Bilgi öğrenerek para kazanma projem için yardıma ihtiyacım var.

Proje güzel mi?

• Kullanılan toplam oy
    9

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Öz ve Net
Bilgi Öğrenerek Para Kazanın

Tek bir şeye ihtiyacımız var; çalışkan olmak! - M. Kemal Atatürk

Merhaba, yine ben. Büyük bir ihtimalle bu konuyu görüyor isen ben uyarı yemişimdir
veya siteden yasaklanmışımdır. Başka birisinin projesi olsaydı şu an ünlü olmuştu
diye tahmin ediyorum.

Sitem için yardıma ihtiyacım var. Siteye yeni bir güncelleme getirdiğimde bu
güncellemeleri kontrol edecek, hataları bulacak ve gerekirse daha güzel
olabilmesi için fikirlerini söyleyebilecek birisine ihtiyacım var. Bir elin nesi var,
iki elin sesi var derler. Tek başıma projeyi yapmakta bir hayli zorlanıyorum.

Konuyu kısa tutmaya çalıştım çünkü büyük bir ihtimal ile bu konu reklam sayılacak
ve birkaç dakika içinde yasaklanacağım ancak gitmeden önce proje hakkında
bir kaç şey daha söylemek istiyorum.

Proje nasıl işliyor?
Siz bir bilgi öğreniyorsunuz ve bilginizi test ediyorsunuz. Eğer bilgiyi düzgün
ve tam olarak öğrenememiş iseniz ona göre para alırsınız. Eğer projeyi
doğru ve tam öğrenirseniz tam para alırsınız. Eğer bilgiyi öğrenip proje
üzerindeki projelere katılıp insanlara yardım ederseniz ekstra para kazanırsınız.

Sonuç?
İlk olarak hedef Türkiye'nin gelişmesi. Çoğu site bu projeden daha çok
para veriyor diyebilirsiniz. Ancak onlar bilgi öğretmiyor ve bizim bütçemiz yok.
Projemiz sayesinde herkes öz ve net bilgi öğrenebilecek.

Not: Tamamen ücretsizdir ve ücretsiz kalacaktır.

Eposta: [email protected]
Eposta2: [email protected]
Facebook: https://www.facebook.com/Öz-ve-Net-1718732908415820

Son düzenleme:

Çok_İlginç

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nasıl olucak o ? Agario gibimi olucak örneğin test koyarsın yada konu anlatımı yanlara reklamı basarsın fakat bunlar aynı sayfada olmamalı ana sayfa www.gunah.com sa diger sayfalar test1.gunah.com gibi olmalı ki hem testlere girdiginde ve ana ekrana girdiginde reklamdan sana para gelsin agario saatlik oynanım süresi ortalama 30 bin kisi her gösterimde 1 kuruş para kazansalar herkes 10dkda bir ölse 30 bin kişi 6 kere ölür 30.000*6=180.000 gösterim her biri 1 kuruştan / 100 den 180tl saatlik kazançları çok basiit :) birde reklamları arttırsa paraya para demezler

Minecraftplayerr

En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Tamam sen diyelim bunu yaptın da verecek parayı nereden bulacaksın? Bu arada gerçekten iyi fikir.
Parayı verecek bir kaynak buldum ki veriyorum zaten. Bu dünyada veya en azından Türkiye'de kimin ücretsiz para verdiğini duydunuz ki?
(Edit: Gerçi google dağıtıyor.)

Çok_İlginç

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam sen diyelim bunu yaptın da verecek parayı nereden bulacaksın? Bu arada gerçekten iyi fikir.
@TurkeyBall_ siteye ekleyecek adsense reklamlarından tabii ama girenlerin bence ana maksatı para kazanmak olmamalı bilgi ögrenmek olmalı bence para kazanma işini bırak çünki çok geniş kapsamlı bir site kuramayacağından dolayı yeterli kaynaklardan vs. dediğim gibi yap para dagıtma paran sana kalsın

Fatih the Wizard

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yazacaklarımı yanlış anlamak yerine bir inceleme olduğunu düşün, tamamiyle objektif olacağım.

1.si, herkes internetten para kazanma yolları oh yeah birsürü siteler bulup, anketler doldurup, linkler paylaşıp, bloglar yazıp, ne biliyim her şeyi denemiş insanlar artık neredeyse. Ama bunları deneyen insanlar bilir ki internetten para kazanmak basit bir iş değil, hangi internetteki iş olursa olsun gerçekten youtube dahil çok uzun süre uğraş gerektiriyor. Yani demek istediğim, youtube gibi inanılmaz büyük şirketler bile parayı inanılmaz büyük uğraşlar sonucunda veriyorken ya da birsürü kişi birleşip yandex'in arama motorunu geliştirme sitesi yapıp 1000 tıkta sadece 2 dolar veriyorken, senin tek başına, bütçenin bu bahsettiğim kişilerin bütçelerinin 1/10000'i kadar olmadığından emin olduğum halde nasıl bu kadar basit bu teklifi sunabiliyorsun?

