Bir Aşk Yolunda

Devam edeyimmi

• Evet

Kullanılan: 27 87.1%
  • Hayir

Kullanılan: 4 12.9%

• Kullanılan toplam oy
    31
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler getircemde birisi alıntımı bilmiyorum onu hiç görmemiştim ama alıntıysa özür dilerim bu arada devamı:

4.BÖLÜM: Proje ödevi

Bugün yine mutluydum çünkü Erica ile buluşucaktım.Proje ödevimiz olan ''Volkan patlaması'' adlı projeyi yapcaktık.Herseyi hazırlamıştım taki öğretmen

[+Öğretmen]

+Evet çocuklar bir sorun olduğu için tekrar oylama yapcağiz.Sam İle Tom Erica ile Mahmut eşleşmişti[İngilizce ad bulamadim :D] Mahmuttan netref ederdim.Çünkü mahmut hep beni komik duruma düşürürdü.Samin evine gittik.Volkan projesini yaptık.Zaten okulun son günüydü.Pes gta san andreas ve minecraft oynadik.Volkan projesinide 10.00 da teslim ettik.Öğretmen denedğinde başarılı bir şekilde çalıştı.100 alarak geçtik.Sam sevinmişti.Ben hala üzgündüm.Çünkü Erica'yı düşünüyordum.Acaba Erica mahmutlamı sevgiliydi.Bunları düşünürken Sam.

[+Sam -Tom[Ben]]

+Kanka neye daldın?
-Hiiç ben eve gideyim kanka çok yoruldum Skype açar evden konuşur,minecraft oynariz.
+Tamam.Bu arada kardeşin same selamimi gönder :)
-Tamam gönderirim.

Eve gelmiştim.Pc yi açtım.Skype ve minecrafti açtim.Kardeşim hemen yanıma geldi.Oyun oynarken beni izlemeyi çok sever.Same Sam abinin selami var dedim.
Ve minecraftimizi oynadik.Saat akşamın 10.00 olmuştu.Skype ve Minecraftti kapadiktan sonra uyudum.

4.BÖLÜM: SONU

stoz09

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Süper 5.BÖLÜM GELSİN!!

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bi dur yeni yazdım birde hastayım :(

stoz09

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Geçmiş Olsun :( Çok Heyecanlı Yazıyorsun :tapma:

artunXD

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
devamı gelirse sevinirim çünkü bu hikaye :bomba: gibi olmuş :sırıtmak:

GTRProto

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsim vermek istedim bulamamışşın. David,George,Dave,Rick,Jason,James. Kız ismi olarakta Sarah,Ann :)

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ve GELDİM! 2 yıl aradan sonra sizinleyim özür dilerim aksattığım için forumu birakmiştim hemen helvamı yemişsiniz zaten :D neyse

5.bölüm:YAZ TATİLİ!

Her çocuğun rahatladiği sevindiği mevsimdir yaz.Okullar tatil olmuştur ve artik özgürdürler.Sam ve bende bunun tadini çıkarıyorduk.Bizim sınıf ayni mahallede olduğu için şanslıydık.Ben hala ericadaydım.En son mahmut evlerine girerken gördüm.Erica işinin yattığını düşündüm.Ama sam bana şu öğütleri verdi
(-sam)
-Tom kanka artık kız işlerini birak.Gel yazin tadini çikaralaim.Çok güzel olacak.Emin ol.Senin o abi kardeşin ve ben seni eğlendircez sende bizi eğlendirirsin(yanliş anlayanin ağzına vururum :D) bu yazi eğlenerek geçirelim.

Dedi.Bende hakli olduğunu düşündüm.Bir gün samla geziyorken Erica ile mahmudun öpüştüğünü gördüm.O an erica ile ilgili her şey bitmişti.Hemen görünmeden geçmek istedim ama sam orda mal gibi kala kaldi.Sama fisildadim ama erica duydu.
(-Tom +Erica)

+Şeyy açiklayabilirim
-Sevgilinle öpüşmenin nesini bana anlatacaksinki? Biz senle sadece arkadaşız
+Teşekkür ederimmm :)

Dedi ve bana sarıldı.Ama oda onu sevdiğimi biliyordur.Biz samla yürürken 2 güzel kız yanımızdan geçiyordu.Yanlişlikla birine çarptım.Elindeki kitaplar düştü.
(-tom +güzel kız)
-Özür dilerim yanlışlıkla çarptım
+Önemli değil.
-İsminiz neydi?
+ann sizinki?
-Tom
+taniştiğima memnun oldum.
-Bende :)
+Yarin cafede buluşalim arkadaşinda gelsin birbirimizi tanırız.
-Olur :)

