Bağımlısızz nesin kimi?

DarwinDoplhie

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saygıdeğer forum üyeleri ve bir takım nedenler sonucu saygı görmeyenler, herkese selamlar efenim!
Buraya kendimizi mi tanıtıyoz abi? Şey nası yazcaz ne dicez?*
Gel gelelim buraya neden katıldım ne işim var onca üye var bir de benim gibi birisini nasıl çekeceksiniz değil mi??
Ben Bağımlısız. Bir süredir dijital anime çizimi, gereksiz dijital çizimler yapıyorum. CS:GO oynuyorum arada sırada. Foruma gelme amacımı hala bilemiyorum. O yüzden bunun üzerinde pek de durmayacağım.
Azıcık ucundan kopar denildiğinde arkadaşın mükemmel espri zekası çalışıp 1 mm² bir alan bölüp bize verdiği kadar bi furryliğim var. Bu verilen parçadan sonra komik misin deyip şiddetli atışmadan sonra verilen orta büyüklükteki parça kadarda anime izliyorum.
Kelime oyunu yapmayı severim. Olur olmadık yerde espri yaparım. Gereksizin tekiyim. Neyse ben burada bi bitireyim sonra daha çok tanırsınız her halde beni..

Geceleyin gelen korkudan gidelemeyen tuvaletin döşeğinden yazıldı 3:10*

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Zeki birine benziyorsun ama anime izlemen beni üzdü. Hoşgeldin. Kafanı yaslayabileceğin kıllı ve sıcak bir göğüs istersen @Polkakorowakurwa ve bana danışarak "ccc Türk Furry Ocakları ccc"na katılabilirsin.
Forum kurallarını okumayı unutma lütfen.

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bu forumda çok arkadaş edineceksin okuduklarıma bakarsam.
Şimdiden iyi forumlar
Forum kurallarını okumayı unutma.

Ben adım Doğukan. Beni çok göreceksin her yerde. Gelecekte dahil.

DarwinDoplhie

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zeki birine benziyorsun ama anime izlemen beni üzdü. Hoşgeldin. Kafanı yaslayabileceğin kıllı ve sıcak bir göğüs istersen @Polkakorowakurwa ve bana danışarak "ccc Türk Furry Ocakları ccc"na katılabilirsin.
Forum kurallarını okumayı unutma lütfen.
Anime izleme olayı, ayda bir can sıkıntısına oluyor. Bu aralar daha fazla furrylerle ilgileniyorum.
Bu forumda çok arkadaş edineceksin okuduklarıma bakarsam.
Şimdiden iyi forumlar
Forum kurallarını okumayı unutma.
Teşekkür ederim.
Bağımlısız ?
Hmm. ok.

Bağımsız Olmasın o ?

Ha Not = BU Bir Mizah ..
Kelime oyunu meselesi dostum.
Sen iskefiyeli18 adındaki kişiyi dinleme gel hentaülerimiz ile rahat rahat yaşayalım :(
Üzülerek teklifinizi geri çevirmek durumundayım, malum sebebi henta* sevmiyorum.

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Anime izleme olayı, ayda bir can sıkıntısına oluyor. Bu aralar daha fazla furrylerle ilgileniyorum.

Teşekkür ederim.

Kelime oyunu meselesi dostum.

Üzülerek teklifinizi geri çevirmek durumundayım, malum sebebi henta* sevmiyorum.
Hentau candir ama :( ecchi izliyor musun :(