Bir Aşk Yolunda

Devam edeyimmi

• Evet

Kullanılan: 27 87.1%
  • Hayir

Kullanılan: 4 12.9%

• Kullanılan toplam oy
    31
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tanıtım:
Merhaba.Ben Enes arda Açıkyıldız. 2003 yılında doğdum.Ankara etimesgutta oturuyorum.İzmir balçovada doğdum.Memleketim Ardahan.Yaşim 10. 9 diyenler yaniliyorlar.

Hikayenin özeti:
Bir 16-17 yaş arasi çocğun farkli hayati.

1.Bölüm giriş
Okuldaydim.Yaz tatiline az kalmişti.Arkadaşim Sam ile birlikte ayni sirada oturuyor,birbirimize yardim ediyorduk.O sirada öğretmen bir duyuru yapti
[-Öğretmen +Öğrenciler]

-Çocuklar beni iyi dinleyin.Haftaya okullar tatil oluyor.Ama sizin 1 perfonmas ödeviniz eksik.Bunun için size bir eş lazim olcak.Bende bunu düşündüm ve bir kağit seçeceksiniz.Onun üzerinde sınıftan birinin adi yazacak.Onunla volkan perfonmansini yapacaksiniz.Herkeze iyi çekilişler.
+Hocam ne zaman getiriceğiz?
-Haftaya pazartesi.

Ben çok heycanlanmiş,sıramı bekliyordum.Sonunda sıra bana geldi.Şapkanin içinden bir kağıt çektim.En yakin arkadaşim Sam'i beklerken çok hoşlandiğim kız Erica çıktı.Hemen kağıtta yazani söyleyince Erica'nin tebessümü ortadan kayboldu.Acaba beni sevmiyormuydu?

Bunu oylamaya göre görceksiniz :D

TheAngelborn

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Hmm biraz etkilendim heyecanlı bir hikayeye benziyor bence devam et.

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2.Bölüm. UZUN UZUNNN ÇABALAMALAR. [Bu arada proteam78 biraz senin hikyeden alinti yaptim.]
Çıkış zili çaldı.Eşyalarimi toplayip dişarıya çıkarken Erica'yı gördüm.Hemen yanina gidip
[-Tom +Erica]
-Selam.
+Selam
-Şeyyy...Ne zaman volkan projesini yapariz
+Yarın yapalim.Lanet perfonmaslardan netref ederim
-Ortak özellik bulduk galiba.

Bizim sınıf arkadaşlari 'Sevgililerr ahahahahah' deyince Erica hemen yanimdan kaçti.Ve samla evlerimize giderken şu diyalok geçti.
[-Sam +Tom]
-Kanka noldu?
+Hiiiç konuştuk.Yarın perfonmansi yapacağiz.Bende bir şiir yazacağım.Resimde yapacağim.Dostum ben o kizdan hoşlaniyorum.
-Bende Floriayi severim.Banada gide gide kabadayi Förb geldi.Ben bu işin neyse.

Evimin önüne gelmiştim.Babam ölmüştü.Annem ve 10-11 yaşindaki kardeşimle yaşiyordum.Villada yaşiyorduk.Dedemden kalma paranin yarisini villa için,geri kalanini borçlara,geri kalan parayi ise biraz fakirlere dağitmiştik.Ben para ayirip kendime köpek almiştim.Adi da Finiesti.Kardeşim benden netref ederdi.Bu yüzden kendi parasiyla aldiği köpeğinin adi Tomdu.Bu arada bugün doğum günümdü :).Aklıma kim geldiyse çağırmıştım.Bizim ufakliğada bakacaktim.Evin kapisini anahtarla açtim.İçeriye girdiğimde bizim ufaklik oyuncaklarini dağitmış,televizyon izliyordu.Onu bağirarak burayi toplamasini uyardim.Kardeşimin adi bu arada Samdi.Odama çiktim.2-3 dakika Erica'ya daldım.Sonra annemin sesiyle yerime geldim.Sofraya oturmadan önce elimi yüzümü yikadim.Oturduğumda ben şu konuyu açtim.
[Ufaklik - Tom+ Anne:]
:Eeee Oğullarim okullariniz nasi geçti?
-İyi anne
+Çok süper anne.
:Tom sen bugün evde parti veriyordun demi.
+Evet anne bugün doğum günümdü unuttunmu?
:Kafam baloya takildi.
-Anne benide götür ben abimin arkadaşlariyla kalamam.
:Yapacak bir şey yok oğlum:

