BestSurvivalTR - Rehber/Reklamcı Alımları

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Ekibimizde şuanda 3 Yönetici, 1 Moderatör ve 1 Rehber var. 3 Rehber ve 2'de Reklamcı seçeceğiz Rehber saat başına 1, Rehber+ saat başına 2 ve Reklamcılar ise saat başına 2 coin kazanmaktadırlar.

Rehber+Reklamcı Başvuru Forumu:
Kod:
Adınız: X
Skype adresiniz: X
Sunucu içerisindeki kullandığınız nickiniz: X
Neden sunucumuzda Rehber veya Reklamcı olmak istiyorsunuz (En az 2 cümle): X

Ayrıca Yönetim Kadromuza katılacak arkadaşların sabırlı olmasını istiyorum. Admin Chatte istediğiniz gibi konuşabilirsiniz fakat oyunculara karşı her zaman sabırlı olmanız, chatte spam yapmamanız ve iyi bir oyuncu olmanız gerekiyor. Rehber ve Reklamcıda oyuncudur ancak Örnek Oyuncu olmanız gerekiyor.

Başvurular birkaç gün içerisinde kapanacaktır.

Sunucu hakkında bilginiz olmasa bile Başlangıç Kitapçığını iyi okuyup </komutlar>'ı iyi incelerseniz yeterince tecrübeniz olabilir.

Moderatör tarafından düzenlendi:
I

Iskekorowakurwa

Ziyaretçi
Kardeşim, yetkili alım konularına Reklam konunuzun linkini veya IP adresinizi koymanız yasaktır. Lütfen kaldırınız.

ReadyGo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız:Mert X
Skype adresiniz:- X
Sunucu içerisindeki kullandığınız nickiniz:Einshine X
Neden sunucumuzda Rehber veya Reklamcı olmak istiyorsunuz (En az 2 cümle): Yardımcı Olmak KATKI SAĞLAMAK X

İSTEGİM YETKİ:REHBER

TheFantasic

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız: Yaşar Dilber
Skype adresiniz: [email protected]
Sunucu içerisindeki kullandığınız nickiniz: TheBossTR
Neden sunucumuzda Rehber veya Reklamcı olmak istiyorsunuz (En az 2 cümle): Rehber Olmak İstiyorum.Çünkü Rehber Alanındaki Tecrübelerimi Daha Yüksek Seviyelere Çıkartmak İstiyorum.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Adınız: Hüseyin
Skype adresiniz: huseyin.kedi79
Sunucu içerisindeki kullandığınız nickiniz: Parvula
Neden sunucumuzda Rehber veya Reklamcı olmak istiyorsunuz (En az 2 cümle): Kendimi bu göreve layık gördüğüm için, daha önce en az 200 defa rehber ve reklamcılık yaptım. Baya sunucuda açtım, bu yüzden rehber olmak istiyorum.

The Man

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız: Erdem
Skype adresiniz: cortes_34
Sunucu içerisindeki kullandığınız nickiniz: Alexgrist
Neden sunucumuzda Rehber veya Reklamcı olmak istiyorsunuz (En az 2 cümle): Rehber olarak insalara rehberler yani yardımcı olmak istiyorum :)

HanelerMC

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız:Alper
Skype adresiniz:flash.gaming123
Sunucu içerisindeki kullandığınız nickiniz:guraytahan
Neden sunucumuzda Rehber veya Reklamcı olmak istiyorsunuz : bu işte çok iyiyim 14 kere rehber oldum ve herkes benden memnun kaldı ve bu işi yapmayı seviyorum sizde memnun kalırsınız

12kuzey12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız: Kuzey
Skype adresiniz: kuzeypoyrazkardesler
Sunucu içerisindeki kullandığınız nickiniz: 12kuzey12
Neden sunucumuzda Rehber veya Reklamcı olmak istiyorsunuz (En az 2 cümle): Ben Rehber olmak istiyorum. Ben 7 kere rehber oldum. Yardımcı birisimyim ve asla küfür etmem. Bu serverda rehber olmak istiyorum çünkü Kariyerime 1 rehberlik daha ekliyim ve daha cok oyunculara yardım etmek isterim.

JustWatch06

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız:Ege
Skype adresiniz:ege-ozbay
Sunucu içerisindeki kullandığınız nickiniz:EgeEagesRS
Neden sunucumuzda Rehber veya Reklamcı olmak istiyorsunuz (En az 2 cümle): Servere katkı sağlamak.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Birkaç kere Rehber olup olmamanız herhangi bir şey ifade etmiyor, ayrıca en az 2 cümle kuralına dikkat edin.

Istediğiniz yetki Rehber veya Reklamcı olsada Rehber isterken Reklamcı olarak alabilme ihtimalimiz var. Reklamcının 2 coin, Rehberin 1 coin maaş olmasına rağmen nedense Rehber yoğunluğu var çünkü.

Fraise

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Adınız: Ömer
Skype adresiniz: omerbsos
Sunucu içerisindeki kullandığınız nickiniz: KukriPVP
Neden sunucumuzda Rehber veya Reklamcı olmak istiyorsunuz (En az 2 cümle): Merhabalar,ben rehber olmak istiyorum. Peki Neden ? İnsanların davranışlarını biliyorum arkadaş ortamım geniş insanlara ne cevap verirseniz onlarında size vereceği cevapları tahmin edebiliyorum; Bazı Rehberler ''Rehber'' diyemeyeceğim ama biri soru sorduğunda cevapı çocuk cevabı gibidir ''ordn gt ench bas, su kmt olm iste /xxxx'' ... Bu tür cevaplardan sonra online oyuncunuz azalacak ve zevksiz ahlaksız bir server olacaktır. Dediğim gibi çevrem iyi olduğundan iyi cevaplar verebilirim plugin ve minecraft bilgim rehberlik için fazladır. Rehberler güzel olursa server online'si çoğalacak ve serverde keyifli bir hava gezecek. İyi Minecraftlar !