Beni tanımaya ne dersiniz ?

erdimye54

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerçek adım-soyadım Erdi ZANDOLU
Yaşım 18
62 kiloyum
1.70 boyundayım
Sporcuyum . Daha doğrusu dövüşçü . Wing chun eğitimi aliyorum .

Sevmediğim ve nefret ettiğim şeylerden bahsedeceğim:
-İlk olarak en önemlisi insanların oyunda birilerine zarar vermesi yapılarını yıkmaları tamam belki bu normaldir ama bu insanlar gercek hayatta ezik tipler . Ezilmelerinin acılarını oyunda çıkartıyolar bu daha zavallıca
-Küfür . Aslında buna alışığım çünkü sözlü saldırılara aldırış etmemeyi öğrendim . Sakin olmak en önemli silahtır. Küfür ise sadece küfürdür .
-Bencillikten ölesiye nefret ederim . Neden paylaşmak varken cimrilik yapalim yada ölmek ugruna bile birine yardım etmeyelim ki .
-Sigara . Bu tek kelime acıklama gerektirmiyor sanirim .
-Kibir ve böbürlenme . Aslında bir zamana kadar bende böyleydim ama insanlar değişir öyle değil mi.
-Ayrımcılık ve yalakalık . Server adminlerinin en çok yaptığı olay . Birinde vip mi var sende yok mu tamam haklıysan bile ''ban'' Yalakalıkta buna dayanıyo . Sen yalaka değil misin adam yalaka aynı durum ama vip yinede daha avantajlı adam para kazandırıyor sonuçta .
-Ve en önemlisi işi bilmeden sormadan eleştiren insanlardan . Adamlara versen hamachli server bile açamazlar

Yaptiklarim Özelliklerim ve sevdiklerim:
-Rpg ve Frp hayat felsefem
-Voleybolda iyiyim.
-Çok kolay güvenen inanan ve bağlanan bir insanim.
-Minecrafta ve League of Ledends'e zaman ayırırım ama diğer mmorpg'lerede zaman ayırırım (Rappelz vb.)
-Şu an Üniversite sınavlarına hazırlanıyorum ama yazın rpg server yapımına başlayacağım ( bu rpg mantığı daha gelişmiş olmasını planlıyorum kışa kadar yapımı sürer )
-Skypeta grup olarak görüşmek ve sistemli oynamaya bayılırım ( biri okcu olup diğeri tank olacak vb.)
-Yeniliklere açık bir yapım var . ( Herobrine modunu oynamak bile buna dahil lakin creeper kadar korkutmuyor )
-Elfçe bir kaç kelime biliyorum ve dahada geliştiriyorum bunu.
-Kolay affederim insanları.

Sonuç olarak az çok ben buyum sizlerden biri zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler ...