Bir Itemin Nasıl Yapıldığını Gösteren Mod

DiaronX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Fake_Dead falan kullanıyor. TooManyItemsten bir item seçiyor onun nasıl yapıldığını gösteriyor. O modun adı ne bilen varmı?

kayrahan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
not enough items modun ismi yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

kayrahan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Benim yazdığım mod esrefs adlı kullanıcının yazdığı mod aynı benim yazdığım modda too many items gibi sadece tıklayınca nasıl yapıldığını gösteriyor ve too many items gibi item alabiliyorsun ama diğer modda nelerin nasıl yapıldığını kitaptan öğreniyorsun bence benim tavsiye ettiğim mod daha iyi

esrefs

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim yazdığım mod esrefs adlı kullanıcının yazdığı mod aynı benim yazdığım modda too many items gibi sadece tıklayınca nasıl yapıldığını gösteriyor ve too many items gibi item alabiliyorsun ama diğer modda nelerin nasıl yapıldığını kitaptan öğreniyorsun bence benim tavsiye ettiğim mod daha iyi
Nesine girek :D bag hele sen g basinca çikiyor senin mod kötü bana göre tıklayınca çıkabilir bi resim koylan profiline GÜLÜM.

Demirkan123

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bende Too Many ıtems var ama nasıl yapıldıklarını göremiyorum nasıl görebilirim ?

Badderboy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
NEI (Not enough Items) 1.5.2 Üstü Sürümlerde Eğer Bilgisayarınız Türkçe ise veya JVM Java Argumanlarını girmrdiyseniz ÇALIŞMAZZ. O yüzden Craft Guide Daha İyidir.Ama NEI Daha Ayrıcalıklıdır.Baktığınız Bloğun Adını gösterebilir.VB şeyler.