3.BÖLÜM:pARTI

Sonunda istediğim şey yerine geldi.Akşam olmuştu.her şey hazırdı.Kardeşimi çağırıp yaramazlik yapmamasini,oyuncaklarini dağitmamasini,abilerini ablalarina saygili olmasini söyledim.Oda bana kafasini sallayarak odasina gitti.İlk gelen kişi en yakin dostum Samdi.
[-Sam +Tom]
+Hoşgeldin kanka
-Hoşbulduk kanka
+Birlikte gelenleri listeyelimmi?
-Olur.

herkes tam değildi.Bir kişi eksikti.Oda Erica'idi.Ufakliği yanıma çağirdim.Abilerine ablalarina şeker dağitmasini söyledim.Oda dediğimi yapti.Eğlendik coştuk.Bu arada kardeşlerini getirenlerde olmuştu.Ufakliği arkadaşlariyla oynamasini istedim.herkes gitmişti.Bende kardeşimi uyuttuktan sonra kendimde uyudum.Çok geç saatti.Saat 05:00 ken Kapı çaldı.Açtiğimda karşımda Ericayi gördüm.Acaba niye geldi?

TheAngelborn

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Çoook etkilendim baya heyecanlı geçiyor devam et lütfen ellerine sağlık!! (Uzun zamandır hiç kitap okumadığım için birden fazla etkilendim :D )
enesarda' Alıntı:
[Bu arada proteam78 biraz senin hikayenden alinti yaptim.]
Proteam78 değil 98 :D
Sorun değil aslında ben de kendi hikayeme alıntıyla başlamıştım insan ne okursa onu yazıyor :D

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
3.SIRLAR SAKLANIR.
[-Erica +Tom]
-Eeeee....Şeyyy ee.... Selam..
+Selam.
-Ben sana hediyeni vercektim.İyiki doğmuşsun.
+İçeriye girseydin.
-Olluu....

Erica titreyerek.
-Olluuuurrr.
+Sen üşündünmü?
-Evet.

Sam Ericayi etkilemek için polarini omzuna sarar.Bu arada ufaklik işleri bozar.

-Abiiii ben su içicem
+Tamam getiriyom miyavliyan küçük tavuk :)
-Abiiiiii!!!!

Ufaklik üstüme atlamişti.Erica gülerek Ufakliği aldi.Ufakliğin su verip uyuturken.

-Abi bende Erica yengeyle oturcam!!
+Sen bittin ufaklik yarin görüşücezzzz!!
-Yarin Erica yengeyle proje ödevini yapcaksiniz

Bizim Sama uyku ilaci içirdim.Harıllll Harıllll uyudu.

Bu arada Erica ya film açtim.Erica'nın uykusu gelmişti.Omzuma sarılarak uyudu.Bende ilk ellerimle taşidim sonra uyandirdim.Evine girdi.Bana teşekkür etti.Bu arada Annem geliyordu!Hemen eve koştum.Herşeyi kapadim.Ericanin hediyesini açtim.Bir kitapti.Hemen onu okumaya başlarken annem eve girdi.Herşeyi temizlediğimi anladi.Helal olsun dedi ve oda uyudu.Bende Stardaki ''Açlık oyunlari'' dizisini izlerken uyumuşum.Bir gün böyle heyecanli ve romatik geçmişti :)

Lava Bucket

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeş bu hikayenin tıpa tıp aynısını baya önceden gördüm bi yerde alıntımı

• Beğen
Reactions: DIO

exper35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İyi bir hikaye bence ama minecrafla pek alakası yok ama güzel devemını beklerim.+1:)

stoz09

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Devamı Gelsin N'olurr :D:tapma:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...