Ben yokken foruma ne olmuş böyle D:

Forumun Yeni Adı ?

• Sohbet Türk

Kullanılan: 6 28.6%
  • MHiAnCeKcErDaBfYt Türk

Kullanılan: 15 71.4%

• Kullanılan toplam oy
    21

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Minecraft içinde eski dostluklar kalmadı artık herkes p*çliğin peşinde (bkz. Ve'le't)
Dostluk ? Varmıydıki :D
Sadece Çıkarı İçin Sahte Dostluklar Kuran SG Oynarken Tek Başına Kazanmayıp Team Alıp Rank İçin Dost Olan Sunucuda İtem İçin Dost Olan Kişiler Hariç Oyun İçi Dostluk Diye bir şey Hiç Bilmiyorum Ben :p
Hileler Çıktığından Beri bir şey Daha Eklendi Hilesi Olmayan Hileli Olan İle Dost Olup Ona Güvenme Peşinde Dostluklar Vs Vs
Ha Birde Sunucu Açanlarla Dost Olup Yetkili Olma Peşinde Sahte Dostluklar Fln :p

LOGIX

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sadece Çıkarı İçin Sahte Dostluklar Kuran SG Oynarken Tek Başına Kazanmayıp Team Alıp Rank İçin Dost Olan Sunucuda İtem İçin Dost Olan Kişiler Hariç Oyun İçi Dostluk Diye bir şey Hiç Bilmiyorum Ben :p
Hileler Çıktığından Beri bir şey Daha Eklendi Hilesi Olmayan Hileli Olan İle Dost Olup Ona Güvenme Peşinde Dostluklar Vs Vs
Ha Birde Sunucu Açanlarla Dost Olup Yetkili Olma Peşinde Sahte Dostluklar Fln :p
çok haklısın arkadaşımın arkadaşı plugin yapcam die paneli çalmış

BeyazOyuncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraftta Faction VE Survival Server Çağı Bitti Artık Kimse İlgi Duymuyor Daha Doğrusu Minecraftta Olan İlgi Çoğu Kişide Son Buldu.

MantisWrath

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tabikide vardı dostluklar mesela @Leosteon ve ben ama gitti forumdan ben de şu an ona ulaşamıyorum.Geçirdiğimiz vakitleri mumla arıyorum

• Beğen
Reactions: DIO

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ooo hoş geldin TOİ uzun zamandır görmemiştim seni :D

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Seni son hatırladığımda Japonyaya gidiyordun :D bide basitcraft texture packin vardı :D

PwParadox

Konun için düşüncem profil kapağımda
En iyi cevaplar
0
Bende birara bıraktım daha bu sene mi ne geri geldim yeni bir temamla falan eskiden prof.snape mi ne vardı temamda XD
neyse geri döndüğüne sevindim ama galiba benim olmadığım bir dönemde gelmişsin foruma. O "altın" dönemi kaçırmışım yazık bana. 3 4 günde bir konu geliyor bende kaliteli olsun diye birkaç gün üzerinde durunca kimse konu atmıyor o sahte arkadaşlık dediğiniz şeyi ben yaşamadım çünkü arkadaşlarımı pirinçten taş ayıklar gibi seçerim birazdaha iyi arkadaşlarım oluyor bu yüzden.Forumun bu hali geçicidir merak etmeyin geçmezse bile üzülmeyin hala daha bazı elmas cevherleri pickaxe'e çevrilmeyi bekliyor