Ben Neden Banlandım.Forumun Adaletini Görün !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Progr4mm3r

Running in the memes
En iyi cevaplar
0
Artık uzatmasak konuyu? Bildirimleri kapadım

craft_man

Shia LaBeouf
En iyi cevaplar
0
xZindevsx'e katılıyorum.Bu adminler iyice kafayı sıyırmaya başladı.Geçen ay ilk ban yiyen hesabım açılmıştı.Daha sonradan bir konuda adam adminden falan bahsediyordu(minecraft sunucu admini tabi)kötü şeyler yapıyormuş falan filan insanları kandırıyormuş fln fln bende dedim ki

"S**erim öyle admini :)"

3-4 dakika sonra tekrar ban?

Ulan en iyi hesabımın banı açıldı diye çok mutlu olmuştum gift code dağıtıcaktım pc resetlendi sonra tekrar girdim bi baktım ve BAN!

Birde gelmiş craft_man diyor ki "Raporlarda gözden kaçtığı için...."

Ulan ne raporu.Siteyi kendin kontrol edeceksin.Kurmussun koskoca siteyi alttarafı bi konularımı gözetemiyorsun?

Biz rapor edelim oooh sen gel rahatça gerekeni yap tekrar dön işine.Lan olm,biz senin kölen miyiz la? Her bi' sorunu biz mi haber vereceğiz sana? Birazda kendin baksan foruma.Raporlarda gözden kaçmış ne demek lan?

Bi iki kod yazıyorsun şunu bunu yapıyorsun şunu şunu ayarlıyorsun diye kendini bizden üstün görmeye hakkın yok.

Bizde açabiliriz forum bizde açabiliriz.Ama neden açamıyoruz? Söylemiyorum çünkü bu yalnış bir şey.Herkes kötü anlar diye.

Neyse benim parmaklarım yoruldu 2 saattir plugin kodluyorum, ayarlıyorum + bu çıktı.

Canım sıkkın bu site yetkilileri yüzünden ya.Ben gidiyorum ne haliniz varsa görün.

Eğer şimdi bu hesabım ban yerse, yemin ediyorum bu sefer kafayı yerim.

Haklısın siteyi kontrol etmeliyim fakat bir tek bu forumla ilgilenmiyorum. Forum dışındada yine forum için birçok şeyle ilgileniyorum. Forumdan başka hiçbir işim olmasa bile tek bir kişinin bu forumu idare etmesi, bütün konuları denetlemesi mümkün olan bir şey değil.

Sizin konuları rapor etmeniz "kölelik değil" bizlere, ücretsiz olarak yararlandığınız, her ay sizlere gift kod, sunucu dağıtan bu forum yönetimine, hiçbir şekilde sizden maddî bir şey talep etmeyen bu forum yönetimine "bir nebze olsun" yardım etmektir. Bunu kölelik olarak görüyorsanız rapor etmeyebilirsiniz. Fakat sonra gelipte bu adam neden banlanmadı derseniz ben onu diyen adamı o an banlarım. Bu gayet açık, işine gelmeyen forumu terkedebilir.

Anlamadığım bir noktada NEDEN KÜFÜRLÜ KONULAR, MESAJLAR YAZAN ADAMLAR BANLANINCA HAKSIZ YERE BANLANDIĞINI İDDİA EDİYOR?

Ayrıca ben kimseyi kendimden üstün görmüyorum, kesinlikle egoist biri değilim ve burdaki her insana elimden geldiğinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Ha tabii ki forumları gezip Minecraft alanında, Sunucular alanında v.s teknik destek veremem, verecek kadar zamanım yok ama sorularınız olduğunda özel mesajdan v.s yardımcı olmaya çalışıyorum.

Buna rağmen gelip bana bu şekilde tavır sergilemeniz gerçekten emeklerimin boşa olduğunu gösteriyor.

Şimdi bu arkadaşlar savunmalarını yapabilir tabii ki, ama şimdiden belirteyim bu işin sonunda her iki arkadaşta forumdan banlanacak.

ZindevTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ayrıca ben kimseyi kendimden üstün görmüyorum, kesinlikle egoist biri değilim ve burdaki her insana elimden geldiğinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Ha tabii ki forumları gezip Minecraft alanında, Sunucular alanında v.s teknik destek veremem, verecek kadar zamanım yok ama sorularınız olduğunda özel mesajdan v.s yardımcı olmaya çalışıyorum.

Beni tarif etti :DASFasd

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Ulan konuyu terkediyorum sonra aynstaynın biri geliyor mesaj atıyor merak ediyorum tekrar bakıyorum yine izliemiş oluyorum konuyu ne yapayım lan hesabımı kapatam? :D[DOUBLEPOST=1376253252,1376253090][/DOUBLEPOST]
Haklısın siteyi kontrol etmeliyim fakat bir tek bu forumla ilgilenmiyorum. Forum dışındada yine forum için birçok şeyle ilgileniyorum. Forumdan başka hiçbir işim olmasa bile tek bir kişinin bu forumu idare etmesi, bütün konuları denetlemesi mümkün olan bir şey değil.

Sizin konuları rapor etmeniz "kölelik değil" bizlere, ücretsiz olarak yararlandığınız, her ay sizlere gift kod, sunucu dağıtan bu forum yönetimine, hiçbir şekilde sizden maddî bir şey talep etmeyen bu forum yönetimine "bir nebze olsun" yardım etmektir. Bunu kölelik olarak görüyorsanız rapor etmeyebilirsiniz. Fakat sonra gelipte bu adam neden banlanmadı derseniz ben onu diyen adamı o an banlarım. Bu gayet açık, işine gelmeyen forumu terkedebilir.

Anlamadığım bir noktada NEDEN KÜFÜRLÜ KONULAR, MESAJLAR YAZAN ADAMLAR BANLANINCA HAKSIZ YERE BANLANDIĞINI İDDİA EDİYOR?

Buna rağmen gelip bana bu şekilde tavır sergilemeniz gerçekten emeklerimin boşa olduğunu gösteriyor.

Şimdi bu arkadaşlar savunmalarını yapabilir tabii ki, ama şimdiden belirteyim bu işin sonunda her iki arkadaşta forumdan banlanacak.

Pardon desem kabul edermisiniz acaba?

...........
...................__
............./´¯/'...'/´¯¯`·¸
........../'/.../..../......./¨¯\
........('(...´...´.... ¯-/'...')
.........\.................'...../
..........''...\.......... _.·´
............\..............(
BROFIST ...........

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
<-------------------------- Kimse bu adamdan daha zengin olamaz :D

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pampalar banım açılmış lan çok mutlu oldum(ama busefer gift code dağıtmayacam hemen sevinmeyin:D)

Zorinkun

Blaze Yokedici
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Ulan e-posta'yı değiştirelim derken iyice mahfettik şimdi doğrulama linki gelmiyor bi' b*k yapamıyorız hesapta.

Allah kahretsin böyle şansı! D:

Ulan bare onun mesajlarını ve ödül puanlarını bana aktarsanız(çünkü ben oyum)iyi olur :D

Beğenileri umursamayın hepsini yan hesap açıp yaptım :D

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
craft_man geçen ben de 2 hafta süre ile banlandım ve neden kısmında şu yazdı Banlanma nedeni bunu lütfen bana açıklayabilirmisinz bir karışıklık mı oldu acaba merakımdan soruyorum ama bi yanlış yaptıysan haklısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...