chest Olmayacak kesinlikle.. Biraz Hardcore olcak.. :D Ama TakasPlugin, Vip, Spawn, Claim plugini olcaktır kesinlikle.. 34 Slot Olacaktır Belki Artabilir

2. Evet Şu ... Şunu Aç.. => Birde Survival Server Vardır Warp, Kit, TakasPlugin, Jobs, Market, KöylüTakas, Market, /Chest, Olacaktır Orta derecede Olcaktır, Vip, Spawn, Claim ,plugini olcaktır Kesinlikle.. Bunlar vardır sadece.. 34 Slot Olacaktır Belki Artabilir

Hangi Serveri Açayım birtürlü oyuncuların istedigi serveri bulamadim ya..

( Kesinlikle oylayınız çünkü yapacagım güzel olacaktır inşALLAH )

Ben gerçekten Kararsızım..

Son düzenleme:

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Vallaha Bana Kalırsa Klasik Sunucular Sıktı Eğer Php Ve MsqL Mi Nasıl Yazılıyorsa Bilgin Varsa Şöyle Bir Sunucu Aç
Kit Pvp Veya FFA Tarzı Bir Sunucu Her Adam Öldürdüğünde Puan Gelecek Bu Puanlarla Site Üzerinde Market Olacak Örn Demir Zırh 500 Coin Elmas Zırh 2500 Coin Falan Olacak Bunlara Ench Ekleme Olacak Mesela Koruma 3 Ekleme 5000 Koruma 4 Ekleme 12500 Falan Puan Olacak Tabi İStediğin Özellikleri Seçebileceksin En Olacak Mesela Üzerindeki Kılıca Upgrade Metaryalleri Olacak Falan Böyle Bir Sunucu Aç İtem Satışı İşlerinide Ayarlarsın Malum Türk Kitle Beleşe Ve Pvp Ye Bağımlı Birkaç Ek Sistemde Getirirsin Birde Güzel Bir Map İle Al Sana Oyuncuların İstediği Sunucu :p

NecipCan999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Vallaha Bana Kalırsa Klasik Sunucular Sıktı Eğer Php Ve MsqL Mi Nasıl Yazılıyorsa Bilgin Varsa Şöyle Bir Sunucu Aç
Kit Pvp Veya FFA Tarzı Bir Sunucu Her Adam Öldürdüğünde Puan Gelecek Bu Puanlarla Site Üzerinde Market Olacak Örn Demir Zırh 500 Coin Elmas Zırh 2500 Coin Falan Olacak Bunlara Ench Ekleme Olacak Mesela Koruma 3 Ekleme 5000 Koruma 4 Ekleme 12500 Falan Puan Olacak Tabi İStediğin Özellikleri Seçebileceksin En Olacak Mesela Üzerindeki Kılıca Upgrade Metaryalleri Olacak Falan Böyle Bir Sunucu Aç İtem Satışı İşlerinide Ayarlarsın Malum Türk Kitle Beleşe Ve Pvp Ye Bağımlı Birkaç Ek Sistemde Getirirsin Birde Güzel Bir Map İle Al Sana Oyuncuların İstediği Sunucu :p

Malesef, Sadece Survival üzerine bilgiliyim.. bence sıktı normal klasik sunucular dedigin gibi %100 Survival iyi gibime geliyor, bir kaç eklenti eklerim ohh mis. Pvp & Survival Üzerine açaçağım.. Bu değerli yorumun için çok teşekür ediyorum.. FTP Filan biliyorum, Mysql,Php ilgilenmedigim için fazla bilmiyorum.. tekrar diyorum bu değerli yorumun için çok çok teşekür ediyorum .. oylamani unutma dostum ona göre sunucu açaçağım sonra eklerim güzel eklentiler :) @umut_

Konuyu burdan takip ediniz, server açılçaktır Oy Oranı 35 Te Bitçektir..