2.si de birinci maddenin sonunda bahsettim, site düz, yalnızca html ile yazılmış bir site gibi duruyor. Bu da amatör olduğun düşüncesine ve projenin "1 milyonuncu tıklayansınız 10 bin tl kazandınız" gibi saçma, yalan dolan reklamlara benzemesine sebep oluyor.

3.sü üyelik istemeden önce bize ne sunduğunu ve neye dayanarak/güvenerek sunduğunu bizi de buna güvendirecek kadar yeterli delille anlatman gerek. Biz yani en azından ben daha fazla ilerlemek için 'üye ol' gibi bir yazıyı görünce üye olmam daha anasayfada hiçbir şey belli değilken.

Son düzenleme:

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cidden ne işe yarayacak ?
Ne bilgi öğretebilirsin ki ?

KişiTeneke

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer bilgiyi öğrenmeyip internetten cevaplara bakıp testi tamamlarsanız tam para alırsınız.
Proje zekice ve mantıklı fakat şöyle bir sorunumuz var;
Sahtekar bir milletiz. "Bana ne öğrenmesin" demek gibi bir lüksün de yok çünkü amacın o zaten. Projenin amacını tamamlayamaması ve kamyonla parayı amacını tamamlamadan götürmesi çok üzücü olacaktır diye düşünüyorum.

Tabi "Sahtekarlar olsun bana ne" deme hakkın var. Sahtekarlara rağmen sürdürmeyi düşündüğün bir projeyse tabi ki elimden geldiğince yardım ederim.

Fatih the Wizard

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@TurkeyBall_ siteye ekleyecek adsense reklamlarından tabii ama girenlerin bence ana maksatı para kazanmak olmamalı bilgi ögrenmek olmalı bence para kazanma işini bırak çünki çok geniş kapsamlı bir site kuramayacağından dolayı yeterli kaynaklardan vs. dediğim gibi yap para dagıtma paran sana kalsın
Senin dediğine gelince ise adsense size her girene bağış yapmanızı sağlayacak kadar para kazandırmıyor. Hatta adsense siz 200 lira kadar bütçe yapıp önce adsense.ten onay aldıktan sonra adsense in sizin adresinize Amerika'dan bir pin içeren kağıt gönderip hesabınıza 3-5 kuruş bir para yatırıp bunları doğrulamanız sonucunda düzenli para ödemeye başlıyor. Bu dediğim kağıt ise yaklaşık 3-4 ay gibi bir sürede geliyor siz 200 liraya ulaştıktan sonra. 200 liraya ulaşmak demek de zaten 4-5 aydan daha uzun sürecek bir iş. Pesimist olmak istemem ama optimist olmaktansa realist olmanızı öneririm insanları kandırmak yerine.

Çok_İlginç

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgi öğrete bilir ama para dağıtmak işi çok zahmetli ki sen reklamlardan kendi karnını zor doyurursun :)

Okarina1991

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Elmayı çökerten adam yani apple.com un 13 açığını bulan adam vardı bi ara sende ona danış
Ben olsam siteye ipad yerine concord tabletler koyardım :)

Xeressa

Team Ronin
En iyi cevaplar
0
Daha çok desteğe ihtiyacın var ayrıca tek başına böyle bir projeyi yürütemezsin, ne diyeyim başarılar.

Minecraftplayerr

En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Henüz yasaklanmamışken birkaç açıklama yapayım. Çünkü bir uyarıyı yemiştim zaten.
1-) Site pek güvenilir durmuyor gerçekten de. Parayı kazandığım site de böyleydi ben de böyle yapayım dedim ancak tasarımda birkaç değişiklik yapacağım.
2-) Sahtekarlar elbette olacaktır ancak bu işin ucunda para olacağı için olabildiğince aza indireceğim.
3-) Yardımcı aramamın sebebi bilgi lazım olması. Eski bloglarımda çok fazla bilgi bolluğu var, yani kaynağım bol. Her türlü bilgiyi öğretebiliriz.
3.1-) Bu yardımcının coder/site tasarımcısı olmasına gerek yok. Tek başıma gayet güzel oluyor hatta iki kişiye alışkın değilim kodlar birbirine giriyor. Tek gereken bir tasarımcı çünkü grafikerliğim kötü olduğu için site pek güvenilir durmuyor.
4-) Sanırım şu anlık bu kadar açıklama yeter siteyi kodlamaya devam ediyorum 1 hafta içinde en az 3 bilgi ve 3 test yer alması lazım bu sitede. (Çünkü kendime çok zaman verince çok yavaş bitiyor.)

Sxyen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuya Etiketlenmişim , Bi İhtiyacınız Olursa Özelden Ulaşabilirsiniz .

Yeni Açtığım Tasarım Konuma Gelebilirsin :D

Okarina1991

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sitenin adını
ozve.net koyabilirsin
Bide internette hazır scriptler var veya publisherdan site yaratabilirsin