Tam geçicekken ericayi gördüm.Kötü gözlerle bana bakti ve çekip gitti.Anlayamıyorum.Sevgilisi varken niye bana bakiyor?
Annem yaz tatiline gitmişti bu arada.İstediğim kadar Party yapabilirim!.Hemen sami çağirdim.Herkezi çağirdim.Ann güzel arkadaşi Destiny
Erica mahmut hepsini çağirdim.Ann ve destiny geldi.Erica ile mahmutta.Parti çok güzeldi.Ben yerleri toplarken ann geldi
(+ann -tom)
+Parti çocuğu dur ben toplayim :)
-Olmaz ann sen partide eğlen benim evim ne olsa :)
+Olsun yinede yardim etcem :)

Ve bana yardim etmeye başladi.Sonra partide coştuk.Parti bittiğinde sami göremedim.Bir baktim destinyle çikiyolar.Hemen mesaj attim.Oda geliceğini söyledi.Ben evi toplarken anni gördüm.Arkamda duruyordu.Ve gülüyordu.Çok tırstım.Sonra çöpleri atmaya giderken itildim.Duvara çok sert çarpıldım.Dudaklarıma bir şey yapişmişti.Annla öpüşüyorduk!Hemen ittirdim.Noluyok a*k dedim.Oda kızardı.
(+ann -tom)
-Bak daha yeni taniştik.Bende cinsel ilişkiyi severim ama hoşlandığım kızla.Anlayabilidinmi?
+Anladım. özür dilerim :(
-üzülme ama

dedim ve sarıldım.Ann de tlfn numarasini verip kaçti.Ve erica yine geldi.Olanlari görmüştür kesin.
(-Erica +Tom)
-NEDEN GÖZÜMÜN ÖNÜNDE BUNLARİ YAPİYORSUN!
+Sakin ol ben bir şey istemedim çöpleri atarken..
-NE ATARKEN!GÖRDÜM O SÜRTÜK ANN LE ÖPÜŞTÜĞÜNÜ
+ÖPÜŞTÜM LAN TAMAM.AMA SANANE?SENİNDE SEVGİLİN VAR? ERİCA SENİNİDE SEVGİLİN VAR!

Ve o sirada mahmut geldi.Erica ona sarıldı.Mahmut kötü gözlerle baktı.Kardeşim korkmuştu.Hemen yanima geldi ve sarildi.Uyurken hayatımın çok garip olduğunu düşündüm.Ve bu günde böyle saçma geçmişti

rkates

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lan Devamını Getir En Kısa Sürede On NUMARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
6.BÖLÜM KRİZ.
Yazin ortasindaydık.Yazin bitmesine az kalmıştı.O güzel 2 kız (ann destiny) bizim sinifa geliyolar.Bu kötü çünkü erica ile ilişkim dahada güzel.Animelerdeki o güzel kızlara benziyor <33 Sari saçlı çok güzel <3 :aşık: Annsa Siyah saçli fizik olarak ericadan daha iyi.Ama istediğmi saçları yok.Ama yokluk farklı bişi tabii ki.Neyse.Ben
şarkısını dinliyordum.Yoldan geçerken erica ile annin yan yana oturduğunu gördüm.Ve çaktirmadan duvarin arkasina geçtim
(+Erica -Ann)
+O ezik çocuğa benle çikmamasi gerekiyor.Ann sen o çocuğu beğendinmi?
-Evet çok güzel :aşık:
+O çocukta ne buluyorsun..Neyse al senin olsun.Ben kurturulum.
-Teşekkür ederim :)

Bu olanlardan sonra çok feci kalbim kırıldı.Tipimde ne varki.sanki buyum

Saçimin rengi ayni ama bu değilim (Emin olun :D) Eve gittim.Aşk şarkılari dinledim.Biraz gözümden yaş akti ve hemen sildim.Bilgisiyari açip (sansür style) p***o açtim.izlerken ve m*****n yaparken ann geldi.Kapiyi bir anda açtiği için sadece p****o yi kapatabildim. y****m ortada kaldi.
(+ann -Tom)
+Ayyy ben hemen çıkıyim.
-Bencede
Hemen y*****mı pantalonuma soktulm (Ne yazacağimı bulamadim :( )

sonra yanina gittim.İlk sozüm
oldu.
(+ann -tom)
+Bişi olmaz.Ama kardeşimimnkinden büyükmüş
-Sen hala bu konuyu açiyorsun?Ve kardeşin kaç yaşinda
+Ayni yaştayiz :)

Annden hayir gelmiceni anladim.Oturma odasinda oturduk.Tabi ben şanssiz kraliyim.Minecrafttürkiyedede grubum var (yok) Televizyonu açtiğimda en son p**o kanali kalmiş.Ve kumandanin pilleri itmiş b.Ann gözünü kapatti ve su içmeye gitti banada getir dedim.Getirdi.Sudan bir yudum aldim ve gözlerim kapandi.Uyandiğimda çok şaşırdım

Devami ilk yorumdan sonra[DOUBLEPOST=1407876417,1407852283][/DOUBLEPOST]lan hadi yorum yazin hiçmi devamini sevmediniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...