Bağımlılık Yapacak Server Bulamıyorum Lütfen Önerin...

eneskaptan14

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben açıcam yakında ama handsurvival yada sanalsurvival.nitrado.net i önerebilirim.
Yada git mineplexe ''-.-
Eğer değişik gerçekten böyle acayip ilginç bir survival olacaksa eğer gelebilrim öyle bir survival olucaksa bilgi için özele beklerüm <3 galp galp

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ego yapabileceğin serverlar genelde bağımlılık yapar.
Mesela ben PVP de iyiyim. PVP serverları bana bağımlılık yapar.
@umut_ adlı arkadaşım skyblock ta her şeyi bilir ve kısa sürede sunucunun en iyisi olur.
En iyi olduğun alanı bul ve o sunucuda oyna.

eneskaptan14

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@umut_ adlı arkadaşım skyblock ta her şeyi bilir ve kısa sürede sunucunun en iyisi olur.
Bunları Biliyor Muydun ? Sadece saçmalamasyonda iyiyim o yüzden saçmalamasyon server varsa giderim haniy :D

eneskaptan14

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir tane serwer buldum. FFA silahlı faction beğendim şimdilik ondayım ilginiz için gerçekten çok teşekkürler hepinize...

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Seni SkyBloğa Alıştıracağım Hihi :p

eneskaptan14

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başladığım server'da 1 gün full kastım. 1 günün itemleri baya bir iyi oldu arkadaşla yaptık. Gittik mob arena'ya öldük. Ardından itemler silindi. Emek gitti. :D Konu yeniden canlansın pls. Değişik serverlara açığım ;D

Arrow

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başladığım server'da 1 gün full kastım. 1 günün itemleri baya bir iyi oldu arkadaşla yaptık. Gittik mob arena'ya öldük. Ardından itemler silindi. Emek gitti. :D Konu yeniden canlansın pls. Değişik serverlara açığım ;D
ben skript yazcaktım server buldun diye vazgectim :/

Arrow

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bulamadımki sen yaz hem arkadaşla oynarız
o zaman mesela /al yazınca bir market açılacak ordan tohum ve hayvan alabileceksin ancak bunlar için level gerekicek /sat yazınca hasatlarını ve hayvanlardan gelen malzemleri satabileceksin her hsat yaptığında xpin artacak böylece level atlayıp para kascaksın bunun gibi bir şey yazcam böyle iyise söyle kötüyse değişik bir şey yazayım

eneskaptan14

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
o zaman mesela /al yazınca bir market açılacak ordan tohum ve hayvan alabileceksin ancak bunlar için level gerekicek /sat yazınca hasatlarını ve hayvanlardan gelen malzemleri satabileceksin her hsat yaptığında xpin artacak böylece level atlayıp para kascaksın bunun gibi bir şey yazcam böyle iyise söyle kötüyse değişik bir şey yazayım
Bence çok iyi ama arkadaşla birlikte oynarız büyük ihtimal ve arsayı genişletme ekle ve arsayı genişletme paralı olsun para sistemi yaparsın saten :D

Arrow

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence çok iyi ama arkadaşla birlikte oynarız büyük ihtimal ve arsayı genişletme ekle ve arsayı genişletme paralı olsun para sistemi yaparsın saten :D
şöyle bir şey yapıcam tarım arazisi varye veirmli toprak hani ekilebilen işte onu oluşturmanı engellicem ve onu satın almayı paralı yapıcam