Bir Minecraft Hikayesi

• Konuyu başlatan Doğan Can
  • Başlangıç tarihi

Hikaye devam etsin mi?

• EVET

Kullanılan: 14 93.3%
  • HAYIR

Kullanılan: 1 6.7%

• Kullanılan toplam oy
    15
En iyi cevaplar
0
Doğan kardeşim benim fikrim bu alınma ama ben pek beğenmedim açıkçası ama 8. bölümü bekliyorum :surprise:

D

Doğan Can

Ziyaretçi
Merhaba ben Dcan. Kaç zamandır bölüm gelmedi çok üzgünüm. İşte bir telafi.
Bölüm 8 [Sezon Finali] Ölümüne savaş!
Steve ne yapacağını bilemez. Kılıcı taştandır. Ve bu Herobrine denilen yaratık elmas bir... "O bir kazma mı?" diye düşünür Steve. "Harika! Kazmalı bir deli ile savaşacağım. Bu kesinlikle Brine olamaz."
-HADİİ! Der ve saldırıya geçerim.
Herobrine bir alev topu fırlatır ve... Son anda kaçmayı başarır Steve. Kılıcı kalbine saplar ama içinden geçer.
Herobrine: Ha ha ha ben ölümsüzüm! der ve sonra da şimşek çakar. Elinde bir kılıç belirir. Siyah, renkli bir maddeden yapılmıştır.
Herobrine: İşte bu ADMİN ARK! HA HA HA!
[Bilmeyenler için: Admin Ark mod ile eklenir ve en güçlü Minecraft kılıcıdır. Her canavarı tek vuruşla yener... Bu hikayedeki Steve hariç.]
Steve: Ben... O da ne?
Ama cevap vermeden saldırıya geçen Herobrine Admin Ark ile Steve'in omzunu çizer. En kötüsü ise Admin ark zehri ile Steve'in tüm vücuduna yayılır. Steve kendini yerde bulur. Göz kapakları ağırlaşır ve kapanır. İşte bu Steve'in sonudur...

Kendimi çok tuhaf hissediyorum. Ben neredeyim ve kimim. Bir yataktayım. Enny isimli ve Yaşlı bir çatlakla tanışırım. Aniden evi zombiler başar. Gelecek bölüm "Uyanış"