Balon Nedir ?Koruması nasıldır?

AteronCraft

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selamlar,
Sunucuma çok yoğun saldırılar devam etmekte ve artık ben bunların önüne geçememekle beraber çok fazla oyuncu kaybettim size şöyle söyliyeyim normalde sunucunun CPU su max %20 olurken bu saldırı sırasında %95 i gördüm bu saldırının Balon denilen şey olabileceğini düşündüm çünkü ne zaman bir oyuncu oyuna girse o girer girmez bu olay başlıyordu onu banladıktan sonra problem çözüldü.Bu Balon dedikleri şey tam olarak ne tarz bir saldırı bilmiyorum tek bildiğim şey bu saldırı için sunucuya girmen gerektiği.Bu gereksiz ani CPU yükselmelerinin nedeni nedir? Bu Balon dedikleri saldırı mıdır? Korumasını nasıl yaparım?
Bukkit/Spigot Sürümü:Build #20141113a Spigot 1.7/1.8 (beta)
Sunucu sağlayıcısı:Nitrado (Supporta 50 kere yazdım Plugin Silinden başka bir cevap almadım o nedenle artık nitrado supportundan umudumu kestim.)

BaranArslanMRJ

100. Sipariş - 50+ Müşteri | www.kareblok.com
En iyi cevaplar
0
Balon'a ilk sahiplenen kişi bendim ama hiç kimseye dağıtmadım.
Koruması için nitradonun forumunda olan konuda craftbukkit indirceksin sunucunda'ki ile değiştirceksin.

muhammed53

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Beyler Bugun Balon Yedin Server hiç Acılmıyor Bi yardımcı olurmusunuz

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Ah o balon, o balon... 3 saat önce sunucum yedi 3 saattir GroupManager ve Essentials ile cebelleşiyorum. 30 dakikaya hallolacak gibi gözüküyor ama birdaha balona tahammülüm yok. SPIGOT PİŞMANLIKTIR!

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ah o balon, o balon... 3 saat önce sunucum yedi 3 saattir GroupManager ve Essentials ile cebelleşiyorum. 30 dakikaya hallolacak gibi gözüküyor ama birdaha balona tahammülüm yok. SPIGOT PİŞMANLIKTIR!
Anlamadığım şey neden Spigot pişmanlıktır ?

Bu sorun minecraftın bir sorunu.
Dolayısıyla burada ne Spigot'un nede yapımcılarının hiçbir hatası yok.

Eğer 1.7.x yaptığından dolayı diyorsan eğer girilmesini istemediğin sürümleri engelle yeter.
(Nasıl yapacağını bilmiyorsan biraz araştırmak iş görür.)

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Anlamadığım şey neden Spigot pişmanlıktır ?

Bu sorun minecraftın bir sorunu.
Dolayısıyla burada ne Spigot'un nede yapımcılarının hiçbir hatası yok.

Eğer 1.7.x yaptığından dolayı diyorsan eğer girilmesini istemediğin sürümleri engelle yeter.
(Nasıl yapacağını bilmiyorsan biraz araştırmak iş görür.)
Spigot'un yapımcısının yeğenimisin anlamadım ama neyse, Spigot 1.7-1.8 yaptığı için, balon da 1.7.10 ile yapıldığı için ben pişmanlıktır dedim.

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Spigot'un yapımcısının yeğenimisin anlamadım ama neyse, Spigot 1.7-1.8 yaptığı için, balon da 1.7.10 ile yapıldığı için ben pişmanlıktır dedim.
Spigot vede yapımcıları ile hiçbir bağlantım yok.
Fakat böyle birşeyi tamamen ücretsiz yapıp paylaştıktan sonra üstüne haklarının yenmesine izin verecek biri değilim.
Onlar 1.7.x - 1.8.x girebilicek bir seçenek sundular.
Ancak onu kullanmak yine senin elinde.