Son düzenleme:

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Malesef, Sadece Survival üzerine bilgiliyim.. bence sıktı normal klasik sunucular dedigin gibi %100 Survival iyi gibime geliyor, bir kaç eklenti eklerim ohh mis. Pvp & Survival Üzerine açaçağım.. Bu değerli yorumun için çok teşekür ediyorum.. FTP Filan biliyorum, Mysql,Php ilgilenmedigim için fazla bilmiyorum.. tekrar diyorum bu değerli yorumun için çok çok teşekür ediyorum .. oylamani unutma dostum ona göre sunucu açaçağım sonra eklerim güzel eklentiler :) @umut_

Dediğim Gibi Klasik Sunucular Sıktı Artık Önüne Gelen Bir Şey Ekleyip bir şey Çıkartıp Açıyor Bir Farkı Yok Yani
Eğer Adam Gibi Sunucu İstiyorsan Farklı Şeylere Girişmelisin Klasikleri Yapmaya Değil

Örn 2. Dediğin Sistem
Birisi İçine Faciton Ekliyor Faction Pvp Yapıyor Birisi İpeksi Spawner Ekliyor Birisi Boss Ekliyor Birisi Süpriz Sandık Ekliyor Birisi Onu Çıkartıyor Açıyor Türüne Örnek 100 Lerce Bulabilirsin Çoğu Aynıdır
İlk Dediğin İse
Birisi Coin Market Yapıyor Açıyor Birisi Krallık Ekliyor Açıyor Birisi Onu Bunu Çıkartıp Açıyor Birisi Tks Ekliyor Birisi Birini Çıkartıp Açıyor Çok Önrği Olmasada 5-1 Tane Sunucu Var Örnek Hepsi Birbirinin Aynısı Gibi
Kısacası Alışılmışı Yapmayı Bırakın Yenilikçi Olun ...

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sağlam bir kitle bulup role play server açsak çok iyi olur aslinda

abdullah2323

BOZKURT
En iyi cevaplar
0
Nasıl oyle şekilli şukullu yazdın :?

Bu arada sunucu konusunda benim fikrim 2.

NecipCan999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dediğim Gibi Klasik Sunucular Sıktı Artık Önüne Gelen Bir Şey Ekleyip bir şey Çıkartıp Açıyor Bir Farkı Yok Yani
Eğer Adam Gibi Sunucu İstiyorsan Farklı Şeylere Girişmelisin Klasikleri Yapmaya Değil

Örn 2. Dediğin Sistem
Birisi İçine Faciton Ekliyor Faction Pvp Yapıyor Birisi İpeksi Spawner Ekliyor Birisi Boss Ekliyor Birisi Süpriz Sandık Ekliyor Birisi Onu Çıkartıyor Açıyor Türüne Örnek 100 Lerce Bulabilirsin Çoğu Aynıdır
İlk Dediğin İse
Birisi Coin Market Yapıyor Açıyor Birisi Krallık Ekliyor Açıyor Birisi Onu Bunu Çıkartıp Açıyor Birisi Tks Ekliyor Birisi Birini Çıkartıp Açıyor Çok Önrği Olmasada 5-1 Tane Sunucu Var Örnek Hepsi Birbirinin Aynısı Gibi
Kısacası Alışılmışı Yapmayı Bırakın Yenilikçi Olun ...

Haklısınız.. çok haklı.. Düşünceniz, yorumun için teşekürler..

sağlam bir kitle bulup role play server açsak çok iyi olur aslinda

Düşünceniz, yorumun için teşekürler..
Nasıl oyle şekilli şukullu yazdın :?

Bu arada sunucu konusunda benim fikrim 2.

Paint :D Düşünceniz, yorumun için teşekürler..

Günlük nasıl sunucu açayım konusu.

Ne yapalım birader.. Düşünceniz, yorumun için teşekürler..

Düşünceniz, yorumun için teşekürler..

Neria991

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sadece minigame serveri acabilirsin.Ama TR de olmayan degişik oyunlar

NecipCan999

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0