Beyler Biri İçeri Girip Cevaplaya Bilirmi Kararsızım :(

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dediğin sözü çok düşündüm bende ve çoğu servere baktım çoğundan yetersiz plugin , build ve sistem gibi özellikler yetersiz farkettiysen yukarda yazdım 1 hafta önce eski bi arkadaşa yardım ettim pluginde mapda filan çoğunu ben yaptım fanplye sorabilirsin orda admin ve server tutuldu şuanda benim sistemim pluginlerim o serverdeki pluginlere göre bir üst düzey antabildimmi ? Bu arada pardon yanlış cümleler kurmuş olabilirim dün gece aralıksız market yaptım 4-5 katlıydı :/

Eğer dediğin gibiyse zaten cevap belli istediğine ulaşırsın. Ancak zor güvenen biriyim demişsin yetkili almazsan sen herkese yetişmezsin. Bu da ne kadar kaliteli olursa olsun bir server için büyük bir problem.

♪≤V4m91r3≥♪

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Vallaha pek öyle üstün yetkili kişi almayı sevmiyorum (Örn:Admin,Builder,Mod)
Yani güvenemiyorum önce biraz tanımam lazım zaten serverde çok az yetkili var
ayrıca bana çok şeyler bilen adamlar lazım mesela pluginler,redstone sistemleri v.b sistemleri bilmesi
lazım
Kardeşim sen beni arıyorsun pluginer konusunda :) Fakat mapini başka maplarle karşılaştır !

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eğer dediğin gibiyse zaten cevap belli istediğine ulaşırsın. Ancak zor güvenen biriyim demişsin yetkili almazsan sen herkese yetişmezsin. Bu da ne kadar kaliteli olursa olsun bir server için büyük bir problem.
bu devirde kimseye güvenemezsin :D Zaten yetişiyorum çoğu şeye sabah 8-9 gibi kalkıyorum gece 10-11 bazen gece 5 e kadar duruyorum ama 1-2 yetkili almayı düşünüyorum ama ilk op filan vermeyeceğim ilk denemeyi düşünüyorum gerekli olan permleri ekleyerek ona
Kardeşim sen beni arıyorsun pluginer konusunda :) Fakat mapini başka maplarle karşılaştır !
kardeş dediğin şeyi anlamadım ? pluginer konusunda seni arıyormuşum peki mapi diğer serverlerin mapiyle karşılaştırma ? anlayamadım ?[DOUBLEPOST=1408041153,1408040983][/DOUBLEPOST]
iyi tanıtım konuları açarsan tutar
önerini dikkata alacağım sağol :)

iboyldz

#OlymposBT[Çırak]
En iyi cevaplar
0
iyi tanıtım konuları açarsan tutar
Bende Aynısını Dedim İyi Bir Reklamcıyla olur buda ama bazı sunucular vardır reklamcı bile almaz hep kendisi yapar reklamı eğer sunucu sahibi reklamı iyi yapabilirse, plugin,harita ve diğer gerekli olan her şey sunucuya özel olursa tutma olasılığı yüksektir. Ama eğer baştan sağma(Başka Kişilerin PLugin Paketlerinden Alıntılar olursa) harita gidip bir forumdan almış olursan o sunucunun tutmasını bekleme zaten açmasan daha iyi olur ama ben inanıyom ki @KralDerT bu sunucuyu doğru düzgün yapabilir. Çünkü map onlara ait girdim az bende yardım ettim ordan biliyorum. Zaten kendisi plugin yazdığı için çoğu pluginde onlara ait olur. Bu yüzden eğer sunucuyu açarsa tutar benim fikrim bu...
Herkeze İyi Geceler

KralDerT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu baltalamak istemem ama server için bi karakalem çalışması yaptım can sıkıntısından nasıl ?

Sondaki imzayı pek iyi yapamamısım babam hep arapça yazıyorsun diyordu doğru (y)

♪≤V4m91r3≥♪

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş dediğin şeyi anlamadım ? pluginer konusunda seni arıyormuşum peki mapi diğer serverlerin mapiyle karşılaştırma ? anlayamadım ?
Örneğin bir servera girdin adamlara sorarsın veya sana güzel görünür mapi sonrada kendi mapinle karşılaştırırsın ondan dahamı iyi dahamı kötü olduğunu anlarsın :). Anlatamadıysam kb.