Bilgisayarı kötü olanlar için o bir efsane! Oyun önerisi : Team Fortress 2

Oyunun *videolarını izledikten sonra* indirme kararı aldınız mı?

• Evet.Kesinlikle Heavy 4 Life

• Hayır.İlgimi çekmedi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Silinmesini rica ediyorum , konunun yenisi ve başka içeriklere sahip olan halini açıcağım. Lütfen sadece silinmesini istiyorum.

Son düzenleme:

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Şimdi şöyle hoşuma gitti ama indirme kararı almadım yani sevdim ama indirmeyeceğim çünkü mc var yani bayıldım ama indirmeyeceğim. anlaştıkmı?

TrackTerzi

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Team fortress 2 2007'de paralı çıkmış ve ücretsiz olmuştur.
Bu sebeplede grafik bakımından düşürülmüştür.
Hatırlarım 2 GB Ram ile Directx 8 ayarları yaparak 70 FPS aldığımı
Videoyu izlersenizde düşük bilgisayarlarda oynasın diye düşürüldüğünü görebilirsiniz.

Ayrı olarakta bu videodada tf2'nin tost makinesinde bile çalıştırabileceğini görebilirsin.

Şimdi şöyle hoşuma gitti ama indirme kararı almadım yani sevdim ama indirmeyeceğim çünkü mc var yani bayıldım ama indirmeyeceğim. anlaştıkmı?
Anlaştık . :D
Minecraft varken Team Fortress 2 oynamam diyorsun. Bu olabilir. Denemeni tavsiye ederdim.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Şunu söylicem ama tost makinesinden kötüleri var xD.
+ Bilgisayarınız sağlamsa ve animasyonlardan bıktıysanız bu forumdaki Team Fortress 2 forumunda benim yazdığım (ben yapmadım)bir konu var :))
Bunun sayesinde tf2 nin eski kötü animasyonlarından kurtulabilirsiniz
Track sanada öneriyorum :)
(Tf2 nin animasyonları ucuz ve kolay. adamların yaptıkları daha güzel oluyor. Bi göz atmanı öneririm)

Team fortress 2 Kesinlikle düsük bilgisayarda oynayabilceniz bir oyun DEĞİLDİR İnsanlara yanlıs bilgi vermeyelim
Benim kardeşimin bilgisayarına görse gerçekten tost makine ve su ve ateş diye çocuk oyunu var onu bile kaldıramıyor.

+Track benim favori karakterim heavy. Ondan dolayı eski tf2 ucuz çakma animasyonlarından bıkıp animasyon bakmaya karar verdim ve karşıma overhaul diye bişi çıktı. Yükledim efsane oldu şu an öyle gerçekçi ki.
Görmek isteyen https://forum.gamer.com.tr/konu/team-fortress-2-overhaul-animasyon.374577/#post-2141589 Bu konuma bakabilir.

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Team Fortress 2 gelmiş geçmiş en iyi oyundur.

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Engi +demo birası = what

Nicat000

mr. Hortlayanus
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bir ara indirmiştim bunu oynamaya zaman bulmadım sen güzel diyorsan güzeldir :)