[Beta Alımı Başladı] KangalCraft - İlk Türk MCPE Serverı [SS'ler geldi]

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende katılıyorum ipad3e jb çıkınca ama :D minecraft 0.6.0 geldimi app storeye

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tabletim tamir edilirse gelirim bide o dungeon deil dungeon spawner ve chest bulunan mossy cobblestoneden oluşan bir oda onu düzeltin

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
tabletim tamir edilirse gelirim bide o dungeon deil dungeon spawner ve chest bulunan mossy cobblestoneden oluşan bir oda onu düzeltin
Dediğinizi anladım ancak o özellik PE'de yok. Dungeondan kastettiğim içinde canavarlar doğduğu büyük mağara.

FenerLi-GenÇ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ya admin benimde tabletten oynyacağım geleceğim kesinlikle senin swye ama biliyorsan söylermisin 7/24 acık mı bu sw?

FenerLi-GenÇ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Birde ben survival oynuyorum tek başıma 0.5.0 alpha da yav nasıl bitireceğim oyunu?

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ya admin benimde tabletten oynyacağım geleceğim kesinlikle senin swye ama biliyorsan söylermisin 7/24 acık mı bu sw?
Şimdilik 7/24 açık yapmayı düşünmüyorum ama ileride yapacağım. Ayrıca şu an servera kimse bağlanamıyor. Multiplayer oynayabilmemizi sağlayan programlar 0.6.0'a güncellenmedi. Onları bekliyoruz.
Birde ben survival oynuyorum tek başıma 0.5.0 alpha da yav nasıl bitireceğim oyunu?
Minecraft'ın herhangi bir amacı yok. :) Maden kaz, nether reaktörü yap, zırh yap, zombi kes, kale yap... Bu liste uzar gider.

FenerLi-GenÇ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Benim arkadaşım ender gözümü ne bulacan öyle bitecek ejderha çıkacak felan dedide kafam karıştı bir açıklarmısın nasıl bitiyor o şekilde oyun?

JakSocket

Weeaboo
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Benim arkadaşım ender gözümü ne bulacan öyle bitecek ejderha çıkacak felan dedide kafam karıştı bir açıklarmısın nasıl bitiyor o şekilde oyun?
The End'i demiş o. Sadece bilgisayarda var. Telefonlara geleceğini pek sanmıyorum.