Bedava Minecraft Dağıtıyoruz cdkeyspot.com

UnarmedSniper

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evet Arkadaşlar,
Başlıktada belirttiğim gibi bedava minecraft premium dağıtıyorlar.1 hafta sürecek olan bu etkinlikten herkes yararlanabilir.
Yapmanız gerekenler: cdkeyspot.com sitesine girmelisiniz size ''Hello!How may i help you'' diyecektir.Siz türkçe cevap verin.
Oradaki yetkili kişiyle konuşacaksınız o size tamamen ne yapacagınızı anlatacak!
İyi Günler Bol Diamondlar...
Hello! How may I help you?

RadioActiveTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nerelerde paylaştın ya 20 tane yazıyı ben yapamadım :( .

UnarmedSniper

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Face'de oyunlarla ilgili siteler,gruplar vb. şeylerde paylaşıcaksın. Oyunları Seviyoruz Yeniden diye bir grup var orda paylaşabilirsin.Yorumların altında paylaşacaksın.

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
10 entries istiyordu sol üstte (minecraftlıda) 12 yazıyor.Söylüyorum adama dinlemiyor.

UnarmedSniper

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar yemek molası verdi bekleyin siz yapın linkleri atın sabahtan beri çalışıyor insaf biraz :)

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
20 kere paylaş diyor.Birşeyi neyi anlamadım.Bir açıklar mısın ? Linklerini atacakmışım.

UnarmedSniper

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler cdkeyspot.com bedava Minecraft premium hesabı dağıtıyor. Tek yapmanız gereken bu yazıyı facebook twitter heryerde paylaşmanız. Oyun gruplarına ve sayfalarına bu metni paylaşıyorsunuz. Ardından cdkeyspot.comsitesine girip canlı destekten premium hesabınızı istiyorsunuz.

Şu yazıyı 20 paylaşacaksınız oyunla ilgili sitelerdeki durumların altına o durum linkini atacaksınız kardeşim :))[DOUBLEPOST=1391111254,1391111198][/DOUBLEPOST]Oyunları Seviyoruz Yenidende 20 durumun altına bu yazıyı 1'er kez paylaşacaksın kardeşim.

lahuti

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
20 yerin linkinide ayrı ayrı veriyoruz ozaman