Başımdan şimdi Geçen tuhaf olay

KaptanHero

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben şimdi bilgsiyayarda geziniyordum video felan izliyodum şimdi video izlerken ablam beni çağırdı bir şey söylemek için bende gittim. sonra konuştuk felan. sonra bilgisayara yeniden geldiğimde bir baktım kapalı ??? Allah allah dedim babmmı kapattı acaba dedim. babama sordum 'hayır' dedi. kesin bilgisayar mavi ekran kendine verip kapattı. dedim şu an bunu yazarken mavi ekran gelecek diye çok korkuyorum mavi ekranda olmayabilir. neden kendi kapandı ozaman ! biri açıklayabilirmi ?

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
sigorta atabilir , yüksek voltajdan birkere bilgisayarım kendi kendine açılmıştı :/

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Ah, sen buna tuhaf diyorsan bizimki ne bilmiyorum.
Bilgisayarın açma devresindeki temas probleminden dolayı arada bir bilgisayar kendini fişten çekili ve tamamen kapalı olsa bile (Laptop'tan bahsediyorum herhalde kendi enerjisini üretecek değil ya :() açıyor, açıkken de arada kendini uyku moduna sokabiliyor :(

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evinde seni izleyen.Sizinle yaşayan ama senin onu hissetmediğin elektronik aletlerinle oynayan biri var.
Elektrik.

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
Sen bakmazken misafir çocuğu , Annen düğmeye basmıştır B) En iyisi biz çekilelim..

EminGny

İşsiz
En iyi cevaplar
0
Beyler ben bilgisayarı kapatıyorum; kapanıyo
açıyorum açılıyo

Çözümünü bilen varsa acil mesaj atsın .s

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Elektrikler gidip gelmiştir bazen oluyor 1 saniyeliğine gidip geliyor.

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir gün bizim TV ve PC ve ışıklar aynı anda yanmıştı :/...

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Elektrik devrelerinde olur böyle şeyler. Endişelenecek bir şey olduğunu zannetmiyorum (mistik şeyler olarak, cin vs. Cin ise de anlayışlıymış, senin fişini çekmediğine sevinebilirsin.) ama devam ederse bilgisayarını kontrol etmen iyi olabilir.