BEYLER 30 GB RAM VERDİM FAKAT HALA ARADA KASIYOR

Repelliuss

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İşlemci,ekrankartı,ram en etkili etmenlerdir işlemci iyi olmalı ekran kartıda iyi olmalı.
Sunucu ise işlemci,ram,internethızı,hdd-sdd yazma okuma hızı.
Arkadaş olabilecek sorunları söylemiş.Çok fazla ram vermek iyi değildir.Ram geçici hafızadır.Her şey ram de çalışır.30 GB verirseniz, kullanıcağınız diğer programlar kasar.252 MB kullanıyorsa eğer oyun 1 GB bile yeterli bence.

GaLaxY

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben launcherin girişindeki ram miktarını 4 gb yapıyorum ayarlar sonda oynuyorum.

Samsung Galaxy S3 Cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

AtakanErmisKZ

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben böyle bilgisayarlara şaşıyorum ya.
Bende 869 mb ram varken nasıl 30 fps alıyorum ?

Moonstalker'ciğim şimdi AMD 6345 HD (abarttım) ekran kartın ve java 7.96(Bu da Abartı) olursa kasmaz xd :D

Edit: AMD 6345 HD değilde Nvidia HD GeForce GTX 685 HD olsun(Buda Hepten Abartı :D)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Moonstalker'ciğim şimdi AMD 6345 HD (abarttım) ekran kartın ve java 7.96(Bu da Abartı) olursa kasmaz xd :D

Edit: AMD 6345 HD değilde Nvidia HD GeForce GTX 685 HD olsun(Buda Hepten Abartı :D)
9000 liralık ekran kartını koy diğerleri önemli değil :D

MertOyunX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş Bu programı indir minecraft'ı seç Yüksek Performans ayarları yap minecraft hiç donmaz
İndir

Berkay803

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraft Hesaım Çalındığı İçin,MC'yi Sildim Arkadaşımın Hesabını Aldım Kasıyodu (85Mod) Niye Kasıyo Falan Filan Ayarları Yüksek Unuttuğumu Farettim :D
Arkadaş 1GB Yetmiyomu? Ben 85Mod'a 2GB Veriyorum Normal Ayarlarda İşlemcim İyi Ondan Kasmıyo Sende Yap.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Minecraft Hesaım Çalındığı İçin,MC'yi Sildim Arkadaşımın Hesabını Aldım Kasıyodu (85Mod) Niye Kasıyo Falan Filan Ayarları Yüksek Unuttuğumu Farettim :D
Arkadaş 1GB Yetmiyomu? Ben 85Mod'a 2GB Veriyorum Normal Ayarlarda İşlemcim İyi Ondan Kasmıyo Sende Yap.
benim işlemcim i7 3770 3.40 Ghz
ekran kartı da Amd radeon hd 7570 2Gb 128 bit
126 modda 1 Gb ram vererek ayar düşürmeden ve kasmadan 150 fps yapıyorum

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
la beni işlemci şöyle benim işlemci böyle benim pc böyle senin pc böyle adam çözüm arıyor siz karşılaştırma yapıyorsunuz :D[DOUBLEPOST=1391623139,1391623107][/DOUBLEPOST]
Kardeş Bu programı indir minecraft'ı seç Yüksek Performans ayarları yap minecraft hiç donmaz
İndir
ve ayrıca link kırık.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Java kodları kendi sanal kod bilgisayarından çalıştırdığı için kasmalar her zaman olur. Bu arada bilgisayarda en önemli şey RAM (bellek) değildir. Oyunlar için RAM (bellek) 3. sıradadır. 1. Ekran kartı 2. CPU (işlemci) 3. RAM (bellek)

Berkay803

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Java kodları kendi sanal kod bilgisayarından çalıştırdığı için kasmalar her zaman olur. Bu arada bilgisayarda en önemli şey RAM (bellek) değildir. Oyunlar için RAM (bellek) 3. sıradadır. 1. Ekran kartı 2. CPU (işlemci) 3. RAM (bellek)
(Avatarına Göre Söylüyorum) Daykin!

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
İnternet hızı yavaş olursa sadece lag olur fps düşüklüğüyle hiçbir ilgisi yoktur, bilmeden yazmayalım.[DOUBLEPOST=1391833658,1391833493][/DOUBLEPOST]
Minecraft'ta ekran kartı 2. sıradadır en azından ben düşüncem bu şekilde.
Oyunlar için en fazla elran kartı yardımcın olur.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk